İçeriğe geç

Rüyada Fesleğen Koklamak Koparmak Dikmek Yolmak ve Fesleğen Kokusu Hissetmek

 fesleğen rüya anlamı; neşe ve mutluluğu ifade eder. Rüyayı gören erkek ise, yakında rüyada görmekni kurduğu bir kadınla tanışacaktır; Rüyayı gören kadın ise çok büyük bir miras alacağına işarettir.

Bu rüyayı gören kişi bekar ise çok zengin biriyle evlenecektir; Rüyayı gören genç, kalbindeki tüm hırslarının yakında gerçeğe ulaşacağına gösterir. Rüyada rengi ve kokusu güzel olan yeşil fesleğeni görmek ağlamaya ve üzüntüye işarettir.

Bir bilim adamına göre; Fesleğen görmek yedi şekilde ifade edilir: eş, hizmetçi, arkadaş, oğul, güzel söz, bilgi, güzel sanat. Bahçenizde ya da evinizde bir saksıda fesleğen görmek, fayda ve sadaka demektir.

Mevsimindeyse fesleğen sattığınızı görmek güzel; Sezon dışı satış kötü. Vakit kaybetmeden fesleğeni görmek, güzel konuşan asil bir insanla dostluğun işaretidir. Rüyasında fesleğen kopardığını gören, soylu ve güzel konuşan arkadaşını terk eder.

Rüyada taze, güzel renkli ve mis kokulu fesleğen görmek

onur ve yükselme anlamına gelir. Fesleğeni solgun ve sararmış görmek hastalık belirtisidir.

Başka bir rivayete göre: Rüyada fesleğen görmek genellikle hayırlara işaret eder. Rüyayı gören kişi bekar ise yakın zamanda hayırlı bir evlilik yapacağına işarettir. Evli ise para ve mal alacak.

Rüyada fesleğenli yemek yaptığınızı görmek , kalbinizden birisine yemek hazırlayacağınıza ve onu sevgiyle ağırlayacağınıza işarettir.

Rüyada Bahçede Fesleğen Görmek

Bahçenizde veya evinizde bir tencerede fesleğen görmek , fayda ve sadaka demektir. Fesleğeni zamansız görmek, iyi konuşan asil bir insanla dostluğun bir işaretidir.

fesleğen rüya anlamı; Rüyasında fesleğen kopardığını gören kişi, asil ve iyi niyetli arkadaşını terk eder. Rüyada taze ve güzel renkli ve kokulu fesleğen görmek, şeref ve yükselmeye işarettir. Fesleğeni solgun ve sararmış görmek hastalık belirtisidir.

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET