İçeriğe geç

Rüyada Gazete Almak Okumak Dağıtmak Okuyan Birini Görmek

 Rüyada gazete görmek , bir milletin gündemine ilgi duymaya gösterir. Rüya sahibi siyaset, spor, kültür ve seyahat ile ilgilenen kişidir. Aynı zamanda ülkesinde olup bitenlerden haberdar olmak için her akşam ajanslardan haber alan bir insandır. Hayalperest, çevresinde olan her şeye duyarlıdır ve başkalarının hayatlarını takip eder.

Rüyada gazete görmek, o yerde yaşayan tüm insanları ilgilendirecek bir karışıklığa işarettir. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada gazete görmek, o bölgede yaşayan insanların ülke başkanına karşı ayaklanacaklarına işarettir.

Rüyada Gazete Almak

Rüyasında gazete aldığını gören kişi, gelecekte yaşayacağı bazı şeyleri önceden görme şansına sahip olacaktır. Yani hayatta kendisini bekleyen bir olayı bir büyüğünden duyacağı bir haber ve ya bir söz ile fark etmesi ve kafasındaki eksik taşın yerine oturması demektir.

Rüyada Gazete Okumak

Rüya sahibinin ilgi duyduğu ve yetenekli olduğu alanla ilgili bir seminer, konferans ya da etkinliğin gerçekleşeceğine işarettir. Rüyayı gören kişinin bu etkinliklerden birine heyecanla katılacağına gösterir.

Rüyada Gazete Okuyan Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin bu kişiden müjdeli bir haber alacağına ve mutlu olacağını gösterir. Gazete okuyan kişi rüyayı gören kişinin tanıdığı biri değilse, bu kişi uzun süredir haber almadığı biri olur.

Rüyada Gazete Parçası Görmek

Rüyayı gören kişinin sonradan pişman olacağı bir şey yapacağına ve af dileyeceğine gösterir. Kişinin daha sonra hatasını anlayacağı ve çok utanacağı anlamına gelir.

Rüyada Gazete Dağıtmak

Rüyada gazete dağıttığını gören kişi, çok çalışarak para kazanan kişidir. Kazandığı her kuruş için şükreder.

Rüyada gazete görmek, kişinin geleceğini etkileyecek iyi bir haberdir. Rüyada gazete okuyan kişi, çok yakında çok ilgileneceği beklenmedik bir olayla karşılaşacağına gösterir.

Gazete her zaman iyi haberlerin bir işareti, bir rahatlama vaadidir. Rüyada gazete aldığınızı görmek, geleceğiniz için önemli bir gerçeğe işaret eder.

Gazete genellikle bir habere atıfta bulunur. Rüyada gazete okuduğunu görmek , uzak bir tanıdıktan haber alacağınıza işarettir.

Bir gazete alıp okumadan bir yere koyduğunuzu görmek, kötü bir söz duyacağınızı gösterir.

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET