İçeriğe geç

Rüyada Fok Yemek Yakalamak Kovalamak Ne Manaya Gelir?

 Rüyada fok görmek, zorluk ve sıkıntı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin sorunlarının köklü ve güçlü olduğuna, dolayısıyla bunlardan kolay kolay kurtulamayacağına gösterir. Hayatın zor yönlerine, sıkıntılara, zevk kaybına ve moral bozukluğuna neden olacak insanlara ve çözülmesi zor olan sorunlara işaret eder. Rüyada fok gören kişi, iş hayatında çok güçlü ve hırslı bir rakipten dolayı büyük bir yenilgiye uğrayabilir.

Fok  rüyada görmek

Rüyada fok sevmek, rüya gören için çok büyük ve güzel bir gelişme olacağına işarettir. Öte yandan çok inatçı ve zor bir kişinin de kendi tarafına çekileceğine gösterir.

Rüyada Fok yavrusu Görmek

Rüyayı gören kişinin zihninde bazı yeni oluşumların olduğunun işaretidir. Ama bunları henüz kafasına tam olarak oturtmuş değil. Hayalperestin fikir ve projeleri istenilen aşamaya gelip bunları hayata geçirdiğinde çalışmalarından büyük fayda görecekleri anlamına gelir.

Rüyada Fok Yemek

Rüyada fok yediğinizi görmek, elinizdekileri tüketeceğinize işarettir. Yani rüya sahibi çalışırken biriktirdiği parayı tüketmeye başlayacaktır.

Rüyada Fok Yakalamak

Rüyada fok yakaladığını gören kişi, hayatının geri kalanını geçimini sağlayacağı bir iş sahibi olacağını gösterir. Pek çok kişinin gözü bu işte olsa da, rüya sahibinin şansı ve kısmeti sayesinde bu işi kendisinin üstleneceğine işarettir.

Rüyada Fok Beslemek

Rüyayı gören kişinin attığı her adımdan kendisinden bir pay almaya ve maddi karşılık almaya çalışmasına gösterir. Hayalperest her zaman var olana eklemek için bir plan yapar.

Rüyada Ölü Fok Görmek

Rüyada ölü mühür görmek, rüya görenin son anda çok önemli bir işe konu olduğuna işarettir.

Başka bir yoruma göre,

Bir kişi rüyasında fok görürse, rüya sahibinin ailesinden ayrılacağına veya uzun bir yurtdışı yolculuğuna çıkacağına işarettir .

Rüyada fok yakalamak , rüya görenin haksız kazanç elde edeceğine işarettir.

Tek bir kişi rüyasında fokla oynadığını görürse, rüya sahibinin sevgilisiyle birlikte olacağına işarettir. Ve sonuç olarak evlenecek.

Bir kişi rüyasında fok kurtarırsa, bu rüyayı gören kişinin sağlığına kavuşacağına işarettir.

Bazen bir rüyada fok yakalamak, rüyayı gören kişi için bir uyarı anlamına gelir.

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET