İçeriğe geç

Kabuslar İçin Bitkisel Çözüm Önerileri 32

Kabuslar, Kabuslar için doğal kürler, Kabuslara doğal çözümler, Kabuslardan kurtulmanın yolları. Kabuslar ve gece terörü, genellikle aşırı endişe, sıkıntı ya da terör duygularına neden olan, uyuyan kişinin korku içinde uyanmasına ve uzun süre tekrar uyuyamamasına neden olan rüyalarla ilişkilidir. Stres ve çatışmalar, psikolojik baskı ve kaygı, bazı ilaçların alınmasının hastalıkları ve yan etkileri, modern kitle iletişim araçlarında aşırı şiddet ve diğer çeşitli durumlar, kabus görmenin ve huzursuz rüya görmenin en yaygın nedenleri arasındadır.

Ne yazık ki, pek çok küçük çocuk ve genç, psikolojik ve zihinsel bozuklukların gelişmesi, kalp atış hızının artması, aşırı terleme, hafıza sorunları, aşırı hassasiyet ve kalıcı kafa karışıklığı gibi birçok travmatik ve zararlı etkilere yol açan kabuslardan muzdariptir. kişisel ve sosyal gelişim vb. Bu nedenle, kabusların olumsuz etkilerinin nasıl azaltılacağını öğrenmek son derece önemlidir ve bitkisel ilaçlar, uyku kalitesini iyileştirmesi gereken tüm çocuklar ve yetişkinler için çok yardımcı olur. 

Geleneksel Doğu tıbbında gece korkuları ve kabuslar kesinlikle kalp dengesizlikleriyle bağlantılıydı. Sorunlardan ve streslerden bıkan kalbimiz bir tür aşırı ısınma yaşar, bu da kafamıza kadar yükselebilir ve zihnimizi rahatsız ederek kabuslara ve kötü rüyalara neden olur. Kabusların ve gece terörünün önlenmesi ve yönetimi için doğal çözümler arasında çeşitli bitkisel tentürler, solüsyonlar ve haplar ile sakin, rahat ve rahatlama hissi yaratmaya yardımcı olan ve ayrıca uzun süreli uykuyu teşvik eden esansiyel yağlar bulunur.

Papatya (Matricaria recutita), Kediotu kökü (Valeriana Officinalis), Melisa (Melissa Officinalis), Çarkıfelek (Passiflora Incarnata) ve Sarı Kantaron’un (Hypericum Perforatum) yatıştırıcı özelliklerini sinirsel huzursuzluğu gidermek için kullanmak mümkündür. , uykuyu iyileştirin ve sinirlilik, huzursuzluk ve kabuslardan kurtulun. Sibirya Ginsengi sadece yorgunluk ve strese bağlı problemler için faydalı olmakla kalmaz, aynı zamanda bağışıklık sisteminizi normalleştirebilir, hormonal dengesizliklerinizi düzeltebilir ve mükemmel gençleştirici etkilere sahip olur. Ayrıca aromaterapi için esansiyel yağların kullanılması, mükemmel rahatlatıcı ve sakinleştirici etkilerin elde edilmesine yardımcı olur. Son olarak, dinlendirici ve uzun süreli gece uykusu için iyi bir ortam yaratmak önemlidir. 

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET