İçeriğe geç

Rüyada Ganimet Elde Etmek Kazanmak 711

Rüyada ganimet görmek; malda bolluğun, beklentilerin yerine getirilmesinin, neşenin ve mutluluğun bir işaretidir. Rüyada bulduğunuz ganimeti ihtiyaç sahiplerine dağıtmak , namazlarınızı eksik kılacağınıza işarettir.

Rüyada bir savaş sonunda ganimet elde eden kişinin talihsiz bir aşk yaşayacağına ve bu nedenle uzun yıllar acı çekeceğine işarettir .

Rüyasında ganimetin beklenmedik bir yerden düştüğünü gören kişi, tüccar ise zarara uğrar, memur ise işten ayrılır; Halktan biri ise işinin bozulacağına gösterir.

Başka bir rivayete göre:

Rüyada ganimete ulaşmak; rahatlık, neşe, rızık, arzuya ulaşma ve malın bolluğuna işaret eder. Ayrıca ganimetini muhtaçlara verirse güzel kazançlar elde edeceğine gösterir.

Başka bir yoruma göre; Rüyada ganimet görmek , çok mutlu olacağınıza ve sıkıntılarınızın kısa sürede biteceğine işarettir. Uzun süredir birlikte olduğunuz kişiden çok iyi bir teklif alacağınıza ve özel hayatınızda sürpriz gelişmeler olacağını gösterir.

Rüyada gördüğün ganimet yabancı bir ülkenin ganimeti ise iyidir. Rüyada ganimete ulaşmak, sevinç, mutluluk ve huzura yorumlanır. Rüyada beklenmedik bir yerden ganimet elde etmek , işlerinizin bozulacağına işarettir.

İslami rüya yorumuna göre

Rüyada ganimet olduğunu görmek saadete, rızık almaya, bolluğa ve servetin artmasına işarettir.

Rüyada kafirlerin malından ganimet görmek hayra, İslami maldan ganimet görmek ise zarara ve ziyana işarettir. Kafirlerin topraklarından gelen İslam askerlerini bol ganimetle görünce; ucuzluk ve bolluk. Kâfirin İslam diyarından ganimet alması kıtlığa işaret eder.

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET