İçeriğe geç

RÜYADA ÖLÜ İNSANLARLA KONUŞMAK NE DEMEKTİR?

Bazı teoriler, rüyaları anlamsız olarak tanımlar ve bunların sadece anılarımızdan rastgele görüntüler çeken elektriksel beyin dürtüleri olduğunu söyler. Diğer teoriler, rüyaları farklı bir perspektiften yorumlanması gereken bir işaret olarak görür. Hatırlasanız da hatırlamasanız da bir gecede 6 defaya kadar rüya görebilirsiniz. Gecelik rüya sayısı, rüya sahibinin ne kadar uyuduğuna veya geçirdikleri REM döngülerinin sayısına bağlıdır. Rüyalarınızı unutmanız veya hatırlamanız yaygındır, çünkü bu, rüyanın ne kadar yakın zamanda veya sıklıkla gerçekleştiğine bağlıdır. Uyandığınızda ve hala rüyanızı hatırladığınızda, onu bir işaret olarak yorumlamak önemlidir.
Ölü insanlar hakkında rüya görmek korkutucu olabilir ve çoğu zaman bir kabus olabilir. Bazıları uyanıp bunun hakkında konuşmak istemeyebilir, bazıları ise bu rüyanın ardındaki gerçeği bulmaya çalışabilir. Rüyalar, hayalperest için farklı anlamlara veya işaretlere sahip olabileceğinden, sebepsiz yere ortaya çıkmaz. Dikkat edilmesi gereken bir şeyin bize dolaylı bir şekilde iletilmesi olabilir. Ne yazık ki, çoğu rüyanın doğrudan anlamı yoktur ve ne anlama geldiklerini bilmek için yorum gerektirir. Zor olabilir, ancak rüyanın her detayına baktığınızda imkansız değil.
Rüya bir kişi anlamına gelebilir 
Bu rüya, koşullara bağlı olarak doğru olabilecek farklı anlamlara sahiptir. Rüya, sevdiklerinizden veya henüz tanışmadığınız insanlardan sevgiye ihtiyacınız olduğu anlamına gelebilir. İnsanlardan destek veya temas eksikliği bu rüyanın bir anlamı olabilir. Bir hayalperestin yalnızlık durumundan çıkması gerekir, çünkü bu onlar için işe yaramaz. Rüyada ölü insanlar görmek, sağlığınızın veya refahınızın merkezi olarak insan bağlantısına bağlı olduğunuz anlamına gelir.
Rüya, bir kişinin cinsel sağlıktan yoksun olduğu anlamına gelebilir. Belki bir süre çekimser kaldıktan sonra cinsel ayartmalar yaşıyorlar. Bir hayalperest, cinsel zevk veya heyecandan kendilerini sınırlandırıyor ve bu rüya bunu yansıtıyor olabilir.
Rüya da olabilir 
Bir kişi bir ilişki içinde olsa bile, belki de rutin sizi cinsel olarak hareketsiz veya motivasyonsuz yaptı. Duygusallıkları ile yeniden bağlantı kurmaları ve cinsel heyecanlarını yeniden alevlendirmeleri gerekebilir. Rüya, hayatınızdaki özgüven eksikliğinin bir sonucu olabilir. Bir hayalperestin yaptıklarına güven duyması için mükemmel bir zaman olabilir. Ölü insanlarla konuşmayı hayal ediyorsanız, yeteneklerinize veya başarabileceklerinize güvenmeniz gerekebilir. İlişkiler kurmak veya bağları onarmak, böyle bir rüyanın ardından bir sonraki adım olabilir, çünkü bir kişi etrafındakilerden sevgi görmez. Rahatlık veya sevgi gibi en çok ihtiyacınız olan şeyi geri kazanmanın zamanı gelmiş olabilir.
Rüyanın korkutucu olabilecek farklı bir anlamı da olabilir. Henüz keşfetmediğiniz gizli bir tehlike veya tehdit olabilir. Rüya, bir kişinin tehlikeye girmesiyle sonuçlanacak bir şeyin demlendiği anlamına gelir. Rüya, yaklaşan tehlikeden bahseden altıncı hissinizdir. Bir hayalperest, işler daha da kötüleşmeden kısa bir süre önce tehdidi veya tehlikeyi önlemek zorunda kalacak. Durum etkisiz hale getirilmezse, güçlü olumsuz duygular birikmiş olabilir ve yakında patlamayacaktır.
Rüyada Ölü İnsanlarla Konuşmak Ne Demektir?
Ruhunuzu aramaya zaman ayırın ve hayatınızda veya ilişki kurduğunuz insanlarda nerede bir çatışmanın ortaya çıkabileceğini belirleyin. Yönetilmesi zor hale gelmeden önce beladan kaçınmak akıllıca olur. Rüya ayrıca bir kişinin durumu yanlış hesapladığı anlamına da gelebilir. Belki de yanlış şeyleri göz önünde bulundurur ve yaşamı tehdit eden veya felakete yol açabilecek olanları görmezden gelirsiniz. Bu altıncı his tetiklendiğinde, odaklanmaya veya potansiyel tehlikeyi kabul etmeye ihtiyaç olacaktır. Bunu hayal etmek, tehditlerinizi veya gelecekte tehdit edebilecek kişileri kabul etmeniz gerektiği anlamına gelir.
Materyalist olmama, rüyada ölü insanlar görmekle tasvir edilen bir işaret olabilir. Rüya, yoksulluğun sizi rahatsız etmediği ve minimum maddi mülkle tatmin olabileceğiniz anlamına gelir. Bu, sahip olmaktan pek hoşlanmadığınız ve sahip oldukları az miktardan memnun olduğunuz anlamına gelir. Rüya, bir hayalperestin güzel şeyler satın almayı ve yaşamları boyunca uzun süre dayanmasını sağlamayı sevdiği anlamına gelebilir. Bu, ölülerle konuşmayı hayal edenlerin benimsediği türden bir yaşam, azar azar yetinme hayatı.
Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET