İçeriğe geç

Günlük Burç Yorumları 30 Ekim 2021 Cumartesi

Bugün 03:00-14:30 EDT (gece yarısından 11:30 PM PDT) arasında alışveriş yapmaktan veya önemli kararlar vermekten kaçının. Bundan sonra, Ay Aslan’dan Başak’a geçer.

 • Ay Uyarısı Bugün 03:00-14:30 EDT (gece yarısından 11:30 PM PDT) arasında alışveriş yapmaktan veya önemli kararlar vermekten kaçının. Bundan sonra, Ay Aslan’dan Başak’a geçer.
 • Koç (21 Mart-19 Nisan)
Bu, otorite figürleriyle – ebeveynler, patronlar, öğretmenler, VIP’ler ve polis – uğraşan zor bir gün. Dikkat çekmemek ve hiçbir şey söylememek daha iyi çünkü ne zaman tutacağını ve ne zaman katlanacağını bilmek zorundasın. Bugün şartlar zor.
 • Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)
Bir partner veya yakın bir arkadaşla tartışmak bugün zorlayıcıdır. Bu nedenle, otorite figürlerine veya geleneksel iş yapma yöntemlerine karşı çıkmak için kötü bir gün. Bazen bunu yapmak doğrudur – bazen işe yaramaz.
 • İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Bugün siyaset, din ve ırk meseleleriyle ilgili felsefi, idealist konulardan uzak durun. Konsensüs mümkün değil. İnsanlar kafa patlatacak. Bunu bilerek, sakin olun ve bugünün mesele çıkarma günü olmadığını anlayın. Zamanlama herşeydir.
 • Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Bugün çocuklarla uğraşırken zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Aynı şekilde, sosyal etkinlikler veya sporla ilgili şeyler, kurallar ve düzenlemeler nedeniyle iptal edilebilir veya değiştirilebilir. Bu genellikle hayal kırıklığı yaratan bir durumdur – ama olur. Sabır.
 • Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos)
Aile tartışmaları bugün zor olacak çünkü akrabalar veya geleneksel iş yapma biçimleri esnek olmayabilir. Bu, anlaşmak için birlikte gitmeniz gerektiği anlamına gelir. Bazen bir şeyleri değiştirebilirsin; ama bazen olanı kabul etmek zorundasın. Bu da o günlerden biri.
 • Başak (23 Ağustos-22 Eylül)
Bugün başkalarını fikirleriniz hakkında aydınlatmaya heveslisiniz. Göz önünde bulundurmanız gereken işleriniz, randevularınız ve kısa gezileriniz var. Yine de işinizle, sağlığınızla veya evcil hayvanınızla ilgili sorumluluklar seçeneklerinizi sınırlayacaktır. Sadece haysiyet ve sabırla başa çıkın. (Yetişkin olun.)
 • Terazi (23 Eylül-22 Ekim)
Çoğu zaman hayallerimiz ve dileklerimiz maddi durumumuzla sınırlıdır. Bira cüzdanı için şampanya fikirlerimiz var. Bugün bununla karşılaşabilirsiniz. Çocuklarla yapılan etkinlikler, sosyal geziler veya spor etkinlikleri, yetersiz fon veya yüksek maliyetler nedeniyle sınırlı olacaktır. Kulübe hoş geldiniz – milyonları sayıyoruz. (Ceketleri karşılayamıyoruz.)
 • Akrep (23 Ekim-21 Kasım)
Bugün Güneş, kıç Satürn ile karşıt açıda sizin burcunuzda. Bu, hareket etmek için tam bir özgürlüğünüz olmadığı anlamına gelir. Sorumluluklar, sınırlamalar veya kurallar ve düzenlemeler, özellikle ev ve aile ile ilgili sorumluluklar göz ardı edilemez. Neyse ne.
 • Yay (22 Kasım-21 Aralık)
Özgürlük ve fiziksel aktivite sizin için hayatta kalma sorunlarıdır. Her gün dışarı çıkmanız ve renklerinizi uçurmanız gerekiyor! Bugün, perde arkasında olan bir şey, istediğinizi yapma yeteneğinizi sınırlayabilir. (Bu sadece ufkunuzda geçici bir kara buluttur.)
 • Oğlak (22 Aralık-19 Ocak)
Bir arkadaş veya bir grubun üyesi, kısıtlayıcı olduğunu düşündüğünüz bir şey yapabilir veya söyleyebilir. Seçenekleriniz sınırlı. Belki de istediğini yapamıyorsun? Hepimiz sınırlamalar ve kısıtlamalarla karşı karşıyayız çünkü toplum denilen büyük bir kabilede yaşadığınızda olan budur. Bu bölge ile gider.
 • Kova (20 Ocak-18 Şubat)
Bu, ebeveynlere, patronlara, öğretmenlere, VIP’lere veya polise meydan okumak için kötü bir gün çünkü kanun onların tarafında olacak. Bunu önceden bilerek, oraya gitmeyin bile. Başka bir gün, başka bir zaman, başka bir yer seçin. Sabır.
 • Balık (19 Şubat-20 Mart)
Bugün, din ve sosyal konularla ilgili yasalar, kurallar ve düzenlemeler veya geleneklerle sınırlı olabilirsiniz. Bu nedenle özgürlüğünüz kısıtlanabilir. Ancak bu geçici bir durumdur. Bugün kabul etmek zorundasın. Başka bir gün, bir stand yapabilirsiniz.
 • Doğum günün bugün ise
Aktör Michael Beach (1963) bugün doğum gününüzü paylaşıyor. Çok yetenekli ve hızlı öğrenen birisin. Satır aralarını okursun ve neler olduğunu anlarsın. Bu yıl, dokuz yıllık bir döngünün son yılı, bu da artık hayatınızda artık geçerli olmayan şeyleri bırakmanın ve bazı şeyleri toparlamanın zamanının geldiği anlamına geliyor. Gelecek yıl yeni bir döngüye başlamak için özgür olmak istiyorsunuz!
Kategori:Burclar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET