İçeriğe geç

Rüyada Kandil Almak Söndürmek Yakmak 99

Kandil rüya tabiri; rüyada kandil görmek uzun süreli mutluluğa yorumlanır. Bu, kişinin sağlığının da mevcut iyi durumunu uzun süre koruyacağı anlamına gelir. Hem özel hem de iş hayatında istikrarlı ve keyifli bir hayatın varlığına işaret eder.

 

Yanan bir kandil, hastalıktan şifa, kandil yakmak, yardım isteyen ve sevap kazanan kimse için bir dermandır. Kandil yakmanın bir diğer anlamı da geleceğini inşa eden insanların doğru seçimler sonucunda istedikleri her şeye kolayca ulaşabilmeleridir.

Manevi olarak doyumlu ve maddi olarak zengin bir hayat sürmüş olmak, her bakımdan zor, kasvetli ve sıkıntılı zamanların tamamen geride kalması demektir.

Rüyada Kandil Almak

Rüyayı gören kişinin hayatını değiştirmek için bir karar vereceği anlamına gelir. Mevcut durumdan memnun olmayan ya da hayatında bazı konularda köklü değişiklikler yapmak isteyen kişilerin kararlarında yanılmayacağını, atacağı adımların mutluluk getireceğine işaret eder.

Eski bir kandil almak, aile ve akrabalarla iyi ilişkiler içinde olmak , yeni bir kandil almak ise ailenin yeni üyelerini görmek ya da aşk dolu evliliklere tanık olmak demektir.

Rüyada Kandil Söndürmek

Kötü şans gibi kişiyi geçici de olsa üzecek bazı gelişmelere delalet eden rüya, sağlığını ihmal eden kişilerin bir süreliğine hasta olacağına işarettir. Kandilin söndürülmesi, işten ara verildiğini, işyerinin kapatıldığını ya da gelir getiren bir mülkün elden çıkarılmasını gösterir.

Rüyada Lamba Yakmak

Bir rüyada ışık veren her şey gibi, lambanın yorumu da iyidir. Rüyasında lamba yakan kişi, istediği işte başarılı olacaktır. Rüyada lamba yakmak; Bilerek ya da bilmeyerek birini mutlu edecek ya da birine yardım edeceksin demektir. Kim rüyasında kandil yakarsa, dilediği şeyde muvaffak olur.

Bir rüyada bir lambayı zamanında (karanlıkta) yakmak, yüksek, ünlü ve faydalı bir çocuğa işaret eder. Bazı müfessirler rüyada kandil yakmayı ibadet olarak tanımlamışlardır.

Rüyada Kandil Görmenin Psikolojik Yorumu

Sağlıklı yaşama düşkün ve sadece kendine bakmakla kalmayıp, yaşam kalitesini yükseltmek için her türlü imkanı kullanan kişilerin ifadesidir . Genellikle bilimsel zeka ile hareket etmek, tutarlı bir hayat sürmek ve bazı konularda sabit fikirli olmak demektir.

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET