proje ve uygulama şu anda buraya bu Aslında

Admin

Administrator
Yönetici
oldukça büyük yapay zekanın da tabii ki çok büyük katkısı var ya Türkiye kaplıca şu anda telefonu kullanma alışkanlıklarını jant 14 var Yani inanılmaz bir arama fiyatlarını olay sadece hangi yazılım neredeydi sizin alışkanlıklarına uygun olarak bir arama motoru karşınıza çıkacak olarak göstereceğim oradan Yapay Zeka karşınıza çıkıyorsunuz şeklinde Yapay Zeka karşımıza çıkıyor fotoğraf ve video çekerken sahne algılamaz telefon üzerinden rın götüreceğim diye mi bu ay 11 puanı bu telefonda yükselmiş durumda durumları tamamlanırken şöyle

bir bilgi daha vereyim 356v 512gb olmak üzere iki farklı depolama seçeneği ile beraber geliyoruz lan var bu kadar uygun uygulamalar var.bir teknolojisi kullanılan dikte yazma ve aynı zamanda yazılmış olan veri okumak gerçekten çok başarılar çok enteresan bir gündü çünkü bu çok telefonla ben bu seçenekte karşılaşıyorum Bluetooth 5.0 var İyi Bak burada da 5.25 seni vardır anlama gelir çok daha düşük bant genişliği kullanıyor ama istediğimiz ve Lider Akdere biliyoruz bu Şükrü'nün her telefonda olmadığının altını çizmiş kolay kurulum tamamlandı başarı sonra

içeren ilaç bunlar hep seninle bazı uygulamalar uygulamaları neler olduğunu da bakacak olursak İstanbul kaç Bunlar etmişti ile maaşları sayı kaçtır bunları zaten uygulamalı bunlarla beraber operasyonu başlayıp haber versin Gözünüz hareketlerin 2 farklı seçenek var Kurbanda kullanarak isterseniz Bir deneme yapalım mesela geri dönmek istediğinde bir şekilde istediğinize sadece ekranda bu şekilde dönüyorum açık olan uygulamaları göreceğiz Nişan karşımız Kur'an'da bir izin veriyorum üzerine listenize eklendi kontrol et diyorum onun için tekrar sormana gerek

yoktur Facebook sevinme gibi hissediyorum arkadaşlar Ana sayfaya geliyoruz şimdi yaz bakalım isterseniz ekran kaydında açtım şu anda yan tarafta da görüyorsunuz yaptığım operasyonları eksperleri anlatmak istemiştir Çünkü etseler üzerinden indirebilirsiniz ek galeriye suçluyorum ve sahibinden hissedecek Trendyol Boyner kariyer net arkadaşlar oyunlar Türk Telekom şimdi bunları atıyorum Tek güncelleştirilmesi İşte onu da güncelleyeceğim Viper 6 olunca inanmadı sonra ezbere şenliklerin benzerlikleri ihtiyaç duyduğumuz Akdeniz'de de Garanti Bankası