İçeriğe geç

Rüyada Boş Dolu Fıçı Varil Görmenin anlamı ne Olabilir?

 Bir rüyada dolu bir varil görmek, mutluluk, refah anlamına gelir; Boş bir varil, yoksulluk ve sefaletin bir işaretidir. Dolu bir varil paradır.

İçinde bal , yağ, su vb. gıdaların bulunduğu fıçının ilminden ve dünyeviliğinden istifade edilen kimseye . İçinde bulunan fıçı, günah ve fesatla meşgul olan birini gösterir.

Rüyada Fıçı görmek , size çok yakın olan biri hakkında çok önemli bir karar vermek zorunda kalacağınıza işarettir. Rüyada sırtında fıçı taşıdığını görmek büyük bir kısmettir; Boş bir fıçı taşıdığınızı görmek bir rahatlama işaretidir.

İçinde yemek bulunan fıçının ilminden ve dünyevîliğinden faydalandığınız kişiyi ifade eder. İçinde şarap, zift vb. bulunan fıçı, günah ve fitne ile meşgul olan kimseye işarettir.

Rüyada varil görmek

bolluk demektir. Rüyada sırtında namlu taşıdığını görmek; rüyanızda büyük bir servete ulaşmak yerine boş bir namlu taşıdığınızı görmek; Rahatlamaya ulaşacağınızı gösterir. Rüyada bal fıçısı görmek; halkın petrol varillerinin o kişiden yararlandığını gördüğü; Hayır için para harcayacağınızı gösterir.

Fıçı, hangi yiyecek ve içecek için olduğuna göre tanımlanır. Bal varil; Halkın ilminden yararlandığı âlimi ifade eder. Petrol varil; Malını etrafındakilerin geçimi ve hayır işleri için harcayan bir adama gösterir. su varil; İnsanların geri kalanını sağlamaya çalışan ya da günahıyla ün salmış bir adamın alametidir. Rüya sahibi gördüğü fıçı temsil ediyorsa; böyle bir adamla sohbet et.

Dolu bir varil zenginlik demektir. Boş bir varil, yoksulluk ve sıkıntının bir işaretidir. Rüyada şarap fıçısının dolu olduğunu görmek, depresyon ve sıkıntıların geçici olduğuna işarettir. İçinde su bulunan bir fıçı, sabırlı olmak şartıyla arzularınıza ulaşabileceğinizin kanıtıdır.

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET