İçeriğe geç

Rüyada şırınga görmek iğne yapmak yaptırmak neye çıkar

 Rüyada enjektör görmek, rüya sahibinin iş ve aile hayatında çok zor ve zor zamanlar geçireceğine işarettir. Rüyayı gören kişi büyük sorunlar yaşayacak ve bu sorunlardan dolayı kendisini üzenleri kısa sürede hayatından çıkaracaktır.

Rüyada Enjektör İğnesi Görmek

Bu güzel bir rüya. Rüya sahibinin iş hayatında ve aile hayatında oldukça hayırlı ve keyifli bir döneme gireceğine gösterir . Bu sayede hayalperest yakın gelecekte çok fazla zarar görmeden sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacaktır. Hayalperest, çeşitli çalışmalar yaptığı için büyük kazanımlar elde edecektir.

Rüyada Enjektör Yaptırmak

Rüyayı gören kişinin kısa sürede iyileşeceğine işarettir. Rüyayı gören kişi alnı ile girdiği işlerden başarılı bir şekilde çıkacaktır. Rüyayı gören, sevdiği ve değer verdiği bazı insanlardan büyük bir ihanet görecektir.

Rüyada Enjeksiyon Yapmak

Enjektör rüyasının yorumlanması; rüya sahibinin kendisini çok rahat ve güzel bir yere götürecek bir yola girdiğine işarettir. Rüyayı gören kişi, bazı kişilerden gelen ortaklık teklifini kabul edecek ve işlerinde büyük bir kazanç elde edecektir.

Rüyada Şırınga İle Kan Almak

Rüyayı gören kişinin hayatında büyük bir arzusu olduğuna ve neredeyse adadığı bir işin gerçekleşeceğine işarettir. Rüya sahibi bu işten bir miktar kazanç elde edecek ve kendisini iyi konumlarda görecektir.

Rüyada şırınga görmek

Rüyada şırınga görmek; Kötü şans olarak kabul edilen bir rüyadır. Bu rüya kişinin işlerinde aksamaların yaşanacağına ve bunun sonucunda kişinin kazancının ve evindeki bereketin azalacağına işarettir. Rüya sahibinin hayatında bazı aksiliklerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada büyük şırınga görmek

Rüyada büyük şırınga görmek; Rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu kötü durumların bireyi hayata küsmek yerine daha zorlu hale getireceğine işaret eder. Böylece kişinin yolu açık olacaktır.

Aynı zamanda kişinin bir süre hasarlı bir dönemi geride bırakacağına ve elindeki fırsatları çok rahat bir şekilde değerlendireceğine de işarettir. Rüyayı gören kişi bekar ise hoş bir eş adayı ile tanışarak bir ilişki yaşayacağına işarettir.

Rüyada boş şırınga görmek

Rüyada boş şırınga görmek; çevrenizdeki insanların büyük saygısını ve güvenini kazanacağınızı gösterir. Aynı zamanda çok daha rahat bir hayata sahip olacağınız anlamına gelir.

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET