İçeriğe geç

Rüyada mavi kırmızı yeşil mor siyah bütün renkleri görmek

 Renkler çok öznel ve kişiseldir. Bu nedenle, önce rüyanızdaki renkle kendi kişisel ilişkilerinizi düşünün. Renk size belirli bir kişiyi, bir vücut parçasını, bir çocukluk oyuncağını, bir nesneyi vb. hatırlatıyor mu? Örneğin sarı renk size çocukluğunuzda bindiğiniz okul otobüsünü hatırlatabilirken, bir başkası için onlara büyüdükleri sarı evi hatırlatabilir. Rüyadaki renkler duyguları da aktarabilir. 


Bej

Bej, temelleri, özleri ve en yalın biçimi temsil eder. Ayrıca bazı konularda tarafsız ya da tarafsız konumunuzu da gösterir.

Siyah

Siyah, bilinmeyeni, bilinçsizi, tehlikeyi, gizemi, karanlığı, ölümü, yası, reddi, nefreti ya da kötülüğü sembolize eder. Renk, kendinizi daha iyi anlamak için sizi bilinçaltınızda daha derine inmeye davet ediyor. Aynı zamanda sevgi eksikliği ve destek eksikliği anlamına gelir. Daha olumlu olarak siyah, potansiyeli ve olasılıkları temsil eder. Temiz ya da boş bir sayfa gibidir.

Rüyadaki duygu sevinç ise, o zaman karanlık, gizli maneviyat ve ilahi nitelikler anlamına gelebilir. 

Siyah beyaz rüya görmek, kararlarınızı formüle ederken daha objektif olmanız gerektiğini gösterir. Düşünce sürecinizde biraz fazla inatçı olabilirsiniz ve bu nedenle iki karşıt görüş arasında bir tür denge bulmanız gerekiyor. Başkalarının görüş ve düşüncelerini dikkate alın. Alternatif olarak, siyah beyaz rüyalar depresyon ya da üzüntü belirtisidir. Hayatınızda yeterince heyecan olmadığını hissedebilirsiniz.   

Mavi

Mavi, gerçeği, bilgeliği, cenneti, sonsuzluğu, bağlılığı, huzuru, sadakati ve açıklığı temsil eder. Belki de uzaklaşma arzusunu ifade ediyorsun. Rüyanızda bu rengin varlığı, ruhsal rehberinizi ve geleceğe dair iyimserliğinizi sembolize eder. Zihnin netliği var. Alternatif olarak, mavi renk “mavi olmak” ve üzgün hissetmek için bir metafor da olur. 

Rüyanızda açık mavi giyiyorsanız, yaratıcılığınızı sembolize eder. Yaptığınız her şeyde kendinizi hızlandırmayı seviyorsunuz.   

kahverengi

Kahverengi , dünyeviliği, pratikliği, aile mutluluğunu, fiziksel rahatlığı, muhafazakarlığı ve materyalist bir karakteri ifade eder. Kahverengi ayrıca toprağı ve toprağı temsil eder. Köklerinize geri dönmeniz gerekiyor.   

bordo

Rüyada bordo rengi görmek zenginlik, başarı ve bolluğa işarettir. Potansiyel gücünüzün göstergesidir.  

Geyik yavrusu

Rüyada açık kahverengi görmek, nezaket ve yumuşak bir kalbi sembolize eder.   

Fuşya

Renk fuşya, arabuluculuğu ve maneviyatınızla olan bağlantınızı temsil eder. Eski tutumları bırakıyorsunuz ve yeni bir değişikliği memnuniyetle karşılıyorsunuz. Bu renk aynı zamanda duygusal istikrarla da ilişkilidir.  

Altın

Altın rengi , çevrenizdeki ruhsal bir ödülü , zenginliği, inceliği ve gelişimi yansıtır . Aynı zamanda kararlılığınızı ve boyun eğmez doğanızı ifade eder.  

Gri

Gri, korku, korku, depresyon, hastalık, kararsızlık ve kafa karışıklığını gösterir. Duygusal olarak uzak, izole ya da kopuk hissedebilirsiniz. Alternatif olarak , gri renk bireyselliğinizi sembolize eder.  

Yeşil

Yeşil, olumlu bir değişim, iyi sağlık, büyüme, doğurganlık, şifa, umut, canlılık, canlılık, barış ve dinginlik anlamına gelir. Rengin görünümü de size “devam et” demenin bir yolu olur.  Alternatif olarak , yeşil, bazı görevlerde deneyim eksikliği için bir metafordur.  

“Yeşil olmak”, çevreye duyarlı olduğunuz anlamına gelir. Yeşil ayrıca tanınma ve bağımsızlığınızı sağlama çabanızın simgesidir. Para, zenginlik ve kıskançlık genellikle bu renkle ilişkilendirilir.

Koyu yeşil, materyalizmi, aldatmayı, aldatmayı ve/veya paylaşmayla ilgili zorlukları gösterir. Kadınsı ve erkeksi özelliklerinizi dengelemeniz gerekir.  

Sıcak pembe

Rüyada pembe renk görmek, cinselliği ve şehveti temsil eder.   

çivit

İndigo, maneviyat ve ilahi koruma anlamına gelir. Aldatma anlamına da gelebilir.   

Fildişi

Fildişi rengi, diğerlerine göre üstünlüğünüzü ifade eder. Alternatif olarak , fildişi lekeli saflığı sembolize eder. Bir şey ve ya biri düşündüğünüz kadar mükemmel değil.  

macenta

Macenta nezaket ve şefkati temsil eder. Karanlık bir zamandan çıkmaya hazırsınız.  

bordo

Bordo rengi cesaret, cesaret, kahramanlık ve gücün simgesidir.   

leylak rengi

Rüyanda renk leylak görmek için, gerek gösterir temizlemek negatif düşüncelerin akla ve daha olumlu düşünüyorum.  

Lacivert

Lacivert, uygunluğu ve bireysellik eksikliğini temsil eder.  

Zeytin yeşili

Zeytin yeşili rengi, doğal bilgeliği ve Zen’i simgelemektedir. Sen gerek başarmak ortamınızdaki barış.   

turuncu

Turuncu, umudu, samimiyeti, nezaketi, cömertliği, canlılığı, sosyalliği ve dışa dönük bir doğayı ifade eder. Aynı zamanda duyuların uyarılmasını temsil eder. Canlı hissediyorsun! Ufkunuzu genişletmek ve yeni ilgi alanlarına bakmak isteyebilirsiniz.  

şeftali

Şeftali, bilgelikle karıştırılmış masum aşkın rengidir. Aynı zamanda, şefkatli doğanızı ve başkalarının ihtiyaçlarına nasıl yöneldiğinizi de ima eder. Alternatif olarak , rüya sizin için şeylerin “şeftali” olduğu anlamına gelebilir.

Pembe

Pembe, sevgiyi, neşeyi, tatlılığı, mutluluğu, şefkati ve nezaketi temsil eder. Aşık olmak ya da aşkla iyileşmek de bu renkle ima edilir. Alternatif olarak , renk, özellikle aşk söz konusu olduğunda, olgunlaşmamışlık ya da zayıflık anlamına gelir. Ayrıca “pembe kayma” kavramını da düşünün. Pembe aynı zamanda Meme Kanseri Farkındalığı’nın da rengidir .

Pembe renginden hoşlanmıyorsanız, bu bağımlılık ya da ebeveynlerinizle ilgili sorunlardan kaynaklanıyor olur.   

Mor

Mor, bağlılığın, iyileştirme yeteneklerinin, sevginin, nezaketin ve şefkatin göstergesidir. Aynı zamanda kraliyet, yüksek rütbe, adalet, zenginlik ve haysiyetin rengidir.   

kırmızı

Kırmızı, ham enerji, kuvvet, canlılık, yoğun tutku, saldırganlık, güç, cesaret, dürtüsellik ve tutkunun bir göstergesidir. Kırmızı rengin derin duygusal ve ruhsal çağrışımları vardır. Öfkeyi belirtmek için “kırmızı görmek” ifadesini düşünün. Alternatif olarak , rüyanızdaki kırmızı renk, enerji eksikliğini gösterir. Yorgun ya da uyuşuk hissediyorsunuz.

Kırmızı ayrıca tehlike, şiddet, kan, utanç, reddedilme, cinsel dürtü ve dürtülerin rengidir. Belki de durup eylemlerinizi düşünmeniz gerekir .  

**İşlemdeki Anlamı Görün: ” Kırmızı Gözler “

Gümüş

Gümüş adaleti ve saflığı temsil eder. Bazı koruyucu enerjinin simgesidir.   

deniz mavisi

Deniz mavisi rengi, güvenilirliği, bağlılığı ve iyileşmeyi ifade eder. Aynı zamanda manevi rehberlik ve öğretmenin göstergesidir.  

Turkuaz

Turkuaz, iyileştirici gücün, karmanın ve doğal enerjinin simgesidir. Genellikle güneş, ateş ve erkek gücü ile ilişkilendirilir.  

Bu renge karşı olumsuz hisleriniz varsa, duygularınızı kapattığınızı ve insanları içeri almadığınızı gösterir. Değişimden korkuyorsunuz.  

Menekşe

Menekşe, yüksek maneviyatı, dini özlemi , arınmayı, sevgiyi, nezaketi, çekiciliği ve huzuru ifade eder. Sezgisel bir anlayış ve özel bir yakınlık hissine sahipsiniz.   

Beyaz

Beyaz saflığı, mükemmelliği, huzuru, masumiyeti, haysiyeti, temizliği, farkındalığı ve yeni başlangıçları temsil eder . Yeniden uyanış yaşıyor olabilirsiniz ya da hayata yeni bir bakış açısına sahip olursunuz. Alternatif olarak , beyaz temiz , boş bir sayfa anlamına gelir . Veya bir örtbas anlamına gelebilir. Doğu kültürlerinde beyaz, ölüm ve yasla ilişkilendirilir.   

Sarı

Sarı rengin hem olumlu hem de olumsuz çağrışımları vardır. Rüya hoşsa, sarı renk zeka, enerji, çeviklik, mutluluk, uyum ve bilgeliğin simgesidir. Öte yandan, rüya hoş değilse, renk aldatma, rezalet, ihanet, korkaklık ve hastalığı temsil eder. Bir karar verme ya da harekete geçme korkunuz ya da yetersizliğiniz var. Başkalarını memnun etme arzunuz, kendi ihtiyaçlarınızı ve mutluluğunuzu feda etme riski altındadır. Sonuç olarak, birçok aksilik yaşıyorsunuz.

Sarı bir oda rüyada görmek, aklınızı kullanmanız gerektiğini gösterir. Zihinsel olarak uyarılmış hissediyorsunuz.    

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET