İçeriğe geç

Rüyada Gelin Görmek 45687

 Rüyada gelin görmek; gelinlik giyen kişi bekar ise evleneceğine işarettir. Gelin temiz ise, mutlu bir evlilik demektir. Kirliyse, kötü bir evlilik demektir. Gelinin siyah olması evliliğinizde karşılaşacağınız sorunlara işaret eder.

İlginizi çekebilir: Gelin Rüyası Anlamı

Bir genç kız rüyasında gelinlik giydiğini görürse,

bu, yakında dileğine kavuşacağı ve evleneceği anlamına gelir. Evli bir kişi rüyasında tekrar gelinlik giydiğini görürse ya taşınacağına ve ya çocuk sahibi olacağına işarettir. Rüyada orta yaşlı bir kadının gelinlik giymesi, neşe ve saadete işarettir. Bir kadın kızının evlendiğini ya da gelinlik giydiğini görürse, bu onun ve kızının şansının iyi olduğuna işarettir. Ayrıca bu rüyayı Cuma gecesi görmek de aynı olmasına dayanır.

Rüyada beyaz olmayan bir gelinlik giydiğini ya da birinin onu taktığını görmek, farklı yorum ve yorumlara tabidir. Rüyada kirli beyaz gelin görmek ve bu durumdan rahatsız olmak , evlenirken bazı zorluklarla karşılaşacağınıza ancak bunların farkında olduğunuz için bunları hızla aşacağınıza işarettir.

Rüyada siyah gelin görmek

Demek ki korkudan evleneceksin ve bir şeyden emin değilsin, bir şeyden şüphe ediyorsun. Bu aynı zamanda borç içinde evlenirseniz borcu ödeme kaygısını da temsil eder.

Rüyada mavi gelinlik giymek , doğruluk ve hikmet dolu bir evliliğe sahip olacağınız anlamına gelir. Nefretten uzak olgunlukla süslenmiş bir evliliğin habercisidir. Rüyada kırmızı gelin görmek , bolluk ve bereket içinde yaşayacağınız bir evliliğe adım atacağınıza işarettir.

 

 

kahve

Rüyada kahverengi gelinlik giydiğini görmek;

pratik, sevecen ve sıcak bir evliliğiniz olacak ve toprağın huzur ve bilgeliğine sahip olacaksınız. Rüyada turuncu gelin görmek , dostlukların ve samimiyetin yaşandığı canlı bir evlilik yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada nergis gelini görmek , evliliğinizin istediğiniz kadar romantik ve duygusal geçeceğine işarettir. Rüyada altın gelin görmek, ruhsal olarak güçlü, her şeyi zenginliğe çeviren, zarif ve çevreye faydalı olacak bir evliliğe işaret eder.

Rüyada gri gelin görmek , kararsızlık ve şaşkınlık yaşayacağınız biraz karamsar bir evliliğe işarettir. Rüyada yeşil gelin görmek, sağlık, şifa, canlılık ve umudun bol olduğu, çevredeki insanların saygı göreceğine ve takdir edileceği bir evliliğe yorumlanır.

Rüyada pembe gelin görmek

Olumsuzlukları görmeyeceğiniz, mutluluktan yüksek enerji alacağınız bir evliliğe işarettir.

Rüyada leylak gelin görmek , zihninizi boşaltabileceğiniz ve baharda her şeyi berrak göreceğiniz ve buna çok ihtiyaç duyacağınız farkındalık bol bir evliliğe işarettir.

Rüyada gök mavisi gelin görmek, bireysel bir evliliğin olacağına, özgürlüğü seven uyum açısından bireyselliğe dikkat edilmesi gereken bir evlilik olacağına işarettir.

Rüyada zeytin yeşili gelin görmek , huzur kaynağı olacağınız bir evlilik yapacağınıza ve her konuda her zaman arabulucu olacağınıza işarettir. Rüyada gümüş gelin görmek , adaleti sağlayacağınıza, elde etmeye çalışacağınıza ve her seferinde kılıç çeker gibi kendinizi bu işe adayacağınıza işarettir.

Rüyada sarı gelin görmek

aile bireylerinin birbirini büyük bir aşkla sevdiği, aşk patlamalarının yaşandığı, güneş kadar bereketli bir hayat veren ve sürekli kendini yenileyen bir evliliğe işaret eder.

Rüyada turkuaz gelinlik giymenin rüya yorumu, evli çiftleri düzene sokma çabasının sürekli olduğu ve güvene dayalı bir birlikteliğin olacağı şeklindedir.

Rüyada menekşe rengi gelin görmek; Yüksek bir duygusal bağ, gelenek ve göreneklere bağlı, eski güçlü manevi duygularla taçlandırılmış bir birliktelik, evlilik şeklinde yorumlanır.

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET