İçeriğe geç

Rüyada ilk defa yeni eldiven giymek ne manaya gelir

 rüyada eldiven taktığını görmek, bazı seçkin şahsiyetlerin çevrenizde her zaman önemli bir yer edineceğine işarettir.

Rüyada ilk defa yeni eldiven giymek

yüksek ücretli yeni bir işe atanacağınızın işaretidir. Aynı şekilde rüyada yırtık ya da kirli eldiven görmek de iyi değildir. Rüyada başkasının eldivenini takmak, yerde bulmak, eldiveni yanlış elde takmak da iyi değildir.

Rüyada eldiven giydiğini gören kişi seçkin ortamlarda kendine yer bulur. Rüyada ilk defa yeni eldiven giymek, yüksek maaşlı bir işte yönetici olacağınıza işarettir. Eldivenlerinizi kaybettiğinizi görürseniz sevdikleriniz sizi terk edecektir. Yeni eldivenler, zor günlerin ardından rahatlamak demektir.

Rüyada yeni eldiven görmek, sıkıntılı günlerden sonra üstlendiğiniz işte başarılı olacağınız anlamına gelir. Eski eldivenler ihanete uğrayacağınızın bir işaretidir. Aynı zamanda sıkıntı belirtisidir.

Başka bir yoruma göre

rüyasında eldiven giydiğini gören kişi yeni insanlarla tanışır ve yeni arkadaşlar edinir. Rüyada eldivenleri elinizden çıkarıp cebinize koymak, üzüntünüzü bir anlığına bir kenara bırakıp eğlenmek istediğinize işarettir.

Rüyada eldivenlerinden birini kaybetmek, eşinizle aranızda ufak bir kavga olacağına işarettir. Her ikisini de kaybettiğinizi görmek, eşinizden veya arkadaşlarınızdan ayrılacağınıza işarettir .

Bir İslam alimine göre

Rüyada eldiven görmek, sır saklamak anlamına gelir. Rüyada eldiven taktığını görmek bir sır sakladığının işaretidir. Eldiveninizi çıkarmak, size söylenen bir sırrı ifşa ettiğinizin bir işaretidir.

Rüyada eldivenli eli sıktığını görmek , başkasının derdini dinlediğinize ve çare aradığınıza işarettir. Eldivenli elini sıkan birini görmek bu rüyanın aksini gösterir.

Rüyada dükkandan eldiven almak

kötü bir durumla karşı karşıya olduğunuzu gösterir. Yolda sadece bir eldiven bulduğunuzu görmek, ifade için mahkemeye çağrılacağınıza işarettir.

Rüyada eldivenini kaybettiğini görmek , bir davanız varsa kazanacağınıza ya da bataklıkta bir mal kurtaracağınıza işarettir.

Kategori:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET