İçeriğe geç

Rüyada Anıt gibi Büyük Yapılar Görmenin Dini Manası Nedir?

 Rüyada anıt görmek; Seferin, uzun bir yolculuğun, geçmişle övünmenin, kazanmanın ve devletle yapılacak işlerin alametidir. Rüyada tarihi eser görmek, uzun bir yolculuğa ve bir yolculuğa ya da resmi bir işin istediği şekilde sonuçlanmasına gösterir.

Aynı zamanda anıtın iyi bir çocuğu olacağı anlamına gelir. Rüyada görülen anıt tarihi eser ise başarılı ve kalıcı işler yapacağına işarettir. Rüyada anıt, seyahat etmek, övmek, kazanmak ve seyahat etmek anlamına gelir.

Rüyada anıt görmek

Bir yolculuk ve kişinin geçmişiyle övünmek anlamına gelir. Rüyada anıtın tepesinde olduğunu görmek; Rütbesinin yükseleceğini, rüyalarında kara işaretlerini ziyaret ettiğini görmek ; mutlu bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Rüyadaki anıt tarihi bir kalıntı ise

gelecekte unutulmaz bir insan olarak memleketinde ünlü biri olursun. Bir başka rivayete göre: Rüyada bir şehrin ünlü anıtını görmek, onun uzun, mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine işarettir.

Bu rüya aynı zamanda uzun zamandır beklediği bir işe de isteğine göre aklanmasını işaret eder. Bu rüya aynı zamanda hayırlı bir evlat olacağına işarettir.

Rüyada daha önce hiç görmediğin ve bilmediğin bir anıt görmek

uzun bir yolculuğa işaret eder. Rüyada önemli ve tanınmış eserler görmek , çok parlak iş teklifleriyle karşılaşacağınıza ve başarı üstüne başarı göstereceğinize işarettir.

Ünlü bir anıt görmek

geçmişinle övünmek demektir. Daha önce görülmemiş bir anıt görmek, gezmek demektir. Anıtın tamir edildiğini görmek, batıl inançların popülerliği anlamına gelir. Anıtın mevcut durumunun tahribi, meydana gelecek değişiklikler anlamına gelmektedir.

Anıt, hayırlı rüyalardan biridir, hayırlıdır, kısmettir. Anıtın önünde durmak şanslı bir süreçtir. Anıta bakmak çok önemli birinden yardım işaretidir. Rüyada tarihi eser görmek uzun bir yolculuğa çıkmak demektir.

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET