İçeriğe geç

Rüyada Elektrik Görmek 76541

Rüyada elektrik görmek; hayatınızdaki bazı ani değişiklikler size karşı olacaktır. Elektrik çarpması gördüyseniz, hayatınızın tehlikede olduğu anlamına gelir.

Rüyada elektrik görmek büyük güç demektir. Rüyada elektriğe kapılıp vurulduğunu görmek , inandığınız birine inanmaktan vazgeçemeyeceğinize işarettir.

Rüyada evde elektrik kesmek canınızı sıkan bir şeyi yapmamak için bahaneler üreteceğinize işarettir. Kaç kez koşarsan koş, sonunda o işi yapmak zorunda kalacağını gösterir.

Rüyada şehirde elektrik yoksa

beklediğiniz bir kriz için endişelendiğinizin işaretidir. Bu rüya, olaylara olumlu bakamayacağınızın bir göstergesidir.

Rüyada elektrik teli görmek , uzun yolculuklara çıkmak istediğinize lakin buna gücünüzün yetmediğine işarettir.

Rüyada elektriğe hakim olduğunu gören kişi, maddi ve manevi anlamda güçlenir. Hayalperest, düşmanlarının veya rakiplerinin önünde endişelenecek biri haline gelir .

Başka bir yoruma göre,

Rüyada elektrik görmek, rüya görenin planladığı yeni atılımlara karşı cesaret bulmaya işarettir. Öte yandan, olumsuz olaylara işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatında büyük değişimler olacak ve bu değişim kişinin iradesine karşı gelişecektir.

Rüyada Elektrik Çarpması

Rüyada birinin elektrik çarptığını görmek pek mantıklı değildir. Rüya sahibinin esrarengiz yollara girdiğine işaret eder. Rüyada elektrik çarpması, kötülüklere ve kazalara yakın kalmaya işarettir.

Rüyada Elektrik Kablosu Görmek

Rüyada elektrik teli görmek, karşı cinsten biriyle duygusal bir etkileşime işaret eder. Hayalperest için mutluluk ve heyecan verici aşk başlayacak.

Rüyada elektrik direği görmek

Rüyada elektrik direği görmek, özel duygular ve keyifli heyecanlar yaşayacağınıza işarettir. Henüz külleşmemiş bir rüya sahibinin ilişkisinin yeniden canlanması anlamına gelir. Belki eski sevgililer tekrar birleşir.

Rüyada elektrik kablosu görmek

Rüya sahibinin bir şeyden çok şüphelendiğini gösterir. Bu şüpheden emin olmadan kişinin rahat edemeyeceği anlamına gelir. Öte yandan bu rüya, hayalperesti sevmeyen ya da hayalperesti sevmeyen kişilerin varlığına gösterir.

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET