İçeriğe geç

Eda Erdem Dündar Kimdir Kaç Yaşında ve Sevgilisi Var mı?

Eda Erdem Dündar Kimin Şimdi Sevgilisi?

Şimdi Eda Erdem Dündar kimlerle çıkıyor , kimlerle çıkıyor , Eda Erdem Dündar’ın erkek arkadaşı, eski ilişkileri ve flört tarihine bir göz atalım . Ayrıca Eda’nın biyografisine, gerçeklerine, net değerine ve çok daha fazlasına bakacağız.

Eda Erdem Dündar kimdir?

Kayıtlarımıza göre Eda Erdem Dündar şu anda bekar .

Türk Voleybolcu 22 Haziran 1987’de Türkiye’de doğdu. Türk milli takımının orta blokçusu kadar başarılı olan Türk voleybolcu, 2009, 2010 ve 2011’de Avrupa Kadınlar Voleybol Ligi’nde evinde madalyalar kazandı. Fenerbahçe Acıbadem ile sayısız lig şampiyonluğu yaşadı ve 2009’da Türkiye Süper Kupası’nın MVP’si seçildi.

İlişki durumu

2021 yılı itibari ile Eda Erdem Dündar’ın kimseyle çıktığı yoktur. Eda 34 yaşında. CelebsCouples’a göre Eda Erdem Dündar’ın daha önce en az 1 ilişkisi vardı. Daha önce nişanlı değil.

Gerçek: Eda Erdem Dündar 35 yaşına 331 days . ÜnlüDetails’de Eda Erdem Dündar hakkında en önemli 10 gerçeği kontrol ettiğinizden emin olun .

 

Eda Erdem Dündar’ın erkek arkadaşı hakkında

Eda Erdem Dündar’ın şu an sevgilisi yok.

Tüm flört geçmişleri, kullanıcılarımız tarafından doğrulanır ve onaylanır. Flört istatistiklerimizin ve biyografilerimizin doğru olduğundan emin olmak için herkese açık verileri ve kaynakları kullanırız.

Eda Erdem Dündar kiminle flört etti?

Çoğu ünlü gibi, Eda Erdem Dündar da kişisel ve aşk hayatını gizli tutmaya çalışıyor, bu yüzden bu sayfayı yeni flört haberleri ve söylentileriyle güncellemeye devam edeceğimiz için sık sık kontrol edin.

Eda Erdem Dündar erkek arkadaşları: Daha önce en az 1 ilişkisi olmuş. Eda Erdem Dündar daha önce nişanlanmamıştır. Şu anda önceki tarihler ve bağlantılar hakkında bilgi arama sürecindeyiz.

Eda Erdem Dündars’ın flört geçmişine dair internette çıkan dedikodular değişebilir. Eda Erdem Dündar’ın kiminle çıktığını bulmak nispeten kolay olsa da, onun tüm flörtlerini, takılmalarını ve ayrılıklarını takip etmek daha zordur. Her ünlü flört sayfasını ve ilişki zaman çizelgesini güncel tutmak daha da zor. Eda Erdem Dündar hakkında tarihli bir bilgi görürseniz lütfen bize bildirin .

Eda Erdem Dündar’ın İlişki İstatistikleri

Eda Erdem Dündar’ın medeni durumu nedir?
Eda Erdem Dündar bekardır.

Eda Erdem Dündar’ın kaç ilişkisi oldu?
Eda Erdem Dündar’ın geçmişte en az 1 ilişkisi vardı.

Eda Erdem Dündar’ın kaç çocuğu var?
Çocuğu yok.

Eda Erdem Dündar’ın ilişkisi var mı?
Bu bilgi mevcut değil.

Eda Erdem Dündar Biyografi

Eda Erdem Dündar 22 Haziran 1987 Pazartesi günü Türkiye’de doğdu . Asıl adı Eda Erdem Dündar olup, şu anda 34 yaşındadır . 22 Haziran’da doğan insanlar Yengeç burcuna girer. Zodyak hayvanı Tavşan’dır.

İstanbul, Türkiye’de doğdu ve Beşiktaş için kulüp voleybolu oynamaya başladı mı? 2004 yılında.

Eda Erdem Dündar net değeri, popülerlik trendi, yeni videolar ve daha fazlasını görmek için bir sonraki sayfaya geçin.  Eda Erdem Dündar

Türk Voleybolcu
34 yaşında
Bekar

 

 
Ad Soyad
Eda Erdem Dündar
Yaş
34
Doğum günü
22 Haziran 1987
Burçlar
Yengeç Burcu
Doğum Yeri
Türkiye
Meslek
Voleybol oyuncusu
Net Değer
100.000 – 1 Milyon Dolar
Savaş Durumu
Bekar
Boy uzunluğu
6′ 2″
Etnik köken
Bilinmeyen
Milliyet
Türk
Ağırlık
N/A lbs (N/A kg)
Saç rengi
Yok
Göz rengi
Yok
Kategori:Biyografiler

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET