İçeriğe geç

Rüyada Aya Çıkmak Ayda Yürüdüğünü Görmek Ne Manaya Gelir?

 Rüyada ay görmek, adaletli hükümdara, büyük âlimlere, hayırlı evlat ve cumhurbaşkanına işarettir. Ayı kucaklamak, yüzü hem erkekler hem de kadınlar için güzel olan biriyle evlenmek anlamına gelir. Ay’ı puslu görmek, senin yaşında olmayan biriyle evlenmenin bir işaretidir.

Ayın bulutlarda kaybolması, istenen şey için zamanın geçtiğinin bir işaretidir. Ay’ı elinize almak ya da bu şekilde görmek evliliği ifade eder. Ayın bir yeri ya da bir evi aydınlatması, devletten gelen bir hayır alâmetidir. Rüyada ay görmek, iş hayatında bazı değişikliklerin size kazanç sağlayacağına işarettir.

Ay ışığında yürümek anne şefkatini, aya bakmak ve kendi yüzünü onda görmek hasta için vefayı ifade eder. Ayın güneşe dönüşmesi babanın mirasını gösterir

Rüyada dolunay görmek

hükümdarın sonunun geldiğini gösterir. Ayın ve güneşin secdesi anne ve babanın senden hoşnutluğunu gösterir.

Karanlık görünen ve kara bir buluta giren ay, yönetimden gelecek kötülüğe işaret ediyor. Ayın parçalanması, hükümetin dağılması ya da üst düzey bir yöneticinin ölümü anlamına gelir.

Rüyada ay ışığını görmek

gizlenen şeylerin duyulduğunu gösterir. Ayın hilal şeklinde görülmesi eşin hamile kalacağına ya da hacca gideceğine işarettir. Hilalin doğup hemen batması isteklerin bitmeyeceğine işarettir.

Hilal bazen savaşa ve şiddete, Dolunay ise iyi ahlaklı bir adama işaret eder. Ayın yükselişini görmek, otorite ve konum anlamına gelir.

Rüyada ay görmek eşiniz ya da sevgiliniz tarafından daha çok sevileceğinize ve para kazanacağınıza işarettir.

Ayın yerde olması

rüya sahibinin annesinin vefat edeceğine işarettir. Bulutla kaplı ay, bir göz hastalığını ya da sevgiliden ayrılığı gösterir.

Rüyada ay görmek, kişinin her istediğini elde edeceğine, maddi ve manevi anlamda rahat edeceğine işarettir. Ayın rüyası devlet başkanı ve yaşlılar ile yorumlanır. Ay’ı kendisinin tuttuğunu gören kişi büyük bir devlet memuru olur.

Ay olduğunu görmek için

ve ya ayda oturuyor olmanız yüksek bir konuma geleceğinizin işaretidir. Ay’ı karanlıktan ya da gökten başka bir yerde görmek, devlet adamlarının bazı işlerde zorlanacağına işaret eder.

Ayın ikiye bölündükten sonra tekrar birleştiğini görmek, büyük ve önemli bir kişinin tekrar hastalanıp iyileşeceğine işarettir. Yanında ya da elinde ayı gören adam evlenir. Ay hilal halinde ise, evlenecek kişi kendisinden daha aşağı sınıftandır. Tam bir daire içindeyse, bu kadın asil ve yüksek sınıftandır.

Ayın başka bir evden doğduğunu ya da çıktığını görmek, kişinin ondan hayır ve fayda göreceğine delildir. Ay tutulması görmek, ülkenin bazı zorluklarla karşılaşacağına işarettir.

Bir İslam alimine göre rüyada ayı görmek on iki şekilde yorumlanır:

Başkan
govement ait kişi
Arkadaş
Chef
Erkek
Baba
Anne
Koca

Sahibi
No ve ilgi
Maid

Rüyada ay görmek bazen erkek çocukla yorumlanır. Rüyada ay ile güneşi görmek, rüyayı gören kişinin hayır göreceğine ve iki büyük kişiden fayda göreceğine işarettir.

Güneşin ay ile savaştığını görmek için

iki büyük insanın birbirini çekemeyeceğini ve genişleyeceklerinin işaretidir.

Bir başka rivayete göre de rüyada ay görmek, adaletli bir cumhurbaşkanına ya da büyük bir âlime ya da güzel bir çocuğa ya da yalancıya işaret eder.

Zengin bir kimse, ayı bulutla kapladığını görürse, o kişi servetini kaybeder. Bir kadın rüyasında bir yerde ay olduğunu ve aya uzandığı halde aya ulaşamadığını görürse, kadının erkek çocuk istediğini ancak bu arzusunu gerçekleştiremeyeceğini belirtir. Ancak kadın hamile ise kız doğuracağına gösterir.

Bazen ayı görmek, bir insanla arkadaş olmayı ve arkadaş olmayı ifade eder. Bazen ayı görmek kumara ve bahisle oynanan oyuna işaret eder. Ayın ikiye bölündüğünü ve ikiye ayrıldığını görmek, ortaya çıkacağına işarettir. Ay’ı bir rüyada görmek, büyük insanlara bir işarettir.

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET