kapama yok Neden şöyle bir Olaya gelişmişler

Admin

Administrator
Yönetici
şöyle ben size de gösterin döküyorsun zıpladıktan Sonra seçime gidildi arkadaşlar bakın bıktık İyi günler sonrasında buna Aşağı yukarı indiriyorsunuz biraz önce güzelce oyunda dolandırıcılıkta çalış Yoksa tutacağız Evet insanlar bitirebilir aktar dükkanı böyle bu kadar yan taraflardan faydalanalım diye öyle bir durum söz konusu olmuş Bu telefon 6.500 büyük bir ekrana sahip ekran kasa oranı da %90 4 tabii Buradaki oran 409 orada 538 yükleyeceğiz ortak haberiniz olsun Şimdi bir başka bombaya bir bul burada olmayan Huawei p30 Pro olmayan bir

yazılım Android 10 var Onunla beraber kendi ara gelmiş aşağıda gördüğünüz gibi hallederim yani onda var hem Android hem de çok bunları yine kullanacak ki ama bize bize yıl oldu aylar bize gel Türkiye'ye gelmiyor şu anda keşke gelseydi işten 2990 olduğunu söylemiş Oğlum diğer iki arkadaşlar kirin 980 vardı bunda yeni peynir işlemci çok kötü özellikle demirci medya konusunda Show Köşkü 2 farkla depolama seçeneği ile geliyor 158c 256gb okuma yazma Güzellik bana Kaçak kamerayla bulanıklaştırır biliyorsunuz Yani bu tek bir işlem gözükerek dürüst

ekranda görmüş olduğunuz çekimleri rahatlıkla yapabildik yani Biliyorsun burada çok beğenmiyorum diğerleri çektik daha iyi olur Ama böyle iPhone 11 Pro kullanan bir insan olarak yeni 4K 60fps yaptı yaz şunu söyleyebilirim abi 11 Pro p30 Pro dan daha iyi video çekiyor Benim tamamen kendi deneyimlerimi Ama yani insan ol Bunlar çok iyi gidecekti Samsung aç da iyidir Çünkü o telefonlarına onunla Ailede 0.49 sütünü içersin hiç 5'im işaret çıkıyor Bir Yanda bir yanda Calpol 27 inanılmaz Bu arada ne yok yok hani Olsa ne yapacaksın şimdi sen wifi aldım hastayım

şey yok modem yok O nedenle çok büyük bir kayıp olarak görmüyorum 5 kilo olan seçenekler var elimde olan seçenek yok problem neydi 20 Pro da Bluetooth güncellenmiş durumdan daha az geçerek daha yetenekli bluetooth bağlantısı üzere sağlamış oluruz bununla beraber p30 Pro dolby atmos destekliyorsa kulaklığını böyle Kayseri sesleri oradaki teknolojilerine maalesef burada yok Bu arada bir şey daha soracağım soracağım Bu arkadaş Avrupa'da çöküyor bugün uygulamaları Yok ya onları bir fark eder ona olmuştur