İçeriğe geç

Rüyada Yiyecek içeceklerden şunları görmenin manaları

 Düşünce için yemek? Rüyada yemek görmek, düşünce, fikir ve inançlara işaret eder. Almanız ve zihinsel olarak sindirmeniz gereken bir fikri aktarmaya çalışıyorlar.

Badem

Rüyada badem görmek ya da yemek, başarı ve zenginliği temsil eder.

Rüyada badem ağacı görmek mutluluğa işarettir. Evli mutluluk da yakın geleceğinizde.

Elmalar

Rüyada ağaçta büyüyen elma görmek, bilgi, bilgelik ve büyük refahı sembolize eder. Ödüller sizin için ufukta. Sağlığınıza daha iyi bakmanız gerektiğini ima edebilecek “günde bir elma doktoru uzak tutar” genel ifadesini de göz önünde bulundurun. Belki de doktora gitmen gerekiyor. Veya rüya aynı zamanda bir elma bilgisayarı için bir metafor olur.

Rüyada elma yediğinizi görmek uyum, haz ve berekete gösterir. Alternatif olarak rüyada elma yemek, cinsel iştahınızı, şehvetli arzularınızı ve cinsel farkındalığınızı simgeler.

Yeşil elma görmek, henüz çiçek açmamış sevgiyi ya da sevgiyi geliştirmeyi temsil eder.

Rüyada çürük ya da yenmiş elma görmek , uğraştığınız ve hedeflediğiniz şeyin sizi tatmin etmeyebileceğine hatta size zarar verebileceğine işarettir. Ayrıca dikkatsizliğinizi de temsil eder.

Kayısı

Rüyada kayısı görmek, bir şeyin göründüğü gibi olmadığına işarettir. Belki de bir şeyi inkar ediyorsunuz.

Rüyada kayısı yediğinizi görmek, yaklaşan bir talihsizliğe işaret eder. Başkaları kayısı yiyorsa, o zaman tatsızlıkla çevrili olacağınızı gösterir.

Kuşkonmaz

Rüyada kuşkonmaz görmek, müreffeh zamanlara işaret eder.

Domuz pastırması

Rüyada domuz pastırması görmek, temel ihtiyaçlara, temel ihtiyaçlara ve hayatın arzına gösterir. Ayrıca, geçimini sağlamaya atıfta bulunmak için “evde domuz pastırması olmak” ortak aşaması üzerinde bir oyun olur.

Rüyada bayatlamış pastırma görmek, yasak bir duruma işaret eder.

Muz

Rüyada muz görmek, bastırılmış cinsel istek ve arzuların bir metaforu olur.

Rüyada muz yediğinizi görmek, sıkı çalışmanızın küçük ödüller ya da kazançlarla karşılanacağını gösterir.

Rüyada muz kabuğu görmek , ayağınızın kayması ve hata yapma konusunda dikkatli olmanız gerektiğine işarettir. Muz kabukları çürüyorsa, bu geri dönüşü olmayan bir hatayı temsil eder.

Doğum Günü Pastası

Rüyada doğum günü pastası görmek , dileklerinizin en güzelinin gerçekleşeceğine işarettir. Aynı zamanda, insanların içeri girmesine ve hayatınızı başkalarıyla paylaşmaya istekli olduğunuzu da temsil eder.

Yaban mersini

Rüyada yaban mersini görmek, gençliğinizi ve gençliğinizin yönlerini yeniden yakalama arzusunu temsil eder. Sonsuzluğun ve geleceğe dair iyimserliğin bir sembolüdür. Alternatif olarak, depresif ruh halinizi ve üzgün ruh halinizi tasvir eder.

Bolonya

Rüyada bolonya yemek, maddi güvensizliklere işaret eder. Alternatif olarak, rüya düzmece ya da saçma bir şey üzerinde bir kelime oyunu olur.

Sabah kahvaltısı

Rüyada kahvaltı görmek, yeni bir projenin başlangıcını ya da hayatınızda yeni bir aşamanın başlangıcını gösterir. Alternatif olarak, zihniniz sabah kahvaltısında ne yapacağınızı önceden düşünüyor olur. Uçucu düşüncelerinizin rüyanıza dahil edilmesi nadir değildir.

Ekmek

Rüyada ekmek görmek hayatın temel ihtiyaçlarını temsil eder. Ekmek, yaşam yolculuğunuzda öğrendiğiniz olumlu niteliklere ve harika şeylere işaret eder. Alternatif olarak, durumun üstüne çıkmanız ya da durum için yükselmeniz gerektiğini önerir.

Tereyağı

Rüyada tereyağ görmek ya da tatmak , hayatınızın bazı alanlarında tatmin olmak istediğinize işarettir. Kendinizi hayatın zevkine şımartmalısınız.

Lahana

Bir lahana bahçesi görmek, kendinizi kötü ve olumsuz emlak anlaşmalarına sokma konusunda uyarır. Bu zamanda mülk satın almak, size değerinden daha fazla sorun verecektir.

Lahana yemeyi rüyada görmek, aile üyeleriyle kavgaları önceden haber verir.

Rüyada lahana pişirdiğini görmek diş problemlerine karşı uyarır.

Kek

Rüyada pasta görmek , her şeyi kendiniz yapmaya çalışmak yerine iş yükünüzü paylaşmayı ve tahsis etmeyi öğrenmeniz gerektiğine işarettir. Pastalar ayrıca bencilliği ya da adil payınızı alamama hissini de sembolize eder. Daha olumlu, rüya başarılarınızı ve başarılarınızı temsil eder. Ayrıca metaforu bir “kek” ve ya kolay bir durum olarak düşünün.

Rüyada kısmen yenmiş pasta görmek, kaçırılan ve kaybedilen fırsatlara işarettir.

Rüyada pasta satın almak, yaptığımız iş için aldığınız ödülleri ve takdiri kabul ettiğinizi gösterir. Spot ışığında rahat olmayı öğreniyorsunuz.

Şeker

Rüyada şeker görmek ya da yemek , hayattaki sevinçleri ve özel ikramları sembolize eder. Aynı zamanda hoşgörü, şehvet ve/veya yasak hazzı temsil eder.

Havuç

Rüyada havuç görmek bolluğa işarettir. Ayrıca “havuç sallamak” kelime oyunu gibi bir cazibeyi de sembolize eder.

Peynir

Rüyada peynir görmek, kazanca ve kâra gösterir. Alternatif olarak rüya “sevimsiz” ya da topal bir şey için bir metafor olur. Veya daha fazla gülümsemeniz gerektiğini söylüyor olur.

Kiraz

Rüyada kiraz görmek, dürüstlüğü ve doğruluğu ve ya tatlılığı ve iyi talihi sembolize eder. Alternatif olarak, rüya size “hayat bir kase kiraz gibidir” diyor olur. Başka bir deyişle, hayatı bu kadar ciddiye almayın; boşver.

Çikolata

Rüyada çikolata görmek, aşka, kutlamaya ve kendini ödüllendirmeye gösterir. Aynı zamanda çok fazla aşırılığa düşkün olabileceğinizi ve biraz kısıtlama uygulamanız gerekebileceğini gösterir.

hindistan cevizi

Rüyada hindistan cevizi görmek , beklenmedik bir hediye alacağınıza işarettir.

Kurabiye

Rüyada çerez yediğinizi, verdiğinizi, aldığınızı ya da çaldığınızı görmek, önemsiz konuların ve küçük sorunların sizi rahatsız etmesine izin verdiğinizi gösterir.

Rüyada kurabiye pişirdiğini görmek, iyimserlik ve artış duygularına işarettir. Ayrıca statüde bir artış yaşayabilirsin. Rüyada taze pişmiş kurabiyelerin ulaşamayacağınız anlamına gelir, o zaman başka birinin ödüllerinizi almaya çalıştığı anlamına gelir. Başka bir deyişle, birileri sıkı çalışmanız için kredi almaya çalışıyor. Çerezleri geri alabiliyorsanız, çevrenizden ve çevrenizdeki insanlardan haberdarsınız demektir. Kontrolü yeniden kazanıyorsunuz.

Çikolatalı kurabiyeleri görmek ya da yemek, suçluluk duygularınızı sembolize eder. Çikolata parçalı kurabiye pişiriyorsanız, bu, biriyle yakın ve duygusal bir şekilde bağlantınızı temsil eder.

Yulaf ezmeli kurabiye yediğinizi rüyada görmek, arada bir kendinizi şımartmanın sorun olmadığını gösterir.

Mısır

Rüyada mısır görmek, bolluğa, büyümeye ve berekete gösterir. Ayrıca bir şeyin “kötü” olduğu kelimesini de göz önünde bulundurun.

Tatlı

Rüyada lezzetli bir tatlı görmek, hoşgörü, kutlama, ödül ya da ayartmayı temsil eder. Hayattaki güzel şeylerin tadını çıkarıyorsun.

Yumurta

Rüyada yumurta görmek ya da yemek, doğurganlığı, doğumu ve yaratıcı potansiyelinizi sembolize eder. Yeni bir şey olmak üzere. Yumurtalar çırpılırsa, rüya bir dizi kaba bağlılığınızı temsil eder. Ayrıca, eylemlerinizin sonuçlarını kabul etmeniz gerektiği anlamına da gelebilir.

Rüyada yumurta dolu bir yuva bulmak, maddi bir kazanç elde etmeye gösterir; yumurtalar ne kadar bol ve büyük olursa, kazanç o kadar önemli olur.

Rüyada kırık yumurta görmek, hayatınızdaki kırılganlık duygularını ya da kırılgan bir durumu temsil eder. Yumurta kabukları üzerinde yürümek ifadesini düşünün. Alternatif olarak, kabuğunuzu kırıyor ve kim olduğunuz konusunda rahat olursunuz.

Rüyada parlak renkli yumurta görmek, mutlu bir olayın kutlanmasına gösterir.

Rüyada çürük yumurta görmek, kayıp anlamına gelir. Bazı durumların daha da kötüye gitmesine izin vermiş olursunuz. Alternatif olarak, rüya size bir şeyin dışarıdan iyi görünebileceğini, ancak daha derine indikçe, göründüğü gibi olmadığını anlıyorsunuz. Belki bir şey gerçek olamayacak kadar iyidir.

Rüyada balık yumurtası görmek, bilinçaltınızdan çıkan bir fikre işaret eder.

Rüyada sadece yumurta akı görmek, yeni girişiminizde destek sisteminize işaret eder. Aynı zamanda konfor bölgenizin ve sınırlarınızı bilmenin simgesidir.

incir

Rüyada incir görmek ya da yemek , olumlu bir olaya işaret eder. İncir ayrıca genellikle seks, gebe kalma ve erotizmle de ilişkilendirilir.

fındık

Rüyada fındık görmek, barışa, uyuma ve kazançlı iş girişimlerine işarettir.

Fıstık yediğinizi rüyada görmek, gerçek ve bağımlı arkadaşlar.

Balık

Rüyada balık yediğinizi görmek, inançlarınızı, maneviyatınızı, şansınızı, enerjinizi ve beslenmenizi sembolize eder. Ruhun gıdasıdır.

Rüyada balık pişirmek, yeni kavrayışlarınızı ruhsal duygu ve bilgilerinizle birleştirdiğinizi gösterir.

Rüyada balık temizlediğini görmek, duygusal ifadenizi başkalarına görünür olacak şekilde değiştirdiğinizi gösterir. Kendinizi sansürlüyorsunuz ve nasıl hissettiğinizi tamamen ifade etmiyorsunuz.

Rüyada kılçık görmek , daha önce gün ışığına çıkmış eski anlayışlara, düşüncelere ya da görüşlere işarettir. Bu fikirleri işlediniz ve ondan bilgi edindiniz.

Un

Rüyada un görmek, tutumlu lakin mutlu bir yaşam biçimine gösterir. Aynı zamanda sıkı çalışmayı da gösterir. Bu rüya sembolü aynı zamanda “çiçek” kelime oyunu da olur.

Gıda

Rüyada yemek görmek, fiziksel ve duygusal beslenmeyi ve enerjileri temsil eder. Farklı yiyecek türleri çok çeşitli şeyleri sembolize eder. Genellikle meyve şehvetin simgesidir, et hayvani arzuları temsil eder ve sebzeler sağlıklı arayışlarla ilgilidir. Dondurulmuş gıdalar, soğuk duygularınızı ve soğuk tavırlarınızı ifade eder. Belirli yiyecekleri yemek, kendi benliğinize dahil etmeniz gereken niteliklere de işaret eder.

Belirli mutfaklardan yemek yediğinizi rüyada görmek, onunla olan kişisel bağlantılarınıza bağlıdır. Çin, İtalyan ya da Meksika yemekleri sizin için rahatlatıcı bir yemek olabilirken, ev hayatınızın ya da annenizin başkalarını pişirdiğinin bir hatırlatıcısı olur. Rüyada rahat bir yemek yemek , rahatlığı yanlış yerlerde aradığınıza işarettir.

Yiyecek biriktirdiğinizi ya da depoladığınızı rüyada görmek, yoksunluk korkusunu gösterir. Zaten sahip olduklarına güvenmiyorsun.

Rüyada bayat yemek görmek ya da yemek, kendinizi halsiz ve duygusal olarak tükenmiş hissettiğinizi gösterir. Canlanmaya ve canlanmaya ihtiyacınız var. Tadı kötü yemek yemek, duygusal ruh halinizde bir miktar ekşilik ya da kırgınlık olduğunu gösterir.

Meyve

Rüyada meyve görmek büyüme, bolluk ve maddi kazanç anlamına gelir. Ayrıca şehvet ve cinselliği sembolize ederler. Özellikle yeşil meyve görmek, aceleciliğinize ve hayal kırıklığına uğradığınız çabalara işaret eder. Hedeflerinize ulaşmak için daha çok ve daha uzun süre çalışmanız gerekir. Meyveler olgunsa, doğurganlığı ve hamileliği temsil eder. Bir çocuk arzuluyorsunuz ve ya çocuk sahibi olmaya hazırsınız.

Çürüyen/acı meyve görmek ya da yemek, büyümek ve zevk almak için kaçırdığınız fırsatları temsil eder. Alternatif olarak, erken sona eren bir durumu ya da ilişkiyi gösterir. Biraz pişmanlık ifade ediyorsun.

Rüyada meyve alıp satmak , emeklerinizin boşa gittiğine işarettir.

* Daha fazla bilgi için Dream Moods’un belirli meyvelerdeki girişlerine bakın.

Sarımsak

Rüyada sarımsak yediğini görmek, gönül meselelerinde pratiklik ve duyarlılığa işaret eder; aşktan çok güvenlik ararsın.

Rüyada bir diş sarımsak görmek, bazı tehlikelere karşı korunmaya gösterir. Engellerinizi aşacaksınız.

bektaşi üzümü

Rüyada bektaşi toplamak ya da toplamak, mutlu ve parlak bir görünüme işaret eder. Sorunlarınızı başarıyla aştınız.

Rüyada bektaşi üzümü görmek ya da yemek, boş zamanlarınızdan keyif aldığınıza işarettir.

Greyfurt

Rüyada greyfurt görmek ya da yemek, esenlik ve tazelenmiş bir zihin durumunu temsil eder. Ruhlarınızda bir yükselme ve bedeninizin gençleşmesini yaşıyorsunuz.

Rüyada greyfurt ağacı görmek, yeteneklerinizin, inanç sisteminizin ve iyi işlerinizin sembolüdür. Ayrıca emeğinizin meyvelerini de temsil eder.

üzüm

Rüyada asma görmek, bolluğa, bolluğa ve çöküşe gösterir. Aynı zamanda metanet ve başkalarına mutluluk sunma yeteneğinizi gösterir.

Rüyada üzüm görmek ya da yemek, zenginlik ve refahı temsil eder. Sonunda, sıkı çalışmanızın karşılığını alacaksınız ve emeğinizin karşılığını alacaksınız. Alternatif olarak, ölümsüzlük ve fedakarlık anlamına gelir.

Rüyada üzüm toplayıp topladığını görmek, kâra ve arzularınızın gerçekleşmesine işarettir.

Sos

Rüyada sos yediğinizi görmek, hayattaki daha basit şeylerden zevk alma yeteneğinizi sembolize eder. Alternatif olarak, rüya aynı zamanda bazı durumlardan yararlandığınızı da gösterir.

jambon

Rüyada jambon yediğinizi görmek, enerjinizi korumanız gerektiğini gösterir.

Rüyada jambon görmek, bazı duygusal zorluklar yaşadığınıza işarettir. Sembol, dikkat çekme arzunuzu önermek için bir metafor da olur.

dondurma

Rüyada dondurma görmek ya da yemek , iyi şansa , zevke , aşkta başarıya ve hayattan memnunluğa işarettir. Anın tadını çıkarmalı ve tadını çıkarmalısınız. Alternatif olarak, rüya serinlemeniz ve öfkenizin kontrolden çıkmasına izin vermemeniz gerektiğini önerebilir. Öte yandan, dondurma “çığlık atıyorum” üzerine bir kelime oyunu olur. Belki de dışarı çıkman gereken bir şey vardır.

Kötü ya da ekşi dondurma yediğinizi rüyada görmek, üzüntü, hayal kırıklığı ya da ihanet anlamına gelir.

Rüyada dondurmanın eridiğini görmek , umutlarınızı ve arzularınızı gerçekleştirememeye işarettir.

buz örtüsü

Bir pastanın ya da pastanın üzerine krema sürmek yüzeysel davrandığınızı gösterir. Bir şey dışarıdan iyi görünebilir, ancak içeriden boş ya da önemsiz olur. Başka bir deyişle, görünüş aldatıcı olur. Alternatif olarak rüya, yaşamınızdaki tamamlanma ve tamamlanmayı sağlayan son rötuşları temsil eder.

Rüyada krema görmek ya da yemek , başlangıçta iyi görünen bir şeyin sonunda tatmin edici ve tatmin edici olmayacağına işarettir.

Reçel

Rüyada reçel yediğinizi görmek, hoş sürprizlere, tatlı şeylere ve yeni keşiflere işarettir. Alternatif olarak, rüya aynı zamanda “sıkıntıya yakalanmış” bir kelime oyunu da olur. Başın belada mı yoksa yapışkan bir durumda mı?

Rüyada reçel yaptığını görmek mutlu bir ev hayatına işaret eder.

Reçel yaydığınızı rüyada görmek, kendinizi çok ince yayıyor olabileceğinizi gösterir. Çok fazla sorumluluğunuz ve taahhüdünüz var. Hayır demeyi öğrenmelisin.

Jöle

Rüyada jöle yediğinizi görmek, hoş sürprizlerle karşılaşacağınıza işarettir.

Jöle fasulye şekerleme

Rüyada jöle görmek ya da yemek, hafif yürekliliğe, pozitif enerjiye ve neşeye gösterir. Kendinizi memnun ve rahat hissediyorsunuz.

Bir çeşit yöresel Kore yemeği

Rüyada kimchi görmek ya da yemek, duygusal bir engeli temsil eder. Kendinizi bir ilişkide incinmekten korumak istiyorsunuz.

Baklagiller

Rüyada bakliyat görmek küçük sıkıntılara ve ufak tefek sorunlara işarettir.

Limonata

Rüyada limonata içtiğini görmek, serinleme ihtiyacına işaret eder. Belki de ısınmaya başlayan bir tartışmanın içindesiniz.

Limonlar

Rüyada limon görmek, kalitesiz bir şeye işaret eder.

Rüyada limon yemek ya da emmek, temizlik ya da şifa ihtiyacınıza işaret eder.

Büzülmüş limon görmek, sizin ve sevgilinizin ve ya eşinizin acı bir ayrılık/boşanma yaşayacağınızı haber verir.

Mercimek

Rüyada mercimek görmek ya da yemek, köklerinizi ve insanlıkla olan bağınızı temsil eder. Alternatif olarak, mercimek doğurganlığı ya da ölümsüzlüğü sembolize eder.

Marul

Rüyada marulun büyüdüğünü görmek bolluğu temsil eder. Sizi daha basit bir zamana yönlendirir.

Rüyada marul yediğinizi görmek, ruhsal beslenmeye ihtiyacınız olduğunu gösterir. Ayrıca, belirli bir besinden yoksun olduğunuz anlamına da gelebilir. Daha dengeli bir diyet yemelisiniz. Rüya aynı zamanda “bırak bize” ile ilgili bir kelime oyunu da olur. Onay ya da izin aradığınız bir durum var mı?

L ime

Rüyada kireç görmek, geçici aksiliklere işarettir. Müreffeh zamanların tadını çıkarmadan önce zor bir döneme katlanmanız gerekir.

Lolipop

Rüyada lolipop görmek ya da yalamak, sürprizlere, yeni deneyimlere ve maceralara işaret eder. Aynı zamanda hoşgörü, duygusallık ve hayatın hoş yönlerini temsil eder. Alternatif olarak, lolipop “enayi” için bir kelime oyunu olabilir ve bu nedenle bazı ilişki ya da durumlarda dikkatli davranmanız gerektiğini önerir.

Makarna

Makarna yediğinizi rüyada görmek rahatlık ve kolaylığı sembolize eder. Rüya sizi işlerin çok daha basit olduğu bir zamana geri getirmeye çalışıyor olur.

Mango

Rüyada mango görmek ya da yemek, doğurganlığı, cinsel arzuları ve şehveti simgeler. Alternatif olarak, mango, bırakmanız ve devam etmeniz gereken bir ilişkiye atıfta bulunarak “adamın gitmesi” anlamına gelen bir kelime oyunu da olur.

Marmelat

Rüyada marmelat yediğinizi görmek sizin için hastalığa işarettir.

Rüyada marmelat yaptığını görmek mutsuz bir aile hayatına işaret eder.

Yemekler

Rüyada yemek görmek , önemsiz konular üzerinde çok fazla durduğunuza , dikkatinizi daha önemli işlerden ve konulardan uzaklaştıracağına işarettir.

Et

Rüyada çiğ et görmek, hedeflerinize ulaşma yolunda ilerlerken karşılaşacağınız engellere ve cesaret kırıcılıklara işarettir. Alternatif olarak, evcilleşmemiş, hayvani doğanızı ve ham duygularınızı yansıtabilir.

Rüyada et yemek ya da pişirmek, işin özüne inmeye başladığınızı gösterir. İçgüdüsel enerjilerinizi tanıyor ve kullanıyorsunuz. Alternatif olarak, başkalarının hala çabaladığınız şeyi başardığını görüyorsunuz.

Rüyada çürük et görmek, fiziksel ve psikolojik varlığınızın bozulmasına işarettir. Rüya, bazı sağlık sorunları için bir metafor olur.

Kavun

Rüyada kavun görmek ya da yemek , rahatlamanız ve sakinleşmeniz gerektiğine işarettir. Alternatif olarak rüya doğurganlık, şehvet, oburluk ya da canlılık anlamına gelir. Kavun göğüsler için bir metafor olur.

Süt

Rüyada süt görmek, annelik içgüdülerine ve anne sevgisine gösterir. Aynı zamanda insan nezaketini, sağlıklılığını ve merhametini ifade eder. Alternatif olarak, rüya birisinin sizi duygusal ya da finansal olarak “sağdığı” bir metafor olur.

Rüyada süt içtiğini görmek, ev içi mutluluğa ve içsel beslenmeye gösterir. Ayrıca başkalarıyla bağlarınızı ve ilişkilerinizi güçlendirmeniz gerektiği anlamına da gelebilir. Süt ekşi, saf değilse ya da tadı kötüyse, desteğinizi geri çekmeniz gerektiğini gösterir. Süt sıcaksa, rahatlığı ve sakinliği temsil eder.

Rüyada süt dökmek, inanç, fırsat ve güven kaybına işarettir.

Rüyada süt banyosu yaptığını görmek, güçlü ilişkiler ve sağlam dostluklarla çevrili olduğunuzu gösterir. Alternatif olarak, rüya biraz rahatlamaya ihtiyacınız olduğunu gösteriyor.

Rüyada süt boğulduğunu görmek, aşırı korunduğunuzu gösterir. Bazı ilişkilerde boğulmuş hissediyor olursunuz.

Şeker kamışı

Rüyada pekmez görmek ya da yemek, mutlu bir ev hayatına ve iyi bir misafirperverliğe işarettir. Alternatif olarak, rüya bir durum ya da yavaş hareket eden bir şey için bir metafor olur.

Çörek, kek

Rüyada kek pişirdiğini görmek, çok çalışkan biri olduğunuza ve emeğinizin meyvesini alacağınıza işarettir.

Rüyada kek yediğinizi görmek, hayattaki enfes ve pahalı şeylerden zevk aldığınızı gösterir.

dut

Rüyada dut görmek ya da yemek , beklenmedik bir engelin hedeflerinize doğru büyük bir gerilemeye neden olacağına işarettir. .

Mantar

Rüyada mantar görmek , uyanık hayatınızda sağlıksız zevklere ve akılsızca kararlara işarettir. Çok hızlı gelen şeyler de aynı hızla kaybolma eğilimindedir. Sahip olduğunuz şeyleri takdir etmeyi öğrenin.

Rüyada mantar yediğinizi görmek, liderlik yeteneğinizi temsil eder. Çok fazla güç ve güce sahipsin.

Yabani mantar topladığınızı ya da topladığınızı görmek, potansiyel olarak zararlı bir duruma ya da ilişkiye işaret eder. Yeni bir girişim, ilişki ya da durumda şüphe duyuyor olursunuz.

Rüyada mantarın ağzınızda büyüdüğünü ve çoğaldığını görmek, bilinçaltınızda kelimenin tam anlamıyla büyüyen ve genişleyen olumsuz duygulara işarettir. Duygularınızı içeride tutma eğilimindesiniz ve kontrolden çıkmadan önce onları ifade etmenin verimli bir yolunu bulmanız gerekiyor.

Hardal

Rüyada hardal çıktığını görmek, başarı ve zenginlik anlamına gelir.

Rüyada hardal tohumu yediğinizi görmek, şu anda acı çektiğiniz bazı aceleci hareketleriniz için acı bir şekilde pişmanlık duyacağınıza işarettir.

Erişte

Rüyada erişte görmek uzun ömür ve bolluğa işarettir. Alternatif olarak rüya besin bir çeşit aradığınızı gösterir. Rüya ayrıca “eriştenizi kullanmanız” gereken bir kelime oyunu olur. Başka bir deyişle, üzerinde çok düşünmeniz gereken bir şey var.

Fındık

Rüyada fındık görmek, çılgınlığı ya da kafa karışıklığını temsil eder. Aynı zamanda “deli” olan ya da sizi deli eden birine de atıfta bulunabilir. Uyanma durumuna tamamen yanlış yaklaşıyor olabilirsiniz ve ona farklı bir perspektiften bakmanız gerekebilir. Ayrıca fındıkları “testisler” için bir kelime oyunu olarak düşünün ve bu nedenle bazı cinsel imalara atıfta bulunun.

Rüyada kuruyemiş yediğinizi görmek, refaha ve arzularınızın gerçekleşmesine gösterir. Ayrıca bir konunun ya da durumun özüne inmeye çalışıyor olursunuz.

Yulaf ezmesi

Yulaf ezmesi yediğinizi rüyada görmek, mali bir artış anlamına gelir.

Yulaf ezmesi pişirdiğinizi ve servis ettiğinizi rüyada görmek, size yakın birinin kaderi üzerinde kontrol sahibi olduğunuza işarettir.

Zeytin

Rüyada zeytin görmek ya da yemek , şifa ve ölümsüzlüğü sembolize eder.

Zeytin dalı görmek, uzlaşma, barış ve umuda işaret eder.

Zeytin yaprağından taç görmek ya da takmak, engellerinizi aşacağınızı ve bir çatışmaya çözüm bulacağınızı gösterir. Üzerinizden bir yük kalkacak ve galip geleceksiniz.

Omlet

Rüyada omlet görmek ya da yemek, güne parlak bir başlangıç ​​yapacağınıza işarettir. Rüya size doğru yönde ilerlediğinizi söylüyor. “Yumurta kırmadan omlet yapamazsınız” ifadesini düşünün. Belki de rüya, hedefinize ulaşmak için yapmanız gereken bazı fedakarlıklar olduğunu söylemeye çalışıyor.

Soğanlar

Rüyada soğan görmek ya da yemek , gerçekten altında ne olduğunu ortaya çıkarmak için geçmeniz gereken çok sayıda katmanı temsil eder. Bir duruma ya da soruna biraz daha derine inmeniz gerekir. Rüya, bazı vahiy için bir metafor olur.

Rüyada soğanın ağladığını görmek, samimi olmadığınızı gösterir. Sahteliği, sahtekarlığı ve aldatmayı sembolize eder.

portakal

Rüyada portakal ağacı görmek sağlık ve refaha gösterir.

Rüyada portakal yediğinizi görmek, kendinizden memnun olduğunuzu ve hayatınızın neresinde olduğunuzu gösterir. iyi bir yerdesin

İstiridyeler

Rüyada istiridye yediğinizi görmek, düşük zevkler ve hoşgörüler peşinde koşarken tüm duyularınızı ve ahlakınızı kaybedeceğinize işarettir.

Rüyada istiridye görmek, güzelliği, alçakgönüllülüğü, zenginliği, bilgeliği ve rahat bir ortamı simgeler. Ayrıca kendinizi kapattığınızı ve başkalarını kapattığınızı da gösterir. Alternatif olarak, rüya size “dünya sizin istiridyenizdir” diyor olur. Dışarı çıkıp istediğiniz şeyin peşinden gitmeli ve kalbinizin arzularını gerçekleştirmelisiniz.

Rüyada istiridye kabuğu görmek, bir başkasının servetini güvence altına alma çabanızda hüsrana uğrayacağınıza işarettir.

Makarna

Rüyada makarna yapmak ya da yemek, enerji ihtiyacınızı temsil eder. Ayrıca makarnanın şeklini ve uyanık kalma durumuyla ilişkisini de göz önünde bulundurun. Penne sizin dar bakış açınızı ifade eder. Spagetti erişte, karışık bir durumu simgeliyor. Dirsek şekilli makarna, kendinize daha fazla odaklanma ihtiyacınızı temsil eder. Tirbuşonlu makarna, hayatınızın bazı yönlerinin kontrolden çıktığı anlamına gelir.

şeftali

Rüyada şeftali görmek, zevk ve neşeyi temsil eder, hayatta küçük, önemsiz şeylerden zevk alırsınız. Rüya ayrıca hayatınızdaki bir şeyin sadece “şeftali” olduğunu ve iyi gittiğini ima eder. Alternatif olarak, şeftali şehvet ve şehvetin göstergesi olur. Sevgilin ve ya sevdiğin için nasıl bir metafor olduğumu düşün.

Biber

Rüyada biber görmek, hayatınıza biraz daha baharat ve çeşitlilik katmanız gerektiğini gösterir. Alternatif olarak, sizi rahatsız eden ya da rahatsız eden bir şey olabilir ve rüyanız kaynağı göstermeye çalışıyor olur.

Turşu

Rüyada turşu görmek , bazı endişelere , korkulara ya da başınızın belaya gireceğinin farkına varmaya işarettir.

Alternatif olarak turşu, penis için bir sembol olarak görülebilir. Bilinçdışından gelen cinsel mesajlar genellikle sembollerle gizlenir.

Turta

Rüyada pasta görmek, emeklerinizin karşılığını alacağınıza işarettir. Belki de yeteneklerinizin ötesine ulaşıyorsunuz. Alternatif olarak, bir daire ile aynı anlama da sahip olur. Ya da “pastadan payınız” gibi adil payınızı almak için bir metafor olur.

Ananas

Rüyada ananas görmek, kendine güven, hırs ve başarıyı temsil eder. Yaptığınız işten kendinizden eminsiniz. Alternatif olarak, ananas misafirperverliği simgelemektedir. Dinlenmeniz ya da tatile çıkmanız gerektiği anlamına gelebilir.

Ananas yemek, cinsel sorunlara ve kontrolü kaybetme sorunlarına işaret eder.

Pizza

Rüyada pizza görmek ya da yemek, bolluğu, seçenekleri ve çeşitliliği temsil eder. Ayrıca, bir şeyden yoksun olduğunuzu ya da kendinizi yoksun hissettiğinizi de gösterir.

Nar

Rüyada nar görmek, bereket, sağlık ve uzun ömür anlamına gelir. Aynı zamanda seksin cazibesini/davetini de gösterir.

Patlamış mısır

Rüyada patlamış mısır yemek ya da yapmak, olumlu büyümeye işaret eder. Fikirlerle dolusun. Ayrıca, bazı önemli gerçeklerin ya da gerçeklerin size bildirildiğini de gösterir. Patlamış mısır açılmamışsa, potansiyeli sembolize eder.

Domuz eti

Rüyada domuz eti görmek ya da yemek, normallik ve rutin arzunuza işaret eder. Alternatif olarak, rüya aşırı harcama konusunda bir kelime oyunu olur.

Patates

Rüyada patates görmek, dünyeviliğinizi ve sadeliğinizi temsil eder. Alternatif olarak, rüya aynı zamanda bir “kanepe patatesi” olduğunuzun ya da tembel olduğunuzun bir metaforu olur.

Rüyada patates püresi görmek ya da yemek , maddi konularda endişeler yaşadığınıza işarettir.

Patates cipsi

Rüyada patates cipsi görmek ya da yemek, aşırı hoşgörülü davranışlarınızı sembolize eder.

Çubuk kraker

Rüyada simit görmek, bağlılığı ve hayatın tatlı ödüllerini sembolize eder. Hayatı kucaklıyor ve başkalarına yardım etmek için kendinizi genişletiyorsunuz. Alternatif olarak, kafanızın karmaşık bir konu ile meşgul olduğunuzu ve bununla nasıl başa çıkacağınızdan emin olmadığınız anlamına gelebilir.

kuru erik

Rüyada kuru erik görmek, duygusal ya da yaratıcı bir tıkanıklığa gösterir. Ayrıca “kuru erik kadar buruşuk” metaforunun ima ettiği gibi yaşlanmayı da temsil eder.

Turp

Bahçenizde turp görmek ya da dikmek bolluk ve bereket demektir.

Rüyada turp yediğinizi görmek, sizin açınızdan bazı düşüncesizliğe ya da düşüncesizliğe işaret eder. Belki de rüya, “turp yemeği” ya da soğuk olan bir şey üzerinde bir kelime oyunu olur.

Kuru üzüm

Rüyada kuru üzüm yediğinizi görmek, aleyhinize çalışan bazı olumsuz güçleri temsil eder. Rüya ayrıca yaşlı ve buruşmuş bir şey ya da biri için bir metafor olur.

Ahududu

Rüyada ahududu görmek ya da yemek , bazı değerli ya da hassas bir maddeyi temsil eder.

Pirinç

Rüyada pirinç tanesi görmek başarıyı, bolluğu, şansı, bereketi ve sıcak dostlukları simgeler.

Rüyada pilav yediğinizi görmek, evde mutluluğa ve sükunete işaret eder.

Rüyada pilav pişirdiğini görmek, yeni sorumlulukların size mutluluk getireceğine işarettir.

Rüyada pisliğe bulanmış pirinç görmek, hastalığa ve arkadaşlardan ayrılmaya işarettir.

ROM

Rüyada rom içmek, sınıf ve ahlak eksikliğine işaret eder. Aşırılık, zevk ve aşırı hoşgörü dolu bir hayat yaşıyorsun.

Çavdar

Rüyada çavdar ya da çavdar tarlası görmek, geleceğinizde bolluğa işarettir.

Rüyada çavdar ekmeği görmek ya da yemek, neşeli ve huzurlu bir eve işaret eder.

Safran

Rüyada safranın büyüdüğünü görmek, aldatıcı bir sevgiliye ya da sahte bir arkadaşa işarettir.

Rüyada safran yemekte kullanıldığını görmek, sorunlarınıza ve kavgalarınıza barışçıl bir çözüm bulmaya işaret eder.

adaçayı

Rüyada adaçayı görmek, tutumluluk ve pratiklik anlamına gelir.

Rüyada adaçayı yemekte kullandığınızı görmek , abartılı yaşam tarzınızın sonunda sizi beş parasız bırakacağına işarettir.

salata

Rüyada salata görmek ya da yemek , duygularınızı ifade etmeniz ve kişisel gelişiminiz için hayatınızda gerekli olan olumlu etkileri almanız gerektiğine işarettir. Alternatif olarak, rüya doğa ve sağlık için özlem duyduğunuzu gösterir.

Rüyada salatada böcek olduğunu görmek, sağlığınızla ilgili endişelerinizi ve endişelerinizi ifade eder.

Salata sosu

Rüyada salata sosu görmek ya da yemek , hayatınıza biraz pizzazz eklemeniz gerektiğine işarettir. Mülayim hayatında bir şeyleri canlandırman gerekiyor. Ek önem için pansumanın tipini ve rengini göz önünde bulundurun.

Salam

Rüyada salam görmek ya da yemek , kendi imajınızla ilgili sorunlar yaşadığınıza işarettir. Ayrıca cinsel ya da ilişki sorunlarının göstergesi olur.

Tuz

Rüyada tuz görmek ya da tatmak, uyanık hayatınızda yeni bulunan bir parlamayı temsil eder. Artan bir değer ve daha yüksek bir lezzet ve canlılık duygusu yaşıyorsunuz. Alternatif olarak, tuz ayrıca güvenilirliği, gerçeği ve bağlılığı sembolize eder. Açık bir yaraya tuz atma ifadesini ve rüyanın nasıl acı verici ya da zor bir anıya kaçabileceğini düşünün.

Rüyada et tuzladığını görmek uzun ömürlülüğü sembolize eder. Tutunmak ve korumak istediğiniz bir şey var.

Rüyada omzuna tuz attığını görmek, korunmayı ya da şansı temsil eder.

Sandviç

Rüyada sandviç görmek , üzerinizde çok fazla baskı ve stres olduğuna işarettir. Aynı anda iki şeyi yapma yeteneğinizi de yansıtır. Alternatif olarak, bir sandviç bazen sadece bir sandviçtir.

Rüyada balık sandviçi görmek ya da yemek, manevi inançlarınız ile pratik olan arasındaki çelişkiye işaret eder.

Karides

Rüyada karides görmek, kendinizi aşırı güçlü ve önemsiz hissettiğinizi gösterir.

Spagetti

Rüyada spagetti görmek ya da yemek, uzun yaşama, beslenmeye ve bolluğa işarettir. Alternatif olarak, spagetti yemek, kendinizi dağınık bir ilişkiye ve ya rahatsız edici bir duruma bulaştığınızı gösterir. Belki de bir ilişkiyi ya da durumu nasıl sonlandıracağınızdan emin değilsiniz.

baharat

Rüyada baharat görmek, hayatınızda çeşitliliğe ihtiyacınız olduğunu gösterir. Bir duruma/ilişkiye farklı bir perspektiften/açıdan bakmanız gerekir.

Biftek

Rüyada biftek yediğinizi görmek, hayvani içgüdülerinizi temsil eder. Rüya size içgüdülerinize güvenmenizi ya da içgüdülerinizi daha fazla kullanmanız gerektiğini söylüyor olur. Rüya, aynı zamanda, bir şey üzerinde hak iddia etmede olduğu gibi, “bahis” üzerine bir kelime oyunu da olur.

çilek

Rüyada çilek görmek ya da yemek, şehvetli arzularınızı ve ayartmalarınızı ifade eder. Çilekler genellikle kadınsı nitelikler ve kadın cinselliği ile ilişkilendirilir. Alternatif olarak rüyada çilek görmek, fikirlerinizin ve hedeflerinizin kısa sürede gerçekleşeceğine işarettir.

Şeker kamışı

Rüyada şeker kamışı yediğinizi görmek, sağlıkta canlılık ve sosyal çevrenizde prestij için iyi bir alamettir.

Şurup

Rüyada şurup görmek, duygusallığa ve nostaljiye gösterir. Alternatif olarak, kendinizi yapışkan bir durumda bulmuş olursunuz.

tamale

Rüyada tamale yemek ya da yemek yapmak, beraberliği ve manevi bağı sembolize eder. Alternatif olarak rüya, geçmiş nesillerden öğrenmenin önemini temsil eder.

Çay

Rüyada çay yaptığınızı ya da içtiğinizi görmek, hayatınızdaki memnuniyeti ve memnuniyeti temsil eder. Bir ilişki ya da durumla ilgili olarak zaman ayırıyorsunuz.

soya peyniri

Rüyada tofu görmek ya da yemek, çok yönlülüğünüzü ve hemen hemen her duruma uyum sağlama yeteneğinizi gösterir. Daha doğrudan, tofu rüyada görmek, daha sağlıklı bir yaşam tarzına uyum sağlamaya başlamanız gerektiğini gösterir.

Domates

Rüyada domates görmek, aile içi mutluluğu ve uyumu sembolize eder.

Rüyada domates yediğinizi görmek, sağlığınızın iyi olacağına işarettir.

pandispanyalı tatlı

Rüyada küçük yemek görmek ya da yemek, hayatınızı oluşturan çeşitli katmanları ve çoklu boyutları sembolize eder. Belki de rüya, kişiliğinizin birçok derinliği olduğunu hatırlatıyor. Ya da hayatınız için biraz daha pizzaza ihtiyacınız olduğunu.

Şalgam

Rüyada şalgam görmek ya da yemek , mevcut sorunlarınızın üstesinden geleceğinize işarettir. Merhamet, zenginlik ya da parlak bir görünümün simgesidir. Alternatif olarak, rüya aradığınız her şeyin “ortaya çıkacağını” önerebilir.

Rüyada birinin sana şalgam verdiğini görmek, dostluk, şefkat ve nezaket sunusuna işaret eder.

sebzeler

Rüyada sebze görmek , ruhsal beslenmeye ihtiyacınız olduğuna işarettir. Ayrıca belirli bir besinden yoksun olduğunuzu da gösterir.

Rüyada solmuş sebze görmek üzüntüye işarettir. Rüya aynı zamanda “sebze ettiğiniz” bir metafor olur.

Sirke

Rüyada sirke içmek , endişe verici ve olumsuz bir duruma işaret eder. Kıskançlık nesnesi olursunuz.

gofretler

Rüyada gofret yediğinizi görmek, daha fazla çeşitliliğe ve doğallığa ihtiyacınız olduğunu gösterir. Hayatınızdaki çeşitli yönleri daha iyi anlamanız ve bunları bir araya getirmeniz gerekir. Alternatif olarak, gofret, dikkatle ele almanız gereken bir şeyi ya da bazı durumları sembolize eder.

Ceviz

Rüyada ceviz görmek , eldeki bir iş için çok fazla zihinsel aktivite harcandığına işarettir. Ceviz ayrıca neşe ve bolluğu temsil eder.

Rüyada ceviz kırdığını görmek, beklentilerinizin boşa çıkacağına işarettir.

Karpuz

Rüyada karpuz görmek, aşk, arzu, şehvet ve ateşli tutku duygularını temsil eder. Hamile kadınlar ya da adet döngüsünün eşiğindeki kadınlar genellikle karpuz gibi meyveleri hayal ederler.

Buğday

Rüyada buğday tanesi görmek, bolluk ve berekete işarettir. Fırsatlar ve kapılar açılıyor. Hedeflerinize ulaşma yolundasınız. Alternatif olarak buğday dirilişi, reenkarnasyonu ve doğurganlığı sembolize eder.

Rüyada buğday tarlası görmek, hedeflerinizde başarıya işaret eder.

Viski

Şişelerde viski görmek, uyanıklığınızı, dikkatliliğinizi ve koruyucu doğanızı sembolize eder.

Rüyada tek başına viski içtiğini görmek, arkadaşlarını kaybetme pahasına bencilliğine işaret eder.

Şarap

Rüyada şarap içmek şenliği, kutlamayı, yoldaşlığı, memnuniyeti ve başarıyı simgeler. Hayatınızın gidişatından memnunsunuz. Rüya aynı zamanda “sızlanma” ve bir şeyler hakkında nasıl sızlanmayı sevdiğiniz konusunda bir kelime oyunu olur. Özellikle kırmızı şarap içtiğinizi rüyada görmek aşırılığa ve duygusallığa gösterir. Rüyada komünyon şarabı içiyorsan, bu bir tür manevi kutlama ya da töreni temsil eder.

Şarap şişelerini kırdığınızı rüyada görmek, arzu ve tutkularınızda aşırı hoşgörüye işaret eder. Alternatif olarak, eril olanı sembolize eder.

tatlı patates

Rüyada tatlı patates görmek ya da yemek, şehvet ve bekaret anlamına gelir.

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET