İçeriğe geç

Rüyada Eşek Eti yemek Rüyada eşeğinin ata döndüğünü görmek

 Rüyada eşek görmek ve ona binmek bahtın açıklığına ve yüksek mevkiye işarettir. Kendi eşeğine bindiğini görmek hayır kapılarını açar; Çok eşek görmek, mal ve para anlamına gelir. Eşekten inip tekrar binmek işinizde bir duraklama işaretidir.

Rüyada eşekten düşmek

bir sorunu belirtir. Eşeğin ölümü, işinizin bozulmasını sembolize eder. Eşek eti yemek, malınızın bir kısmını kaybedeceğinizi gösterir.

Rüyada eşek satın almak iyiliğe işarettir. Eşeğin gözü kördür, işiniz ters gider; Eşeğin iki gözünün de kör olması, malınızın bir miktar kaybıyla karşılaşacağınıza işarettir.

Rüyada eşek görmek; Rüyada eşeğe bindiğini ve anırdığını görmek, ev halkından birinin kötü ahlâk ve davranışlarından dolayı belaya işarettir. Eşeğin yüksek bir yerden düşmesi ölümün habercisidir. Rüyada kadın merke binmek bekar için evliliğe işarettir.

Rüyada eşek kesmek

kötü bir iş yapmanın bir işaretidir. Eşekten düşmek, zenginlikten fakirliğe düşmenin bir işaretidir. Rüyada eşek seslendiğini görmek , değersiz bir kimse tarafından azarlanacağınıza işarettir. Eşeğe binmek, yabancı bir ülkeye seyahat etmek demektir. Rüyada eşeğe binmek; bir arkadaştan yardım anlamına gelir.

Rüyada eşek görmek; Rüyada yaban eşeğinin size doğru geldiğini gördüyseniz, mal sahibi olacaksınız. Yaban eşeğinin dönüp uzaklaştığını görürsen malını kaybedersin. Rüyada yaban eşeğine bindiğinizi görmek, büyük bir günah işleyeceğinize işarettir. Bindiğiniz eşek size uymazsa işiniz zorlaşır.

Rüyada iki yaban eşeğinin kavga ettiğini görmek, iki kötü adamın kavga edeceğine işarettir. Evinize vahşi bir eşeğin geldiğini görmek, oraya kötü bir insanın geleceğine işarettir.

Rüyada Yabani Eşek Görmek

Bir İslam alimine göre; vahşi eşek, cahil ve aptal bir adam anlamına gelir. Bindiği yaban eşeğinden düştüğünü gören kişi istediğini alamaz. Kör ve yaban eşeğine bindiğini gören kimse, çok mal edinir ya da iyi bir insanla dostluk kurar. Yaban eşeğinin derisi, kemiği ve eti mal ve ganimettir. Süt ibadeti gösterir. Kendisinden kaçan bir yaban eşeği gören kimse kötü yola girer.

Başka bir rivayete göre: Rüyada eşek görmek, seyahate ya da bilime işarettir. Rüyada katır ve eşek görmek, mal sahibi olmaya ya da çocuk sahibi olmaya işarettir. Bir dişi eşek; Geçim ve yardımcının bir işaretidir.

Rüyada eşeğin sesini duymak

arıza ya da kötülük ve şiddetin bir işaretidir. Rüyada eşeğin büyüklüğü ne olursa olsun eşek görmek insanın işi ve emeğidir. Eşek büyükse yüksek statü, güzel ise sahibi için güzelliktir. Beyaz ise sahibine ziynet, zayıf ise sahibine fakirliktir.

Rüyada eşeğin ölmesi

ölüm ya da mal kaybı belirtisidir. Rüya sahibi akrabalarından koparılır, dükkânı yıkılır ve dükkânından uzaklaştırılır. Rüyada eşeğe bindiğini ve eşeğin iyi yürüdüğünü gören kimsenin çalışması ve emeği güzeldir. Rüyada eşek eti yiyen kimse zenginlik ve büyüklüğe kavuşur.

Rüyada eşeğinin ata döndüğünü görmek

geçiminizin devletten olacağına işarettir. Eşek pisliği topladığınızı görmek, paranızın ve malınızın artacağı anlamına gelir.

Rüyada eşek görmek; rüyasında eşekten düştüğünü gören kimse fakir olur. Eşek insanın işi, emeği ve paylaşımıdır. Rüyada dişi eşek görmek, kişinin hizmetçisi ya da ticaretidir. Eşek sütü içtiğini gören herkes hafif bir hastalığa yakalanır. Ya da hastaysa iyileşir. Dişi eşeğin erkek yavru doğurduğunu gören herkese yeni iş kapıları açılıyor.

Rüyada eşeğin ölmesi ya da zayıflaması

rüya görenin yoksulluğunu gösterir. Rüyada eşekten inip satmak fakirliktir. Yemek için eşeği kestiğini gören kimsenin fakirlikten zenginliğe ulaşacağına alamettir.

Rüyasında eşeğinin çok kuyruğu olduğunu gören kimsenin çok ve ya çok parası olur. Bir ya da birden fazla eşeği olduğunu gören kişi çok sevinecektir.

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET