İçeriğe geç

Terazi Burcu Genel Özellikleri 739

 Terazi Kadınının Özellikleri

Terazi kadını, çekici, güzel, estetik, canlı ve uyumlu yapısıyla dikkat çekiyor. Sosyaldir ve insanlarla fikir alışverişinde bulunmaktan hoşlanır. İyi huyludur ve güzellikten çok hoşlanır.

Güzellik anlayışı oldukça gelişmiş olan Terazi kadını kendine has bir tarza sahiptir. Modayı takip etmektense kendine yakışanı kullanmayı tercih ediyor. Maddi değerlere büyük önem verir, çünkü maddi gücü birçok güzelliğe ulaşmak için bir araçtır.

Rahat ve keyifli olmayı seven Terazi kadını, zoru sevmez. her şey hazır bir şekilde kendisine sunulmasından büyük keyif alır. Ağır işlerle uğraşmak yerine işlerin estetik boyutuyla uğraşmak onu daha çok mutlu ediyor.

Terazi kadını neşeli, hassas ve duygusaldır. Olayları kendi duygularına göre yorumlar. Önemli olan onun ne hissettiği. Bu yüzden doğru bildiğini uygulamaktan çekinmez. Özgürlüğüne düşkün olan Terazi kadını kısıtlanmayı sevmez.

Terazi kadını, karşı konulmaz bir çekiciliğe sahip olduğu için erkekler tarafından kolayca fark edilir. Terazi burcu bir kadın, karşı tarafın kendini sevdiğine inanırsa, son derece sadık ve şehvetli bir partner olacaktır. Onun için evlilikte aşk gereklidir ve sevilmediği bir ilişkiyi asla sürdüremez.

Terazi kadını mükemmel bir evlilik partneridir ve çocuklarına düşkün olacaktır. Mutluluğu paylaşmayı seven Terazi kadını, bu sevgi çemberinde aile bireylerine bu sevgiyi en uygun şekilde nasıl yayacağını ve onları mutlu etmesini bilecektir.

Terazi Erkeğinin Özellikleri

Terazi erkeği kararsız, duygusal, romantik, iyimser ve yumuşak huylu yapısıyla dikkat çeker. Toplumda sevilen ve aranan bir arkadaştır. Karşılıklı güvene önem verir. Dürüsttür ve herkesin böyle olmasını ister.

Terazi erkekleri meraklı ve öğrenmeye açık bir kişilik sergiler. İyi bir konuşmacıdır ve çevresindeki insanları bu şekilde kolayca etkiler. Sakinlik ve sükunet onun için çok önemlidir ve ani duygusal iniş çıkışlar onu yorar. Temizliğe çok önem verir. Çevresindeki insanların aynı olmasını isterler.

Arkadaşlarıyla fikir alışverişinde bulunmayı sever. Uzun ve derin sohbetlerden hoşlanır. Duyarlıdır ve duygusal yönü her zaman üstün gelir.

Terazi erkekleri karşı cinsle ikili ilişkilerde zarafet, akıl, mantık ve güzellik ararlar. Sert huylu kadınlar ona çekici gelmiyor. Bir Terazi erkeği aşık olduğunda, ateşli ve sadık bir ortak olacaktır. Sadakat onun için çok önemlidir.

Terazi erkeğinin ilişkileri uzun ömürlüdür. Neşelendiği zaman saygılı, sadık, kibar ve düşünceli bir eş olacaktır. Çocukları sever ve iyi bir baba olmak için her türlü çabayı gösterir .

Genel Özellikler

Terazinin Olumlu Özellikleri

Güzellik, güzel sanatlarda yetenekli. Tatlılık. Uyumluluk Grace. Romantik. Diplomatik. İncelik. çekicilik İdealist. Tarafsız. İyi niyetli. İyi eş. İyi politikacı. Yaratıcı ve çekici. Akıllı.

Negatif Özellikler Terazi

Kararsız. Hassas. hafiflik. değişkenlik. Flörtçü. dengesizlik Aldatabilir. Tembellik. Hızlı fikir değişikliği. Etki altında olmak.

Yönetici gezegen: Venüs
Element: Hava
Öne Çıkan özellik: Pioneer
Şanslı sayılar: 6, 9
Gün: Çarşamba
Şanslı taş: Opal, Zümrüt
Renk: Mavi, Leylak
Tarot kartı: Aşıklar
Hayvan: Yılan, kertenkele
Bitki: Badem, selvi ve dişbudak, gül
Değerli taş: Koyu safir, zebra balığı
Değerli metal: Bakır

Terazi Kariyeri

Terazi, çok boyutlu düşünme nedeniyle karar vermekte zorlanmasına rağmen, aldığı kararları mutlaka hayata geçirir ve başarır. Adalet ve hak duygusu iş hayatında da dikkat çeker.

Libra Pioneer, kalitesi nedeniyle liderliği sever ve bunu hak etmek için elinden gelenin en iyisini yapar. Hava elementinden olan Terazi bireyleri sosyal olarak oldukça hareketli ve girişkendir. İletişim becerileri, doğal nezaketleri ve diplomasileri iş hayatında sevilmelerinin ve takdir edilmelerinin nedenidir. Uyum ve huzurun temel ihtiyacı olan Terazi, iş hayatında mümkün olduğunca tartışma ve çatışmalardan uzak durmaya özen gösterir. Bu rekabet etmediği anlamına gelmez. Ancak rakiplerini bile stratejik ve zarif bir şekilde manipüle etmeyi tercih eden bir yapıya sahiptir.

Terazi burcunun eksik olduğu noktaları tamamlayacak bir partnerle çalışması idealdir. Özellikle iş hayatında arabuluculuk ve arabuluculuk gibi sorumluluklar almasının nedeni insan ilişkilerindeki becerisi, dengeyi bulma çabalarıdır. Estetik değerlerine ve dış görünümüne verdiği önem, iş hayatında fiziksel olarak dikkat çekmesine ve cazibesini bağlantılar için kullanmasına yardımcı olur.

Libra’nın ofisi rafine bir zevkle döşenmiş ve kişiliğini yansıtan güzel objelerle süslenmiştir. Terazi, ofisinde taze çiçekler bulundurmayı ve misafirlerini kaliteli içeceklerle ağırlamayı tercih eder.

Terazi, diplomatik yapısı ve arabulucu nitelikleri nedeniyle siyasette ciddi başarılar elde eder. Ayrıca hak ve adalet duygusunun gelişmesi, hukuk sisteminde hem akademik hem de aktif olarak başarılı olmasına ve tatmin olmasına yardımcı olur. İnsan ilişkilerine verdiği değer ve bu alandaki doğal yeteneği, danışmanlık, psikoloji ve psikiyatri gibi mesleklerde öne çıkmasını sağlamaktadır.

Terazi Parası

Bir denge unsuru olan Terazi, finansal olarak da hayatta istikrara ihtiyaç duyar. Pazarlık yapmadan hiçbir şey almak istemeyen Terazi aslında bunu prensip olarak yapar. Sanat ve güzellik gezegeni Venüs tarafından yönetilen Terazi, değerli taşlara, metallere, sanat eserlerine ve antikalara yatırım yapmayı tercih ediyor. Estetik değer yargıları çok güçlü olduğu için genellikle sonradan satın aldığı eserlerin ciddi bir prim yaptığı görülür.

Ortaklığı simgeleyen Terazi, ortak yatırımlardan da kazanç sağlar. Aslında çok cömert ve lüks bir yaşam sürmeyi sever, parasını birlikte olduğu kişi için tereddüt etmeden harcayabilir. Özellikle aşık olduğu zaman, finansal konulardaki kontrolünü tamamen kaybetme olasılığı her zaman vardır.

Sosyal hayata da çok düşkün olduğu için hem sosyal harcamaları hem de giyim harcamaları yüksektir. Bazen sosyal hayata ayak uydurma çabası, aidiyet ihtiyacından vazgeçemediği için bütçesinde büyük boşluklar oluşmasına neden olur. Güzellik ve kişisel bakım merkezlerinde harcadığı para da bir diğer ciddi gider kalemidir.

Terazi’nin hayatında para, güzelliklere ulaşmak için sadece bir araçtır. Parayı hiçbir zaman amaç edinmemiş olan Terazi, isteyen herkese yardım eder. Nezaket ve nezaketinden dolayı borçlarını geri alamadığı için etrafındakiler tarafından sık sık tacize uğruyor. Paylaşmak onların temel ihtiyaçlarından biri olduğu için, mali kaynaklarını mutlaka ortak kullanıma açar.

Terazi Aşkı

Sevmek ve sevilmek istedikleri için sürekli kendini tamamlayacak bir eş arayışı içindedir. Doğuştan mükemmel bir romantik olan Terazi, duygusal ilişkilerde oldukça başarılıdır. Doğal zarafeti, samimiyeti ve nezaketi sayesinde Terazi ile birlikteyken zamanın nasıl geçtiği anlaşılmaz.

Terazi, tiyatro, antika, dekorasyon ve sanat gibi birçok farklı zevke sahiptir. İyi konuşma sanatı Terazi’nin en önemli yetenekleri arasındadır. Her ne kadar sohbeti kendi çıkarları doğrultusunda çekmeyi ve ya kendisinden ve hayatından örnekler vererek süslemeyi tercih etse de yine de Terazi ile sohbet etmek büyük bir zevktir.

Terazi’nin sevgisini ve ilgisini kazanmanın ilk ve en etkili yolu ona iltifat etmektir. Bu iltifatların samimiyetine ikna olmuşsa ilk adım olumludur. Gidilecek yerin, lüksü ve güzel yemekleri ile ünlü, zamanın gözde mekanlarından biri olması da temelin sağlam atılmasında önemlidir. Terazi her zaman birinci sınıf şeyleri sever ve kendisi için daha azına razı olmak istemez. Eşinin de kendisi gibi seçkin zevkleri olan zarif bir insan olmasını sağlar. Lüks ve estetik merakı Terazi’nin hayatının her alanında kendini gösterir.

Kolay kavranabilen bir yapıya sahip olan Terazi, herkes tarafından kolaylıkla sevilir. Ama anlayacak, takdir edecek ve belki de onu idol yapacak bir partnere ihtiyaçları var. Terazi, sosyal olarak giden ve sevgi dolu bir ortaktır. Toplantılara ve partilere gitmeyi seven Terazi, sosyal hayatta kolayca fark edilir. Söz vermeyi sevmeseler de, bir kez söz verdiler mi, her zaman yaparlar.

Terazinin Cinsel Yaşamı

Venüs’ün hakim olduğu Terazi, aşk sevgisinin doğal bir sonucu olarak cinsel paylaşıma büyük önem verir. Doğal bir zarafete sahip olan Terazi, karşı cins için her zaman çekicidir. Bu nedenle onay ve onay ihtiyacını karşılamak için bu özelliği kullanmaktan çekinmez.

Estetik duyarlılığı gelişmiş olduğu için aşk, yaşanılan ortamı güzelleştirmede, rahat ettirmede ve kişiye kendini özel hissettirmede tam bir ustadır. Cinsel çekiciliği artırmak için her türlü kozmetik malzemeyi de kullanan onlarla olan macerayı unutmak mümkün olmayacak.

Terazi partneri, takdir ettiği, sevdiği ve arzuladığı kadar karşılık verir. Dolayısıyla denge arayışı burada da kendini gösteriyor. Kaba davranışlar, toplumsal cinsellik çağrışımları ve saldırganlık, partnerinden bir an önce uzaklaşmaları için yeterli nedenlerdir.

Aslında her zaman bir eşe ihtiyaç duysalar da, çoğu Terazi çok eşli bir yapıya sahiptir. Bu, cinsel dürtüselliği empoze edememekten değil, sevilme ve arzulanma ihtiyacının yoğunluğundan kaynaklanmaktadır. Herkes tarafından aranmak ve sevilmek özgüvenin gelişmesinde önemli rol oynadığı için Terazi’nin aşk kitabı da oldukça kalabalıktır.

Sosyal paylaşıma da büyük önem veren Terazi, partneriyle cinselliğe adım atmadan önce mutlaka sosyal paylaşımlarda bulunması gerekiyor.

 
 
Kategori:Burclar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET