İçeriğe geç

Rüyada Fakir olmak fakiri doyurmak Fakir Birine Yardım Etmek

 Rüyada fakir görmek, iyi ahlâklı, ahlaklı, yumuşak huylu, samimi, sıcak, alçakgönüllü, herkesin yardımına koşan, yaşlılara saygı duyan, küçüklere sevgi gösteren, onları koruyan bir kimsenin varlığına işarettir. .

Bu rüya herkesin sevgisini kazanmış ve her zaman iyi hatırlanan bir kişiye işaret eder. Rüyada fakir görmek de gerçek manasına benzer şekilde açıklanır ve kişinin yokluğunun sebebinin isyan noktasına geleceğine işarettir.

Rüyada Fakir Birine Yardım Etmek

Rüyada fakir birine yardım etmek şifaya gösterir. Rüya sahibinin maddi imkanlarının gelişeceğine, kişinin toplumdaki statüsünün artacağına, iyi bir kariyere sahip olacağına, daha rahat bir hayat yaşayacağına işarettir.

Rüyada fakir olmak

Rüyada fakir olmak, tam tersi anlamına gelir ve hayırlara gösterir. Rüyayı gören kişinin ticarette çok başarılı olacağına, rakiplerini geride bırakacağına , doğru adımları atarak ticarette akıllı ve yetkin olacağına gösterir.

Rüyada fakir biriyle evlenmek

Rüyada fakir biriyle evlenmek ise rüyanın pek hayırlı değildir. Rüya sahibinin durumundan memnun olmadığına işaret eder. Yaşadığı hayatı sevmediği ve değiştiremediği için mutsuz olduğu.

Rüyada fakir aile görmek

Rüyada fakir bir aile görmek , kişinin kapasitesini aşan bir işe gitmek yerine bu durumun kendisine sıkıntı yaşatacağına işarettir. Ancak rüya görenin bu durumla başa çıkmayı başaracağına gösterir.

Rüyada fakiri doyurmak

Rüyada fakire yemek yedirmek, kişinin zorluk ve problemlerin üstesinden gelme gücüne sahip olduğuna işarettir. Rüya sahibinin moralini bozmadığına ve en kötü zamanda bile sağduyulu davrandığına gösterir. Kişi, arkadaşça davranabilecek kadar olgundur. Kendini en mutsuz ve depresif hissettiği zamanlarda bile çevresine saygılıdır.

 
 
Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET