İçeriğe geç

Rüyada Göğüs Meme Görmek

 Rüyada göğüs görmek, rüyayı gören kişinin iş ve sosyal hayatında güvenilirliği ve dürüstlüğü ile tanınan bir kişi olduğuna işarettir. Rüya sahibi güvene ihanet etmeyen, sözünün eri ve yalan söylemeyi bilmeyen bir insan olduğu için insanlar tarafından sevilir. Aynı zamanda hayalperest, kafasına takılan kişilerin yardıma koşacağına gösterir.

Rüyada güzel göğüs görmek kısmet ve kısmet demektir. Çirkin ve şekilsiz göğüsler özel hayatta kalp kırıklıklarını, ayrılıkları ve gözyaşlarını temsil eder. Rüyada meme görmek, işlerin kolaylaşacağına, sıkıntıların azalacağına, kıtlığın ortadan kalkacağına, bereketin geleceğine, zor durumların düzeleceğine işarettir.

  Rüyada Sandık Görmek

Rüyada göğsünde taş olduğunu gören kişinin kalbi nasırlaşır ve duyguları körelir. Bir kişinin göğsü, bir kişinin tüm yaşamını sembolize eder, bu nedenle geniş göğsü gören kişi için rahatlık ve esenlik vardır, ancak dar göğüslü kişi için sıkıntılı, zor ve zor günler.

Rüyada Göğüs Ağrısı

Rüyayı gören kişinin günaha çok düşkün bir yakınını ya da bir tanıdığını yanlış şeyler yapmaması konusunda uyaracağına gösterir.

Rüyada göğsünüzde ağrı ya da sızı olduğunu hissetmek , rüyayı gören kişinin birine haksızlık ettiğini bildiği için pişmanlık duyduğuna ve acı çektiğine işarettir.

İlginizi çekebilir: Cinsel Organ Rüya Anlamı

Rüyada Göğsünüzü Kapatmak

Göğsünüzü bir rüyada örtmek ya da gizlemek, evli olmayan insanlar için evlilik ya da yeni bir aşk anlamına gelir.

Birinin Göğsünde Uyumak

Rüyada sevgilisinin göğsünde uyuduğunu görmek, o bölgede bir sağlık sorunu yaşayacağına işarettir. Kişinin zaten bir sağlık sorunu varsa bu rüya şifa bulacağına işarettir.

Rüyada Kadın Memesi Görmek

Rüyada kadın göğsü görmek, kız çocuğuna işarettir. Rüyasında kadın göğüsleri gören kişinin kızı olacağına işarettir.

Rüyada Göğsünüzde Tüy Görmek

Rüyasında göğsündeki kılları gören kişinin olumlu görüşü bozulur. Kişi deyim yerindeyse irtifa kaybeder ve bütün itibarını, bütün değerini kaybeder ve gözden düşer.

Rüyada Göğüs Kılı Görmek

Rüyayı gören kişinin çok okuyan ve okuyarak kendini geliştiren ve dolayısıyla bilgi sahibi kimse olduğuna gösterir. Rüya sahibinin iş hayatında yaptığı hayırlı ve büyük işlerle büyük kazançlar elde edeceğine ve büyük başarılar elde edeceğine işarettir.

Rüyada Göğüs Büyütmek

İş hayatında çok güzel ve büyük projelere imza atan kişinin büyük başarılara imza atacağına ve insanlar arasında çok saygı duyulan bir kişi olacağını gösterir. Rüya sahibinin sağlığına ve beslenmesine dikkat ettiği için çok zinde ve sağlıklı bir insan olacağını gösterir.

Aynı zamanda diğer rüya tabirlerinde tam tersi yorum yapılır. Rüyayı gören kişinin iş hayatında karşılaşacağı kötü durumlardan dolayı büyük bir borç alacağına işarettir.

Rüyada meme kanseri görmek

Rüya sahibinin, insanların haklarına, yapmak istediklerine, hayatlarına, ailelerine ve kendilerine saygı duyan, yeri geldiğinde onları savunan, insanların başkalarının hayatlarına karışmasını engelleyen, insanları olduğu gibi kabul eden kişi olduğuna gösterir. .

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET