İçeriğe geç

İŞİNİZİ RÜYADA GÖRMEK NE DEMEKTİR? 4395

 İş aramak sinir bozucu olabilir, özellikle şartlara sahip olduğunuzda ancak bir iş bulamadığınızda. Okuldan mezun olduktan sonra iş bulamadan birkaç yıl geçirmek zorunda kalan birçok kişi için durum böyleydi. İşsizliğin beraberinde getirdiği acılar ve psikolojik travma, birey için uykusuz gecelere yol açabilecek kadar sinir bozucu olur. İyi maaşlı bir iş bulma düşüncesi sonsuz hayallerle sonuçlanabilir. Özellikle halihazırda çalışanlarla gerçekleşen başka bir senaryo daha var. Genellikle, belirli bir işte geçen uzun bir günün ardından, bir sonraki şeyin iyi bir gece uykusu olması beklenir.

Gün boyunca saatlerce çalıştıktan sonra, iyi bir gece uykusu işçi için onarıcı olmalıdır. Bazıları hala ofiste onları bekleyen bir “kamyon yükü” işi varsa, uyumayı zor bulacaktır. Henüz tamamlanmamış işlerin düşünceleri sonsuz hayallerle sonuçlanabilir. 2018’de Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir Monster anketi, Amerikalıların %64’ünden fazlasının her gün farklı işler yapmayı hayal ettiğini buldu. Çalışmak ile ilgili rüyalar iki şekilde gelebilir, iş arayanlar var lakin yine de kalifiye oldukları için ve ya iş müsait olmadığı için bulamadılar. İş aramak için aylarca harcadıktan sonra, çalışmadığınız zamanlarda bile her zaman çalışmayı bekleyeceğinizi düşünün.

İşinizi Rüyada Görmek Ne Demektir?

Bu düşünceler, kontrol edilmezse bir dizi kabusla sonuçlanabilir. “Dream On It” adlı kitabın ve daha birçok kitabın yazarı olan profesyonel bir rüya uzmanı olan Lauri Loewnberg, çoğu kişinin genellikle zihninde ne olduğunu hayal ettiğini açıklıyor. Bu, ofiste, belki bir yönetici ve ya muhasebeci olarak bir yığın iş bırakmış olsaydınız, gece boyunca bunu düşünürdünüz demektir. Bir iş yeri ile ilgili rüyalar, geri alınan bir görevin ya da zorlu görünen bir görevin hatırlatıcısı olur.

Buna nasıl bir çözüm bulunur diye düşünmek, kişinin işle ilgili bir dizi rüya görmesine neden olur. Bazıları ya yeni bir iş bulmayı, terfi etmeyi ve ya bir çuval mektubu almayı hayal eder. İşyerinizle ilgili rüyalar, tek bir yorumdan daha fazlasını ifade eder. Henüz arabanız yokken işe yeni bir araba sürmeyi rüyada görmek, terfi etmek üzere olduğunuz anlamına gelebilir. Ayrıca, genellikle zor bir an yaşayacağınıza dair çirkin bir işaret olan bir çuval mektubu almayı da hayal edebilirsiniz. Rüyalar, iş değişikliği, terfi ya da dolandırıcılık ya da yanlış uygulama nedeniyle işten atılan bir mektubu ortaya çıkarabilir.

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET