İçeriğe geç

Rüyada Et Yemek Doğramak Parçalamak Ne Manalara Gelir?

 rüyada pişmiş et görmek ya da yemek yemek kolay elde edilen kazanç ve faydaya işarettir. Et kavurduğunuzu ya da kebap yaptığınızı görmek, sizin ya da bir yakınınızın hastalandığını gösterir. Kasaptan et alıp eve götürmediğini görmek, hastalıktan sonra iyileşmeye işaret eder.

Rüyada etin parçalanıp dağıtıldığını görmek , zengin birinin ölümüyle servetin emanetçiler tarafından paylaşılmasına işarettir. Pişmemiş et, gıybet ve üzüntü belirtisidir.

Rüyada dana eti görmek

sağlık ve ucuzluğu gösterir. At, aslan ve kaplan eti şan ve şeref için; katır eti hastalık ve morbidite belirtisidir. Düşman malına deve eti; kaz ve ördek eti, mal ve bereketin alametleridir. Ceylan eti güzel bir kadının malıdır; kanatlı eti refahın bir işaretidir. Kuş eti, kısır kişinin malıdır; fil eti, büyük bir insanın küçük bir mülkünü ifade eder.

Rüyada et parçaları görmek

gizli olanı ortaya çıkarmanın bir işaretidir. Etin ufalandığı kütük, kötü niyetli bir kişinin insanları birbirine düşürdüğünü gösterir. Kıyma, tek kişi için eş, kadın için erkek çocuk için delildir.

Et rüyası, iyi bir yaşama işaret eder. Her türlü et yemeği fakirler için zenginlik anlamına gelir. Rüyada et yemek kötü arkadaşlara işarettir. İnsan eti yemek korkunç bir dedikodudur. Rüyada çiğ et yemek iyi değildir. Kasaba asılan et çevreyi de ilgilendiren bir sorundur. İnsan eti dedikodu olacağını haber verir.

Rüyada kasaptan et alan kişinin sağlığının bozulacağına işarettir. Koyun eti, kötü sağlık ve kötü olayların habercisidir. Kuş eti yemek, canınızın çekileceğinin işaretidir. Kokmuş et görmek çok kötü.

Rüyada çiğ et görmek

iş hayatında bazı sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Çiğ et; hastalık, sıkıntı ve üzüntüdür. Et kokmuşsa, daha kötü kabul edilir.

Rüyada görülen etin pişmiş olması mal varlığına işarettir. Çiğ et, acı, hastalık ve ıstırabın bir işaretidir. Kasaptan et almak, sefalet ve keder belirtisidir. Taze et de ölüm ve gıybetin alametidir.

Rüyada birinin etini gören, o kişinin gıybetini yapar. Rüyada kendi bedeninin etini yediğini gören kimse, kendi kazancını ve elinin emeğiyle yarattıklarını harcar. Bir kadın, diğer kadının etini yediğini görürse sevimli olur.

Et rüya anlamı; Rüyada kendi etini yediğini gören kimse zina etmiş olur. Yılan eti düşman için bir metadır. Yılan etinin çiğ olması onu yiyenin düşmanının gıybetine işaret eder.

Rüyada yırtıcı hayvan eti yemek

mal demektir. Yırtıcı kuşların eti de öyle. Domuz eti yasadışı kazanç anlamına gelir. Rüyada pastırma görmek ölünün gıybetine işarettir. Sığır eti yemek, zahmetin, dayanıklılığın ve daha az çalışmanın bir işaretidir.

Bir kimse rüyasında çiğ et yediğini görürse bu rüya hayırlıdır. Bu rüya çiğ et görüp de yemiyorsa iyi değildir. Bir kimse rüyasında pişmiş et yediğini görürse, o kişinin serveti artar.

Bazen rüyada kuş eti yemek, insanı cennete yaklaştıran salih amellere işarettir. Yabani hayvan eti yemek yasal kazançtır. Balık eti kolay bir kazançtır. Bazen balık eti denizden sağlanacak ilginin bir işaretidir.

Rüyada kendisine ait çok fazla et gören kimse

o kişinin işleri düzelecek. O kişi hasta ise kurtulur; Bir kişi kendi etinin eksik olduğunu görürse, bu kişinin işinin ya da hastalığının durgunluğunun bir işaretidir.

Bir kimse rüyasında kendisinde gördüğünden daha fazla et yerse, o kişi onun malından kazanç sağlar. Sanılanın aksine et rüyaları hiç de iyi değildir. Özellikle çiğ et her zaman kötüdür. Rüyasında kasaptan et alan kimse hastalanır. Et kokuyorsa durum daha da vahimdir.

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET