İçeriğe geç

Rüyada Eroin Kullanmak ve ya Eroin bağımlısı görmek 6251

 rüya sahibinin son günlerde büyük bir hayal dünyasında olduğuna gösterir. Ayakları yere değmedi . Bu durum sıkıntı ve hatta felaket haberidir.

Rüyada komada eroin kullanan birini görmek , beklediğiniz bir işin erteleneceğine işarettir. Rüyada eroin satıcısı görmek, başarısızlığınızdan dolayı büyük hayal kırıklığı yaşayacağınıza işarettir.

Bir rüyada uyuşturucu kullanmak, rüya görenin istikrarsız bir yaşam sürdüğünün bir işaretidir. Rüyada eroin sattığını görmek, rüya görenin sağlığının bozulacağına işarettir.

Eroin rüya sembolü; rüyada eroin kullandığınızı ve bağımlılık nedeniyle hasta olduğunuzu görmek, sıkıntı içinde olduğunuza ve büyüklerinize danışmanız gerekeceğine işarettir.

Rüyada eroin kullanan birine acıdığınızı görmek , size yardım edemeyecek bir kişiye üzüleceğinize işarettir.

Rüyada Eroin Görmek

Rüyada eroin görmek, rüya görenin uzun süre dünyadan habersiz yaşadığına ve hiçbir şeyi umursamadığına ve hayata dair hiçbir şeyi umursamadığına işarettir.

Bu rüya aynı zamanda hayalperesti uzun süre meşgul edecek çok büyük hatta ölümcül bir hastalığa da işaret eder.

Rüyada Eroin Kullanan Birini Görmek

Rüyada eroin kullanan birini görmek, eroin görmek demektir. Rüyayı görenin dünyadan koptuğuna ve dünya ile ilgili hiçbir şeye çok uzun süre karışmadığına işaret eder.

Rüyada Eroin Kullanarak Komaya Girdiğini Görmek

Rüyada komada eroin kullanan birini görmek, bir işin ya da çalışmanın sonucunun gecikmesine işarettir.

Rüyada Eroin Satıcısı Görmek

Rüyada eroin satıcısı görmek, hissedeceğiniz üzüntü ve umutsuzluğa işarettir. Çünkü iş ve ya aile hayatınızda büyük bir sorun karşısında çözümsüz kalacaksınız.

Rüyada Eroin Sattığını Görmek

Rüyada eroin sattığını görmek, sağlıkta büyük bir bozulmaya işaret eder. Bu durum uzun bir süre devam edecektir. Sizin ve sevdiklerinizin çok acı çekeceğinin habercisidir.

Rüyada Uyuşturucu Kullanmak

Rüyada uyuşturucu madde kullandığını görmek , aile hayatında ve iş hayatında her zaman çalkantılı ve tutarsız dönemlerin yaşanacağına ve bu durumun büyük problemler yaratacağına işarettir.

Bir Rüyada Kokain

Rüyada kokain görmek, rüya görenin çevresindeki insanlara verdiği sözlerden ve yapması gerekenlerden bunaldığına işarettir.

Rüyada Kokain Kullanmak

Rüyada kokain kullanmak, rüyayı gören kişinin duygusal olarak boş ve yalnız hissettiğini gösterir.

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET