İçeriğe geç

Rüyada Ot Esrar Uyuşturucu içmek görmek

 Rüyada ot görmek, sabırsız, lüks ve paraya düşkün, daha azıyla yetinmesini bilmeyen kişiye işarettir. Bu kişi rüya görenin kendisi, bir aile üyesi ya da yakın çevresinden biri olur.

Rüyada ot görmek, hayatı kafasına göre yaşayan, bar , disko ve kumar salonlarından ayrılmayan kişiye işarettir. Bu kişi, hiç çalışmasa bile kolay yoldan büyük bir servete sahip olmak isteyen kişidir.

Rüyada Ot İçtiğini Görmek

Sizi en çok sevenleri bile kendi menfaatiniz ve mutluluğunuz için feda edebilir ve ya bir anda hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Sadakatsiz ve önemsiz bir insan olduğunuzu gösterir.

Rüyada Ot Satın Almak

Rüyayı gören kişi, kendisine zarar veren bir alışkanlığı yenmeye ve bırakmaya çalışmak yerine, bunu daha sık yapacağına ve eliyle kendine zarar vereceğine işaret eder.

Rüyada Ot Satmak

Rüyasında ot satan kişi, itiraz etmemesi ve engellemesi şartıyla kendisine işlenecek bir suça pasif ortak olacaktır. Hayalperest elinden geldiğince bu suçu gizleyecektir.

Rüyada ot içen birini görmek

Rüyada ot içtiğini gören kişi, bir arkadaşından zarar göreceğine gösterir. Bu kişi arkasından konuşabilir, iftira atabilir ya da dolandırıcılık yapabilir.

Ot rüya sembolü; rüyada ot içmek rüyayı gören kişinin sağlık sorunları yaşayacağına ve dolayısıyla çok kötü günler geçireceğine işarettir. Durumu kötüleşecek ve hem iş hem de aile hayatında büyük zarar görecektir. Rüya sahibi üstlendiği işlerde büyük kayıplara uğrayacaktır.

Rüyada komada ot kullanan birini görmek

beklediğiniz bir işin erteleneceğini gösterir. Rüyada ot satıcısı görmek, başarısızlığınızda büyük bir hayal kırıklığına işarettir.

Bir başka rivayete göre de rüyada uyuşturucu kullanmak, rüyayı gören kişinin istikrarsız bir hayat yaşadığına işaret eder. Rüyada uyuşturucu sattığını görmek, sağlığınızın bozulacağına işarettir.

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET