İçeriğe geç

Rüyada Kuş Görmek 15 Farklı Kuş Yorumları

 Rüyada kuş görmek, hedeflerinizi, isteklerinizi ve umutlarınızı sembolize eder. Ayrıca neşe, uyum, coşku, denge ve sevgiyi de yansıtırlar. Ruhsal özgürlük ve psikolojik özgürleşme yaşıyorsunuz. Belirli kuşların rüyalardaki önemi, renklerine, davranışlarına ve çıkardıkları seslere dayanır. Bu nitelikler, rüyanızın daha anlamlı bir yorumunu belirlemenize yardımcı olur. 


Kuş

Rüyada kuş görmek, hedeflerinizi, özlemlerinizi ve umutlarınızı sembolize eder. Rüyada kuş cıvıltısı ve/veya uçan kuş görmek, neşeyi, uyumu, coşkuyu, dengeyi ve sevgiyi temsil eder. Hayatta güneşli bir bakış açısına işaret eder. Ruhsal özgürlük ve psikolojik özgürleşme yaşıyorsunuz. Sanki omuzlarınızdan bir yük kalkmış gibi.

Ölü ya da ölmekte olan kuşları rüyada görmekhayal kırıklıklarını gösterir. Kendinizi sürekli aklınızda olan problemler için endişelenirken bulacaksınız.

Saldırıya uğrayan kuşları rüyada görmek, çok fazla yöne çekildiğiniz anlamına gelir. Maneviyatınız ile çatışma yaşıyorsunuz. Kuşlar evlere girmeye çalışıyorsa, hayatta istediğiniz yolu izlemediğiniz anlamına gelir. Diğerleri hayatınıza karışıyor ve yaşam yolunuza müdahale ediyor.

Rüyada kuş yumurtası görmek parayı sembolize eder.

Rüyada kuşların yumurtadan çıktığını görmek, gecikmiş başarıyı sembolize eder.

Rüyada kuş yuvası görmek, bağımsızlığı, sığınağı ve güvenliği simgeler. Geri çekilecek bir şeye ihtiyacın var. Alternatif olarak, müreffeh bir çaba, yeni fırsatlar ve servet anlamına gelebilir.   

Boynunuza kuş gagası takıldığını görmek, çok fazla dedikodu yaptığınız anlamına gelir  

kara kuş

Rüyada karatavuk görmek motivasyon eksikliğine işarettir. Tüm potansiyelinizi kullanmıyorsunuz. Alternatif olarak, kıskançlık, şehvet ya da ayartmayı temsil eder. 

Özellikle, bir karatavuğun uçtuğunu görmek, bilinçaltınıza dalmak anlamına gelir.  

mavi alakarga

Rüyada alakarga görmek, kendinize aşırı güvendiğinize ve çok kibirli olduğunuza işarettir. Alternatif olarak, bir alakarga, gözden kaçırdığınız bir şeye dikkat çekmeye çalışıyor olur.   

şahin

Rüyada akbaba görmek, ölümü ve çürümeyi sembolize eder. Kendinizin çirkin bir yönünü temsil eder.  

Kanarya

Rüyada kanarya görmek, mutluluğu ve uyumu temsil eder. Alternatif olarak, rüya bir ilişki için arzularınızı ya da yeni bir ilişkinin gelişmekte olduğunu gösterir.   

Kardinal

Rüyada kardinal görmek, canlılık ve mutluluğu temsil eder. Aynı zamanda birincilik ya da öndeki konumunuz anlamına da gelebilir.   

Cassowary

Rüyada cassowary görmek, utangaç bir yapıya işaret eder. Çatışma ve tartışmalardan kaçınmaya çalışıyorsun.  

Chickadee

Rüyada bülbül görmek , dikkat etmeniz ve hayatınızda meydana gelen benzersiz ve özel bir şeyin farkına varmanız gerektiğine işarettir.  

tavuklar

Rüyada tavuk görmek korkaklığa ve irade eksikliğine gösterir. Rüyada tavuk olmak ve ya bazı durumlardan kaçmakla ilgili bir kelime oyunu olur. Tavuklar ayrıca aşırı gevezeliği ve dedikoduyu temsil eder. İnsanların sizin ya da başkaları hakkında söylediklerinizi yakından dinleyin.  

Rüyada lastik tavuk görmek , fazla ciddi olduğunuza ve biraz rahatlamanız gerektiğine işarettir. Bazen aptal olmak iyidir.    

Sultan papağanı

Rüyada Sultan papağanı ya da kakadu görmek, duygularınızı yüzünüzde taşıma eğiliminde olduğunuza işarettir. Gerçek duygularını saklayacak biri değilsin. Rüyada beyaz kakadu görmek, kendinizi sakin hissettiğinizi gösterir.  

horoz

Rüyada horoz görmek, erkek saldırganlığını ve erkekliğini simgeler. Rüya ayrıca bir tür uyarı olur.   

Vinç

Rüyada turna görmek, mutluluğu, anne sevgisini ve iyi niyet jestlerinizi temsil eder. Size yakın ve sevgili olanlara dikkat edin. Alternatif olarak, bir vinç inceliği, ölümsüzlüğü ya da uyanıklığı ifade eder.    

karga

Rüyada karga görmek, ölümü ve karakterinizin karanlık yönlerini temsil eder. Rüya aynı zamanda sinir bozucu alışkanlıklarınıza işaret ediyor olur. Alternatif olarak, karga bilinçaltınızdan bir mesaj iletiyor olur.

Rüyada karga öldürdüğünü görmek, bir alışkanlıktan vazgeçemediğinize ya da vazgeçemediğinize işarettir.    

guguk kuşu

Rüyada guguk kuşu görmek sadakatsizliğe gösterir. Ya da varlığı hoş karşılanmayan biri hayatınızda olur. Belki de başkalarının işine karışan sizsiniz. Alternatif olarak, guguk kuşu zamanlamayı ve kaderi temsil eder. Bazı durumları nasıl takip ettiğiniz konusunda yönünüzü değiştirmeniz ya da yaklaşımınızı değiştirmeniz gerekir. Rüya aynı zamanda çılgınca davranan biri için bir metafor olur.  

güvercinler

Rüyada güvercin görmek, barışı, sükuneti, uyumu, sevgiyi ve masumiyeti sembolize eder. Özellikle beyaz güvercin görmek, sadakati, sevgiyi, sadeliği, nezaketi ve dostlukları temsil eder. Aynı zamanda Kutsal Ruh’tan bir mesaj ve kutsama anlamına da gelebilir. Nefret ve intikam düşüncelerinden vazgeçtin. Rüyada İsa’nın beyaz bir güvercin saldığını görmek, Allah’ın sözünü yaymaya gösterir.

Güvercinlerin çiftleştiğini ve yuva yaptığını görmek, sevgi, sükunet, keyif ve güvenlikle dolu, keyifli bir ev hayatını sembolize eder.    

Ördek

Rüyada ördek görmek, ruhsal özgürlüğünüzü (uçuyorsa) ya da bilinçaltını (yüzüyorsa) temsil eder. Manevi alem ile fiziksel dünya arasında bir bağlantı görevi görürler. Ördekler, yürüyebilmeleri, yüzebilmeleri ve uçabilmeleri bakımından çok yetenekli hayvanlardır. Böylece ördek, esnekliğinizi ve çeşitli durumlarda uyum sağlama ve uyum sağlama yeteneğinizi gösterir. Alternatif olarak, rüya, “oturan ördek” tabiriyle ilişkilendirildiği üzere, kendinizi ve ya öldürmeye hazırlandığınızı gösterir. hedef alınıyor musun? Ayrıca, ördek, kafa kafaya yüzleşmek yerine, bazı sorun ya da durumları “çekmek” üzerine bir kelime oyunu olur. “Ördek gibi görünüyorsa, ördek gibi yürüyorsa, ördek gibi vaklıyorsa, ördektir” ifadesini düşünün. Bazı şeyler inkar edilemeyecek kadar açıktır.

Rüyada beyaz ördek görmek, yalana ve aldatmaya gösterir.    

Rüyada iki başlı ördek görmek , daha fazla topraklanmanız gerektiğine işarettir. Bazı duygusal konuları iyice düşünmeniz gerekir.

Rüyada ölü ördek görmek, karamsar bir bakış açısına işarettir. Kıyamete mukadder bir yola giriyorsunuz.  

kartallar

Rüyada kartal görmek, asaleti, gururu, sertliği, özgürlüğü, üstünlüğü, cesareti ve güçlü entelektüel yeteneği sembolize eder. Aynı zamanda kendini yenilemeyi ve maneviyatınızla bağlantınızı temsil eder. En büyük hırslarınızı ve en büyük arzularınızı gerçekleştirmek için şiddetle ve cesurca mücadele edeceksiniz. Alternatif olarak, Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşıyorsanız, ulusal kuş vatanseverliğinizi ve ülkeye bağlılığınızı temsil eder.

Rüyada zincire vurulmuş ya da kapana kısılmış kartal görmek, kendinizi kısıtlanmış ve hapsolmuş hissettiğiniz umutsuz bir duruma işaret eder. Kendinizi ifade edemiyor ve gerçekten olmak istediğiniz kişi olamıyorsunuz. Sizi geride tutan şeyin ne olduğuna dair ek ipuçları için kartalın neye zincirlendiğini de düşünün. 

Rüyada genç kartal yuvası görmek, başarılarınıza ve sosyal merdivenin zirvesine tırmanmanıza işarettir. 

Rüyada kartal öldürdüğünü görmek, acımasızlığınıza işarettir. Çevrenizdekilere zarar vermek anlamına gelse bile, hırslarınıza ve hedeflerinize ulaşma yolunda hiçbir şeyin durmasına izin vermeyeceksiniz. Bir başkası kartalı öldürürse, şöhretinizin, servetinizin ve gücünüzün acımasızca sizden alınacağına işarettir.

Rüyada kartal eti yediğinizi görmek, güçlü ve güçlü karakterinizin sizi büyük bir servete ve nüfuza ulaştıracağına işarettir.   

ak balıkçıl

Rüyada ak balıkçıl görmek, karşılıklı bağımlı bir ilişkiye işarettir.   

Şahin

Rüyada şahin görmek, hedeflerinize ve isteklerinize odaklandığınızı gösterir.   

Flamingo

Rüyada flamingo görmek, birliktelik ve işbirliği duygunuzu temsil eder. Ayrıca yeni deneyimleri ya da durumları gösterir. Alternatif olarak, fiziksel görünümünüzle aşırı derecede endişeli olursunuz.      

kümes hayvanı

Rüyada kümes hayvanı görmek, geçici endişelere ve anlaşmazlıklara işarettir. Rüya ayrıca bir durumla ilgili bir kelime oyunu ya da “kötü” olan bir konuşma olur.    

kazlar

Rüyada kaz görmek, ev hayatını ve ömür boyu arkadaşlığı temsil eder. Kalabalığa karışma eğiliminizi de gösterir. İyi topraklanmışsın.    

Kaz

Rüyada kaz görmek, doğurganlığa ve anne sevgisine gösterir. Kaz, bilinçaltınızdan gelen bir mesajı da temsil eder. Alternatif olarak, rüya bir “vahşi kaz kovalamacasında” olduğunuzu gösterir. Belki de bir sorun hakkında tamamen yanlış gidiyorsunuz.   

martılar

Rüyada martı görmek , sorunlarınızdan uzaklaşma isteğine ya da yürüyüş hayatınızın taleplerine işarettir. Alternatif olarak, mantık/nesnellik ve bilinçdışı/öznellik ile olan ilişkinizi temsil eder.  

Rüyada süzülen martıları görmek, açık bir bakış açısına işaret eder.

Rüyada ölü martı görmek ayrılığa işarettir. Bir ilişki ya da durum çözülüyor ya da dağılıyor.     

Şahin

Rüyada şahin görmek , etrafınızda ve yaptığınız işlerde şüphelerin dolaştığına işarettir. Dikkatli bir şekilde ilerlemeniz gerekiyor. Alternatif olarak, bir şahin içgörüyü sembolize eder. Birini ya da bir durumu yakından izlemeniz gerektiği anlamına gelen “şahin gözü” ifadesini düşünün.   

Rüyada ölü şahin görmek, bir sorun ya da konu hakkında karanlıkta tutulduğunuzu ima eder. Birileri gerçeği bilmeni engelliyor.

Bir şahini öldürmeyi hayal ettiyseniz, hayatınızın bazı alanlarında vizyon eksikliğiniz olduğunu gösterir. Belki de çok dar görüşlüsün.   

Tavuk

Rüyada tavuk görmek, dedikoduya ve musibetlere işarettir.  Küçük şeyler hakkında övünme eğiliminiz var. Tavuk aynı zamanda bir anne figürüdür. “Tavuk gagalama” metaforunu ve ya kendinizi kandırılmış hissettiğinizi düşünün.      

sinek kuşu

Rüyada sinek kuşları görmek, görünüşte küçük fikir ve kavramların çok fazla potansiyel ve güce sahip olabileceğine işaret eder. Alternatif olarak, uçarı düşüncelerinizi ve anlamsız fikirlerinizi sembolize eder. Sinek kuşu aynı zamanda bir ilişkiye girememenizin bir metaforu olarak da görülebilir. TOP   

İbis

Rüyada ibis görmek, bağlılığı, azim ve özlemleri sembolize eder.   

Jaybird

Rüyada jaybird görmek, çok kibirli olduğunuzu ve yeteneklerinizden fazlasıyla emin olduğunuzu gösterir. Alternatif olarak, bir jaybird, gözden kaçırdığınız bir şeye dikkat çekmeye çalışıyor olur.   

yalıçapkını

Rüyada yalıçapkını görmek, sakinlik ve asalet anlamına gelir.     

Kookaburra

Rüyada kookaburra görmek, işleri yeterince ciddiye almadığınız anlamına gelir.     

toygarlık

Rüyada tarlakuşlarının uçtuğunu görmek, yüksek emelleri sembolize eder. Uçuş sırasında düşerlerse, lütuftan düştüğünüzü ve masumiyetinizi kaybettiğinizi gösterir.

Rüyada tarlakuşlarının şarkı söylediğini duymak, başarıya, zevke ve neşeye gösterir. Mutluluğu bulmak için bir çevre değişikliğini düşünmeniz gerekir. 

Loon

Rüyada loon görmek, derinlere inme ve bilinçsiz bilgeliği ortaya çıkarma yeteneğine sahip olduğunuzu gösterir. Cevapları kendi içinizde arıyorsunuz. Keşif, kendini yansıtma ve iç gözlem zamanıdır. Bir durumun temeline inmen gerekiyor. Rüya aynı zamanda “çılgın” ya da çılgın biri için bir metafor olur.   

Muhabbetkuşu

Rüyada muhabbet kuşu görmek, partnerinize özlem duyduğunuzu ya da özlediğinizi gösterir. İki muhabbet kuşu görürseniz, ortaklığın önemini sembolize eder. Birbirinize odaklanmayı hatırlamanız gerekir. 

saksağan

Rüyada saksağan görmek, memnuniyetsizliğe ve anlaşmazlıklara işaret eder. Söylediklerinize ve yaptıklarınıza dikkat etmelisiniz. Alternatif olarak, rüya ilişkinizde kısa süreli değişiklik hissettiğiniz anlamına gelebilir. İlişkide kendinizi güvensiz ya da tehdit altında hissediyorsunuz. Rüyadaki saksağanların sayısını ve eski atasözü “bir keder için, iki neşe için, üç düğün için ve dört doğum için” düşünün. 

Rüyada ölü saksağan görmek , kötü niyetli söylentilerin başka birinin çöküşüne yol açacağına işarettir.  

alaycı kuş

Rüyada alaycı kuş görmek ya da duymak, kendini beğenmişliği, zekayı ya da bağımsızlığı temsil eder. Alternatif olarak, rüya başkalarının çalışmaları için kredi aldığınızı gösterir. Ayrıca istediğinizi elde etme eğiliminiz var. 

Bülbül

Rüyada bülbül görmek karşılıksız aşka, özleme ve acıya gösterir.

Rüyada bülbül duymak, yeni bir başlangıca ve ruhsal aydınlanmaya gösterir.     

Devekuşu

Rüyada devekuşu görmek gerçekle yüzleşmediğinize işarettir. Bir şeyi inkar ediyorsun ve kendi dünyanda yaşıyorsun. Belki de kabul etmek istemediğiniz bir durum vardır. Alternatif olarak, devekuşu gerçeği ve adaleti sembolize eder.

Rüyada devekuşu yumurtası görmek, yeniden doğuşa işarettir.   

**İşlemdeki Anlamı Görün: ” Devekuşu Takım Elbiseli Timsah “

Baykuş

Rüyada baykuş görmek bilgelik, içgörü, büyü, genişlemiş farkındalık ve erdemi simgeler. Sezgisel duyularınıza ve psişik gücünüze son derece bağlısınız. Baykuş ayrıca ölüm, karanlık ve bilinçdışı ile eş anlamlıdır. Bir baykuşun görünümü, size geçmişten ya da bazı olumsuz davranışlardan vazgeçmenizi söylüyor olur.

Rüyada baykuşun öttüğünü duymak, hayal kırıklıklarına ve ölüme işarettir. Bilinçaltı zihniniz dikkatinizi çekmeye çalışıyor olur. 

Rüyada ölü baykuş görmek, bazı hastalıklara ya da ölüme işarettir. Bu anlamda ölüm, yaşamda önemli bir geçişte ya da olumsuz bir alışkanlığın sonunda olduğu gibi sembolik bir ölüm olur.   

Bir baykuşun gözlerinizi oymaya çalıştığını rüyada görmek, içgörüden yoksun demektir. Çaresizce kaçınmaya çalıştığınız bir sorun var. 

muhabbet kuşu

Rüyada muhabbet kuşu görmek , size bir mesaj iletildiğine işarettir. Belki de bilinçaltınızdan bilinçli zihninize bir mesaj iletilmektedir.   

papağanlar

Rüyada papağan görmek, size iletilen bir mesaj ya da dedikoduya işarettir. Belirli bilgileri tekrarlama ya da paylaşma konusunda iki kez düşünmeniz gerekir. Alternatif olarak, papağan, uyanık hayatınızda eksantrik ya da iğrenç olan bir kişiyi gösterir.  Aynı zamanda sizin ya da birinin tekrar ettiği ya da hatta sizinle alay ettiği anlamına da gelebilir.    

Keklik

Rüyada keklik görmek bağımsızlığa gösterir. Keklik, liderlik yeteneklerinizi vurgular. Alternatif olarak, aldatma ve ayartmayı temsil eder.  

tavuskuşu

Rüyada tavus kuşu görmek baharı, doğuşu, yeni büyümeyi, uzun ömürlülüğü ve aşkı temsil eder. İlişkinizde ya da kariyerinizde prestij, başarı ve memnuniyete işaret eden iyi bir alâmettir. Alternatif olarak, tavus kuşu gurur, güven ve kibir anlamına gelir. Başarılarınız ve başarılarınız konusunda çok fazla gösteriş yapıyor ya da aşırı kibirli olursunuz. Bir tavus kuşu, birçok gözün sizi izlediğini de gösterir.  

Pelikan

Rüyada pelikan görmek, bakımı, fedakarlığı ve hayırseverliği temsil eder. Bencil olmadığınızı ve başkalarını kendinizden önce nasıl koyduğunuzu gösterir. Her zaman başkalarını önemsiyorsun.  

Rüyada pelikan tarafından saldırıya uğramak, beslenmeyi zayıflık olarak gördüğünüz anlamına gelir. Kendiniz için savaşma ihtiyacı hissediyorsunuz.  

rüyada Penguen görmek

Rüyada penguen görmek , problemlerinizin sandığınız kadar ciddi olmadığına işarettir. Soğukkanlılığınızı korumanız ve sağduyulu kalmanız için bir hatırlatma görevi görür. Alternatif olarak, rüyanızda penguen görmek, duygularınız ya da olumsuz bir durum tarafından ağırlaştırıldığınızı gösterir. Biraz denge ve iç uyum bulmanız gerekiyor. 

Güvercin

Rüyada güvercin görmek, başkalarının yaptıklarının sorumluluğunu üstlendiğiniz anlamına gelir. Güvercinler ayrıca dedikodu ya da haberleri temsil eder. Belki bilinçaltınızdan bir mesaj taşırlar. Alternatif olarak, rüya eve dönme arzusunu ifade ediyor olur. 

Rüyada güvercinin başka bir hayvan tarafından yendiğini ya da yutulduğunu görmek, bazı dedikodu ve haberleri yaymanın sonuçlarına katlanacağınıza işarettir. 

Bıldırcın

Rüyada bıldırcın görmek şehvet, aşk ve erotizme gösterir. Rüya ayrıca engellerin ve zorlukların üstesinden geleceğinize de işaret eder. Hayatınızdaki olumsuzluklara rağmen galip geleceksiniz.  

kuzgun

Rüyada kuzgun görmek ihanete, uyumsuzluğa, talihsizliğe ve ölüme gösterir. Ölüm, yaşamınızdaki bir alışkanlığın ya da aşamanın sona erdiğini işaret ettiği için sembolik bir ölümdür. Alternatif olarak, rüya birisinin talihsizliğinizden yararlandığını gösterir.  

yol koşucusu

Rüyada yol koşucusu görmek, zihinsel çevikliği temsil eder. Bir fikre birbiri ardına koşma eğilimindesiniz. Ayrıca bir an önce durup bir sonraki eylem planınızı düşünme olanağına da sahipsiniz.   

Robin

Rüyada kızılgerdan görmek, yeni başlangıçları ve büyüme zamanını temsil eder. Dışarıda sizin için olan olasılıklardan canlanmış ve ilham almış hissediyorsunuz. Alternatif olarak, özveri anlamına gelir. Ayrıca adı Robin olan birine yapılan bir kelime oyunu da olur.  

rüyada Horoz görmek

Rüyada horoz görmek erkekliği, gururu, yiğitliği, kendini beğenmişliği ve kibiri sembolize eder. Sizin ya da birisinin, başkalarına çok az ya da hiç saygı duymadan gösteriş yaptığınızı gösterir. Alternatif olarak rüya eksantrikliklerinizi ya da nüktedanlığınızı vurgular. Rüya ayrıca penis üzerinde bir kelime oyunu olur. 

Rüyada horoz duymak övünmeye ve kendini övmeye işarettir.

Rüyada horozların dövüştüğünü görmek , amansız bir rekabete girdiğinize işarettir.    

rüyada Leylek görmek

Rüyada leylek görmek, anne sevgisine, sadakatine, yeni doğuma ya da berekete gösterir. Belki de ailenize yeni bir bebek bekliyorsunuz. Doğum aynı zamanda bir fikrin meyvesini vermesi anlamına gelen sembolik bir doğum da olur. Alternatif olarak, leylek yaratıcılığı ve temizliği temsil eder.    

güneş kuşu

Rüyada güneş kuşu görmek , bedeniniz ya da dış görünüşünüz nedeniyle hafife alındığınıza işarettir.  

 

Rüyada kırlangıç ​​görmek saflığa, yenilenmeye, bitmeyen neşeye ve yeni başlangıçlara gösterir.  

Kuğu

Rüyada beyaz kuğu görmek, zarafet, saflık, güzellik, haysiyet, zenginlik ve prestij sembolize eder. Başlangıçta çekici gelmeyebilecek bir şey ya da biri oldukça çekici olur. Bir duruma ya da kişiye yüzeysel olarak ön yargıda bulunmamak önemlidir.

Rüyada siyah kuğu görmek, gizeme ve bilinmeyene işarettir. Çekici, ancak yasak olan bir şeyi temsil eder.   

Rüyada kuğu sırtında dalgalı bir okyanusta uçtuğunuzu görmek, duygusal bir sorunla olabildiğince zarif bir şekilde uğraştığınızı gösterir.  

tukan

Rüyada tukan görmek, cennete, rahatlamaya ve rahatlığa gösterir. Bu rüya sembolü, “iki kutu” kelimesinde bir kelime oyunu olarak da görünebilir. Başka bir deyişle, iki kişi yapabilir. Bir ortaklık, işbirliği ya da ekip çalışması ile ilgilidir. Her şeyi kendin yapamazsın lakin iki kişi yapabilir.  

Türkiye

Rüyada hindi görmek aptallık ettiğinizi gösterir. Açıkça düşünmüyorsun. Alternatif olarak, Şükran Günü’nü ve dolayısıyla birliktelik ve aile zamanını temsil eder.

Rüyada hasta ya da ölü hindi görmek, gururunuza bir saldırı anlamına gelir.

Rüyada uçan hindi görmek, bilinmezlikten öne çıkan bir konuma hızlı bir yükselişin habercisidir.

Rüyada avlanmak ya da bilet kesmek , servetinizi dürüst olmayan yollardan elde ettiğinize işarettir.  

akbabalar

Rüyada akbaba görmek, arınmaya ve içgörüye işaret eder. Geçmiş deneyimlerinizin size mevcut bir durum ya da sorun hakkında paha biçilmez bir fikir vereceğini gösteriyor. Geçmişinizden öğrenin. Alternatif olarak, bir akbaba sizin ya da birinin fırsatçı olduğunu gösterir. Biri sizi izliyor ve yanlış bir adım atmanızı bekliyor. Birinin sizden faydalandığını ya da sizi kullandığını hissediyorsunuz. Bir “akbaba” olan birinin metaforunu düşünün. Bazen bir akbaba aynı zamanda ölüm, kıyamet ya da yeniden doğuşun sembolüdür.   

Ağaçkakan

Rüyada ağaçkakan görmek , uyanık olduğunuz hayatta gözden kaçırdığınız bir şey olduğuna işarettir. Ağaçkakan ayrıca çalışkanlığı ve çalışkanlığı sembolize eder.     

Sarı kuş

Rüyada sarı kuş görmek, iş hayatınızda olumlu bir bakış açısına işaret eder.  

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET