İçeriğe geç

Rüyada Fabrikada çalıştığını ya da fabrika çalışanları görmek

 Rüyada fabrika görmek toplum olarak yorumlanır. Demek ki fabrika gören herkes kendi çabasıyla toplumda iyi bir yere geliyor. Fabrikadan uzaklaştığını görünce çevreden uzaklaşır. Fabrikanın iyi çalışması, toplum ilişkilerinin iyi olacağını söylüyor. Yeni bir fabrika, daha güzel ve konforlu bir gelecek demektir.

Rüyada fabrikada çalıştığını görmek

genç bir erkek için başkalarının kışkırtması sonucu yapacaklarından pişman olacağını ve genç bir kadına hediye olarak bir parça kıyafet alacağını belirtir. Yaşlı bir kişi için üstlendiği bir işin iyi bir sonuca ulaşacağına gösterir.

Bir başka rivayete göre: Bir fabrika görmek insan vücuduna işaret eder. Rüyada fabrikada çalıştığını görmek, sağlıklı bir yaşam sürmek için çaba sarf ettiğinize; fabrika müdürü olduğunu görünce hane halkının sağlığıyla ilgilenir; fabrikanın bekçisi olduğunu, aile halkının geçimini sağlamak için çaba sarf ettiğini görmek; Fabrikadan çıktığınızı ve yolda yürüdüğünüzü görmek evinize bir misafirin geleceğine işarettir.

Rüyada fabrika bacası görmek, yeni bir işe gireceğinize; kadın rüyayı görseydi, bu rüyanın ardından müjdeyi alırdı; Yaşlı bir adam görmüşse yabancı bir seyyahın geleceğine işarettir.

Bir fabrika sahibi olduğunu gören ve rüyasında birçok kişiye rızık kapısını açan kişi, amacına ulaşır ya da işinde yükselir.

Rüyada fabrika bacasından beyaz duman çıktığını görmek

aile içindeki sorunların ortadan kalkacağına ve aile içi iletişimin daha iyi olacağına işaret eder.

Rüyada fabrika bacasından şeffaf duman çıktığını görmek , ailenin devamlılığına, ailenin büyümesine ve aileye katılacak yeni bireylere işarettir.

Rüyada fabrikada yangın çıktığını görmek , aile ile ilgili konularda hareketli günler geçireceğinize işarettir. Fabrika yangından sağ çıkarsa bu hareketli günleri zararsız atlatacağınıza işarettir. Hasar görürse bir süre aile içinde sorunlar yaşanacaktır. Ve sorunları çözmek için seyahat etmeniz gerekebilir.

Rüyada fabrika sahibi görmek , çevrenizdekilerin takdirini kazanacağınız kadar imreneceğinize de işarettir. Sizi seven ve aynı zamanda sahip olduklarınızı kıskanan insanlar, size zarar vermek için hiçbir şey yapmasalar bile, duygusal durumları nedeniyle size bakabilirler.

Rüyada fabrika müdürü görmek

işinizle ilgili yeni kişilerin hayatınıza gireceğini gösterir. Yeni bir ortam yaratacaksınız. Yeni bağlantılarınızın faydalarını kendi işinizde göreceksiniz.

Rüyada fabrika kurduğunu görmek, krizden karlı çıkacağınıza, krizi fırsata çevireceğinize, iş zekanızı konuşturacağınıza ve elde ettiğiniz refahtan mutlu olacağınıza işarettir.

Rüyada fabrika satın almak, beklediğiniz başarının kapınızda olduğuna işarettir. Aldıktan sonra onu yaşatmak için çok çaba ve emek harcamanız gerekiyor.

Rüyada fabrika dumanı yığını görmek ve orada ekonomik bir hayat ve canlılık olduğunu görmek , ciddi bir iş sahibi olmak istediğinize ya da aynı zamanda terfi alacağınız kurumsal bir şirkete geçme niyetinde olduğunuza işarettir.

Rüyada fabrikadan çıkacak birini beklediğinizi görmek , hayatınızda olmasını isteyeceğiniz samimi bir dostunuz olacağına ve sizin bir çıkıştan çıktığınız kadar kolay bir şekilde hayatınıza gireceğine işarettir.

Rüyada eski fabrika görmek

ciddi bir dinlenmeye ve belki de hayatınızda ciddi bir değişikliğe ihtiyacınız olduğunun bir göstergesidir.

Rüyada yeni bir fabrikada heyecanla işe başladığınızı görmek , yeni dostlarınızın aranıza katılacağına işarettir.

Başka bir yoruma göre rüyada fabrika görmek, rüya sahibinin büyük bir iş yapmaya çalışacağına işarettir. Rüyada fabrikada çalıştığını görmek sağlık ve mutluluğa işarettir.

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET