İçeriğe geç

Rüyada Aç Hissetmek Biri Türlü Doymamak Çok Yemek

 Rüyada aç hissetmek ve doyuncaya kadar yemek yemek, hastalıktan ve bolluktan kurtulmaya işarettir. Rüyada aç kalmak maddi konularda kazanç elde edeceğinize işarettir.

Rüyada sevmediğin bir yemekle karnını doyurduğunu görmek

Tövbe ettikten sonra tutmamak demektir. Midenizin aç olduğunu ve yiyecek bir şey bulamadığınızı görmek, hırsınızı tatmin edemediğinizi gösterir.

Rüyada aç birine yemek yedirmek , hayırlı bir iş yaparak manevi kazanç elde edileceğine işarettir.

Rüyada aç hissetmek

doyana kadar yemek ise hastalıktan ve bolluktan kurtulmanın alametidir. Rüyada aç kalmak maddi konularda kazanç elde edeceğinize işarettir.

Rüyada büyük otorite ve ileri gelenlerin açlığı, ona uyanların kötü niyetli ve fani olduklarına işaret eder.

 

Rüyada aç olduğunu görmek ve doyuncaya kadar yemek yemek, hastalıktan kurtulmaya, memnun değilseniz hastalık uzar.

 

Rüyada aç olduğunu görmek; ve doyuncaya kadar yemek yemek, hastalıktan kurtulmanın bir işaretidir; ve memnun değilseniz sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bir kimse rüyasında çok aç olduğunu ve karnını doyurmak için acele ettiğini görürse; Malların açgözlülüğüne kapılıp başkalarına bunu aktarmayı düşünmemek olarak tanımlanır.

Rüyada Aç Hissetmek
Rüyada Aç Hissetmek

Rüyada aç birini görmek

uzun bir hırs sahibi olmak demektir. Aç birini görmek; gören kişinin zengin olacağı anlamına gelir.

Alimlerin rüyada aç olmaları, onların ilim ile fesatlarına gösterir. Rüyada büyük otorite ve ileri gelenlerin açlığı, ona tabi olanların sefaletine yorumlanır.

İlginizi çekebilir: Rüyada Avakado Görmek

Bazı bilim adamlarına göre

Bir kimse rüyasında çok aç olduğunu görürse, o kişi yoksulluktan sonra zenginlik kazanır ve açlığı oranında zenginliğe sahip olur.

Ayrıca açlık; İyi ve zayıf olmayan biriyle konuşmaya işaret eder. Başka bir yoruma göre: Rüyada aç olduğunu gören kimse; mevcut bir beladan kurtulmuş demektir.

 

Başka bir yoruma göre: Rüyada aç hissetmek; yeni bir iş ve yeni bir servet edinmek demektir.

Rüyada aç hissetmek

hırs ve sonsuz hayaller anlamına gelir. Açlık rüyası şu şekilde tanımlanır: Hırs, hayırseverlik, açgözlülük ve günah. Midesinin aç olduğunu ve yiyecek bulamayacağını gören kişi, zarar görmesin diye hırsından vazgeçmelidir. Aksi halde iyileşemez.

Bir kimse rüyasında aç olduğunu söylerse, o kişi yoksulluktan sonra bereketlenir ve aç olduğu kadar mal alır.

 

Rüyada aç olduğunu görmek ve doyana kadar yemek yemek, hastalıktan kurtulmaya işarettir. Memnun kalmazsanız hastalığınızın uzayacağına işaret eder. Aç olduğunuzu görmek sağlığınızın her zaman iyiye gideceğine işarettir.

 
 
Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET