İçeriğe geç

Rüyada fermuar görmek Fermuar Açmak Kapatmak

 Rüyada fermuar görmek; kişinin çaresiz ve acılı bir şekilde sürdürdüğü hayattan kısa sürede kurtulamayacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu duruma biraz daha katlanmak zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada fermuar görmek, rüya sahibinin cinsiyetine göre iki şekilde yorumlanır:

Rüyayı gören kişi kadın ise, kendi ailesindeki ya da kocasının ailesindeki erkeklere işaret eder. Rüyayı gören erkek ise uzun süredir birlikte olduğu kişiyle kısa süre sonra evlenip çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına işarettir.

Rüyada kırık fermuar görmek

Aile hayatında ya da iş hayatında uzun süredir çözüm bekleyen bir konunun yakın gelecekte yeniden gündeme geleceğine işaret ediyor. Ancak herkesin yoğun düşüncesine ve çok farklı çözümlere rağmen bir çözüm bulunmayacaktır. Bu yüzden hayalperest büyük bir hayal kırıklığı ve büyük bir üzüntü hissedecektir.

Rüyada Fermuar Kapatmak

Çok uzun zamandır büyük sıkıntılar ve problemler yaşadığınıza, daha büyük ve üzücü şeylerin olacağını gösterir. Hep aynı sonucu veren bir durumun bu sefer yapılan hesaplama hatalarından dolayı farklı sonuç vereceğine işarettir. Bunun da iş hayatında çok kötü ve çok üzücü olaylara yol açacağına işaret eder.

Rüyada Fermuar Çekmek

Rüya sahibinin uzun süre çok güzel ve başarılı işler yaptığına ancak bu işlerden beklediği kadar kazanç sağlayamayacağına işaret eder. Bu nedenle çalışmalarınızı kısa sürede gözden geçirmeniz ve farklı şekillerde yapmanız gerekebilir. Veya bu iş yerine başka bir iş yapmanız gerektiği ve bu şekilde daha iyi kazançlar elde edebileceğiniz söylentileri var.

Rüyada Fermuarın Bozulması

İş ve aile hayatında çok zor zamanlar geçireceğinize işaret eder. Bu nedenle büyük bir üzüntü hissedeceğinize işarettir.

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET