İçeriğe geç

Düğünle ilgili Rüyaların Yorumu, Rüyada Düğüne Gitmek Neye Çıkar?

 Düğün rüyası sembolizmi yeni başlangıçlar, değişimler ve geçişlerle ilgilidir. Tüm düğün rüyaları olumlu değildir ve ayrıca acı, üzüntü, korku ve hatta ölümü yansıtabilir. Daha doğrudan, bir düğün planlamanın stresi, genellikle düğününüzle ilgili hayalleri beraberinde getirir.

aşk

Sevdalı olduğunuzu rüyada görmek, baştan çıkarmaları sembolize eder. Kişisel arzularınız ve yasadışı zevkleriniz başınızı belaya sokabilir. Kendinizi bir skandalın içinde bulacaksınız.

Rüyada başkasının aşık olduğunu görmek, başkalarının sizi haram zevklere ikna etmeye çalışacaklarına ve kendi ahlak anlayışınızı terk edeceklerine işarettir.

Rüyada hayvanları âşık görmek, hayvani arzuları temsil eder. Tatmin edici ve tatmin edici olmayacağı için ayartmaya teslim olmayın.  

Yıl dönümü

Yıldönümünüzü rüyada görmek, kendinizin bir yönünün kabul edilmesini ya da takdir edilmesini temsil eder. Yıldönümü türünü düşünün. Evlilik yıldönümü ise, o zaman bir aşk kutlamasını sembolize eder. Aşkı hayatınıza kabul etmelisiniz. Bir ölümün yıl dönümü ya da ciddi bir durum ise, yeni bir başlangıç ​​anlamına gelir. Rüya sadece önemli bir tarihin hatırlatılması anlamına gelebilir.   

iptal

İptal alacağınızı görmek, bir şeyi inkar ettiğinize işarettir. 

görücü usulü evlilik

Görücü usulüyle evli olduğunuzu görmek, yapmak istemediğiniz bir şeyi yapmak zorunda hissettiğinizi gösterir. Hayatınızda isteksizce yeni bir aşamaya geçiyorsunuz. Bir durumda sesiniz ya da seçeneğiniz olmadığını hissediyorsunuz. Uyanık bir durumun sizi nasıl sessiz hissettirebileceğini düşünün.    

Üniversite mezunu

Rüyada bekar biriyle tanışmak, aşk hayatınızda özgürlük aradığınızı gösterir. Bir erkeğin bekar olduğunu hayal etmesi, bir ilişkide kendi benlik duygusunu ya da özgürlüğünü kazanmakta zorluk çektiğini gösterir. Alternatif olarak, bekar erkeksi tarafınızı temsil eder.   

Gelin

Rüyada gelin görmek, birlikteliğe ya da ortaklığa gösterir. Özellikle kaçak bir gelin olduğunuzu görmek ya da rüyada görmek, önemli bir değişiklik ya da karar vermeye hazır olmadığınız anlamına gelir. Hayatınızın bir sonraki aşamasına hazır değilsiniz. DreamMoods.com tarafından anlamlar

Rüyada gelinin düğünde vurulduğunu görmek, kadınsı bir yanınızın aniden sona erdiğini gösterir. 

Bekarsanız ve bir gelin olduğunuzu hayal ediyorsanız, evlilik arzularınızı temsil eder. Alternatif olarak, kendinizle ilgili en kadınsı nitelikleri temsil eder. Rüya ayrıca saflığı ve bakire nitelikleri sembolize eder.    

Damat

Kadın iseniz ve rüyanızda damat görmek , kararlı bir ilişki içinde olma ya da evlenme arzunuzu temsil eder. Bir ortaklık arıyorsunuz.   

Nedime

Nedime olduğunuzu rüyada görmek, yaklaşan bir romantizm anlamına gelir. Ayrıca eski atasözü “her zaman nedime, asla gelin” demediğini düşünün. Bağlı bir ilişki içinde olma arzunuzu ifade ediyor olursunuz.  

Kaçma

Rüyada evden kaçtığını görmek, günlük hayatınızın problemlerinden kaçmaya çalıştığınızı gösterir. Ruhsal, duygusal ve günlük yaşamınızda bir tür dengeyi korumaya çalışıyorsun.  

Nişanlanmak

Rüyada nişanlı olduğunuzu görmek, cinsel ya da ilişki ihtiyaçlarını temsil eder. Yalnızlık duygularınızı gidermeye çalışıyor olursunuz. Alternatif olarak, taahhütlerinizi ve güvenlik arzularınızı sembolize eder. Daha doğrudan, evli değilseniz, rüya bir tür bağlılık arzularınızı gösterir.

Rüyada babanızla nişanlı olduğunuzu görmek, baba figürü aradığınıza işarettir. Rüya, gerçekten babanla evlenmek istediğin anlamına gelmez. Belki baban pek ortalıkta yok ve sen onunla daha çok ilişki istiyorsun. Alternatif olarak rüya sizin için babanız kadar iyi olan birini istediğiniz anlamına gelebilir. 

Bir nişanı bozduğunuzu rüyada görmek, bazı önemli konularda aceleci ve akılsızca bir karar alacağınızı gösterir.

Bir iş ilişkisini rüyada görmek, işinizin bazı alanlarında endişe ve endişeleri ifade eder.   

Nişan yüzüğü

Rüyada nişan yüzüğü görmek, uzun vadeli bir bağlılık ve evlilik hakkında düşündüğünüz anlamına gelir. Aşkın sembolüdür. Soruyu patlatmayı düşünüyorsanız, o zaman bir nişan yüzüğü rüyada görmek, bu konuda gergin olduğunuzu gösterir.  

Resmi

Resmi bir törene katıldığınızı rüyada görmek, en iyi davranışınızda olmanız gereken bir durumu temsil eder. Ya da belki de çok iddialı olduğunuzu düşünüyorsunuz. 

Jartiyer

Jartiyer giydiğini görmek ya da rüyada görmek, baştan çıkarma ve gıdıklamayı temsil eder. Daha cinsel maceracı olmak istiyorsun.  

Balayı

Rüyada balayında olduğunuzu görmek, cinsel hayatınızda bir miktar korku ifade ettiğinizi gösterir. Ayrıca ilişkinizde yeni bir heyecan arzusunu ifade ediyor olursunuz. Belki de ilişkinin aldığı yeni bir dönüş konusunda gerginsin. Alternatif olarak, rüya bir rüya balayı için arzularınızı temsil eder. Bir kaçış için sabırsızlanıyorsunuz.  

Koca

Kocanızı rüyada görmek, kocanızla uyanık bir ilişkiye ve ona karşı sahip olduğunuz bilinçaltı hislere işarettir. Rüya, uyanık yaşamınızda ele almadığınız gizli unsurlara odaklanmaya çalışıyor olur.

Rüyada bir kocanız olduğunu görmek (ama uyanık yaşamınızda yoktur) bir tür ortaklık ve/veya bağlılığı sembolize eder. Çoğu zaman, rüyada görmeknizdeki koca, bu figüre yansıttığınız babanızın niteliklerini ya da kendi kişiliğinizin erkeksi tarafını temsil eder.

Rüyada kocanızın dişlerinin olmadığını ya da takma diş taktığını görmek, bazı konularda dürüst ve doğru sözlü olmadığına gösterir. Belki bir şeyler saklıyor.

Rüyada kocanızı aradığınızı görmek, onun her zaman yanınızda olmadığını hissettiğiniz anlamına gelir. Hem duygusal hem de fiziksel olarak bağlantınız kopmuş ve ihmal edilmiş hissediyorsunuz.  

Kayın

Rüyada kayınvalidesini görmek, birçok farklı olasılığı olan bir iş ilişkisine işarettir. Bazı durumlarda daha anlayışlı ya da esnek olmanız gerekir. Rüyada daha dikkatli olmak, kurallara göre oynamak ve yasalara uymakla ilgili bir kelime oyunu da olur.  

Öpücük

Rüyada öpüşmek, sevgiyi, şefkati, huzuru, uyumu ve memnuniyeti ifade eder. Özellikle, ilk öpücüğünüzü hayal ediyorsanız, bu sadece gerçek ilk öpücüğünüzü deneyimleme beklentisi olur. Bu rüya aynı zamanda genç aşk ve taze romantizm sembolüdür. Belki de rüya size uyanık ilişkinize biraz daha romantizm enjekte etmeniz gerektiğini söylüyor. Rüyada başkasının öpüştüğünü görmek , başka birinin özel hayatına ve ilişkilerine fazla karıştığınıza işarettir. Onlara biraz yer vermelisin. Birini öpmek üzereyken rüya sona ererse, o kişinin sizin hakkınızda gerçekten nasıl hissettiğinden emin olmadığınız anlamına gelir. Bu kişiyle bir tür ilişki arıyorsunuz lakin bunu nasıl başaracağınızdan emin değilsiniz. Heteroseksüel iseniz ve aynı cinsiyetten birini öptüğünüzü hayal ediyorsanız, bu kendini kabul etmeyi temsil eder. Kadınsı ya da erkeksi tarafı kabul ediyorsunuz. Kendinizi öptüğünüzü rüyada görmek, kendini sevmenin yanı sıra kendini kabul etmeyi de temsil eder. Kim olduğunuzu, kusurlarınızı ya da kusurlarınızı bile kabul etmeniz ve sevmeniz gerekir. 

Rüyada birinin elini öptüğünü ya da birinin elini öptüğünü görmek, saygı, hürmet ve hayranlık ifade eder. Birinin ayağını öpüyorsanız, bu saygı ve alçakgönüllülük anlamına gelir. Birini yanağından öpüyorsanız ya da biri sizi yanağından öpüyorsa, bu hayranlık, nezaket, dostluk ve/veya saygı anlamına gelir. Rüyada birinin boynundan öptüğünü ve ya tam tersini görmek, sınırsız tutku ve şehvet anlamına gelir. Fiziksel arzularınıza teslim oluyorsunuz. 

Rüyada bir başkasının erkek arkadaşını ya da kız arkadaşını öptüğünüzü görmek, bir ilişki içinde olmak istediğinizi ve aşk enerjisini deneyimlemeyi ifade eder. Belki biraz kıskançsın. Cinsel olarak hareket ediyor ve tutkunuzu uyandırmak istiyor olursunuz. Alternatif olarak rüya sizin açınızdan bütünlük eksikliğini gösterir. 

Eski sevgilinizi öptüğünüzü görmek, geçmiş aşkınızla paylaştığınız olumlu deneyimlere ve güzel zamanlara baktığınızı gösterir. Bu rüya, mevcut ilişkinizdeki bazı büyük değişiklikler ve bu geçmiş ilişkilerden ne kadar uzaklaştığınız tarafından tetiklenebilir.

Yakın bir arkadaşınızı öpüyorsanız, arkadaşınıza olan saygınızı ve hayranlığınızı temsil eder. Uyanık ilişkilerde eksik olan samimi bir yakınlık arıyorsunuz. Onun için romantik bir ilgi anlamına gelebilir ya da gelmeyebilir. 

Rüyada bir yabancıyı öptüğünüzü görmek, kendinizin bastırılmış yönünün kabulünü ve kabulünü temsil eder. Bir yabancı tarafından öpülürseniz, rüyanız kendini keşfetme rüyasıdır. Kendinizin bazı yönleriyle daha fazla tanışmanız gerekir. 

Rüyada bir ünlüyle öpüştüğünüzü görmek, başarılı olma dürtünüzü gösterir. Bu ünlüyü hangi niteliklerle ya da filmlerle ilişkilendirdiğinizi ya da bu ünlüyü nerede ve neyi başarmak istediğinize dair ipuçlarıyla ünlü yapan şeyin ne olduğunu düşünün. Alternatif olarak, rüya sadece bu ünlüye karşı uyanıkken büyülenmenizi ya da saplantınızı temsil eder. İdealist romantizm ve aşk hakkında hayal kuruyor olursunuz.

Rüyada bir düşmanı öpmek, kızgın bir arkadaşla ihanete, düşmanlığa ya da uzlaşmaya işarettir. “Bu ölüm öpücüğü” sözünü de düşünün. Birisi sizi isteğiniz dışında öpmeye çalışıyorsa, o zaman birileri fikirlerini, inançlarını ve görüşlerini yüzünüze vuruyor demektir. Sizi gerçekten yapmak istemediğiniz bir şeyi yapmaya zorluyor. Bu rüya aynı zamanda kendinizin bazı bastırılmış yönlerini kabul etmeyi reddettiğiniz anlamına da gelebilir.  

AŞK

Rüyada aşık olmak ve ya aşık olmak, uyanık bir ilişkiden taşınan yoğun duygulara işaret eder. Halihazırda sahip olduklarınızla ve hayatta nerede olduğunuzla ilgili memnuniyetinizi ifade eder. Öte yandan, rüya telafi edici olabilir ve hayatınızda yeterince sevgi görmeyebileceğinizi ima eder. Doğal olarak, ait olma ve kabul edilme duygusunun özlemini çekiyoruz. 

Birbirlerine aşık bir çift görmek ya da birbirlerine sevgilerini ifade etmek, önünüzdeki başarıyı gösterir. 

Rüyada arkadaşınızın size aşık olduğunu görmek, dileğinizin gerçekleşmesi olur. Belki de arkadaşınıza karşı hisleriniz var ve onun nasıl hissettiğini merak ediyorsunuz. Meşguliyetiniz rüya gören zihninize girdi. Öte yandan, rüya arkadaşınızın belirli niteliklerini kabul ettiğinizi ve onu kendi karakterinize dahil ettiğinizi gösterir.

Rüyada toplum içinde ya da farklı yerlerde seviştiğinizi görmek, açık bir cinsel sorun ya da ihtiyaçla ilgilidir. Rüyanız size kendinizi daha açık ifade etmeniz gerektiğini söylüyor olur. Alternatif olarak, sosyal normlar bağlamında kendi cinselliğiniz hakkındaki algılarınızı temsil eder. Seks, evlilik, aşk ve cinsiyet rolleri hakkındaki duygularınızı sorguluyor olursunuz. 

Rüyada kayıp aşk görmek idealist bir ilişkiyi temsil eder. Mevcut ilişkinizde eksik olan romantizm, heyecan ve tazelik arıyorsunuz.

Rüyada sana asla sevilmediğinin söylendiğini görmek, kendi kişisel değersiz olma duygularına işaret eder. Bu tür duygular suçluluk duygusundan ve/veya düşük benlik saygısından kaynaklanır.  

Evlilik

Rüyada evlilik görmek, bağlılık, uyum ya da geçişleri ifade eder. Hayatınızda önemli bir gelişim evresinden geçiyorsunuz. Rüya ayrıca kendinizin daha önce ayrı ya da zıt yönlerinin birleşmesini de temsil eder. Özellikle, kendinizin eril ya da dişil yönlerinin birleşimidir. Evleneceğiniz kişinin özelliklerini ve özelliklerini düşünün. Bunlar, kendinize dahil etmeye bakmanız gereken niteliklerdir.

Rüyada evlilik teklifi görmek, bazı durumların daha da kötüye gideceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilinle evlendiğini görmek, bu ilişkinin bazı yönlerini kabul ettiğinizi ve geçmişteki hatalardan ders çıkardığınızı gösterir. Alternatif olarak, mevcut bir ilişkinin eski sevgilinizle olan önceki ilişkiniz ile bazı ortak noktaları paylaştığı anlamına gelir. Ancak benzerliklerin farkında olduğunuz için aynı hataları yapmayacağınızı bilirsiniz. 

Görücü usulüyle evli olduğunuzu görmek, yapmak istemediğiniz bir şeyi yapmak zorunda hissettiğinizi gösterir. Bir durumda sesiniz ya da seçeneğiniz olmadığını hissediyorsunuz. Uyanık bir durumun sizi nasıl sessiz hissettirebileceğini düşünün. 

Rüyada biriyle ruhunu kurtarmak için evlendiğini görmek, o durumda ya da ilişkide yaptığınız fedakarlıklara işarettir. İlişkide her zaman koruyucu rolü oynuyorsunuz ve başkalarını incinmekten korumaya çalışıyorsun.  

* Lütfen ayrıca Düğün’e bakın .

Teklif

Rüyada size teklif edildiğini görmek, kendinizin önceden bilinmeyen bir yönünü daha doğrudan birleştirdiğinizi gösterir, rüya evlilik ya da uzun vadeli ciddi bir taahhüt/proje/durum hakkında düşündüğünüz anlamına gelebilir. Birine evlenme teklif etmeyi mi düşünüyorsun? Teklife tepkiniz, evlilik ya da bağlılıkla ilgili gerçek duygularınızı gösterir.   

Yeniden evlenmek

Rüyada biriyle yeniden evlendiğini görmek, iyileşmeyi ve yeni benliğinizi kabul etmeyi ifade eder. Aynı zamanda kendinize ikinci bir şans vermeyi ifade eder. Sorunlarınızı taahhütle çözdünüz.  

Smokin

Rüyada smokin görmek ya da giymek, kültürü, inceliği ve/veya zarafeti temsil eder. Kültürlü bir tutkuyu ve hayattaki daha güzel şeyler için arzularınızı ifade eder. Alternatif olarak, bir smokin, hayatınızda bir şey ifade etmek istediğinizi gösterir. Kendiniz için bir isim yapmak ve itibarınızı kurmak istiyorsunuz. 

Duvak

Rüyada birinin peçe taktığını görmek, saklamak ya da gizlemek istediğiniz bir şeyi temsil eder. İşler göründüğü gibi olmayabilir. Özellikle erkekseniz ve peçe taktığınızı hayal ediyorsanız, karakterinizin kadınsı yönlerine işaret eder. Belki de kadınsı yönünüzü kabul etmeniz gerekiyor. Alternatif olarak, peçe alçakgönüllülüğü, utangaçlığı ya da masumiyeti sembolize eder.  

Düğün

Rüyada düğün görmek, mevcut hayatınızda yeni bir başlangıcı ya da geçişi sembolize eder. Bir düğün, bağlılık ve bağımsızlıkla ilgili sorunlarınızı yansıtır. Alternatif olarak, düğün rüyanız acı, üzüntü ya da ölüm duygularını ifade eder. Bu tür rüyalar genellikle olumsuzdur ve bazı endişe ya da korkuları vurgular. Rüyada düğünün ters gittiğini ya da felaketle sonuçlandığını gördüyseniz, bazı olumsuzlukları bir an önce gidermeniz gerektiğine işarettir.

Bir düğüne katıldığınızı hayal ettiyseniz, düğünde nasıl hissettiğinizi düşünün. Üzgün ​​veya üzgün iseniz, o zaman hayatınızın şu anki durumundan mutsuzsunuz demektir. Mutluysanız, hayatınızda yeni bir değişikliği kucaklıyorsunuz demektir. 

Rüyada şu anki eşinizle tekrar evlendiğinizi görmek, evlilikteki mutluluğunuzu ve mutluluğunuzu temsil eder. Birbirinize olan güçlü bağlılığınızı vurgular. Ayrıca, hayatınızda girmekte olduğunuz yeni bir aşamayı (ebeveynlik, yeni ev vb.) 

Rüyada hiç tanımadığın biriyle düğün yapmayı planladığını görmek, kadınsı ve erkeksi yönünüzün birliğini simgeleyen bir metafordur. Agresif tarafınız ve duygusal tarafınız arasında bir çeşit denge aradığınız bir geçiş aşamasını temsil eder. Rüya ayrıca, daha önce çatışan iki yönün bir olarak birleştiğini de gösterir.

Evleniyorsanız ve bekleyen düğününüzün rüyada görmekni kuruyorsanız, o zaman bir düğün düzenlemenin stresini vurgular. Düğün detaylarıyla ilgili çatışmalar, aile ve kayınvalidelerle gerginlik, bağlanma korkusu ve bağımsızlık kaybı, evlilik kaygısı rüyalarına neden olur. Araştırmalar, gelin ve damatların %40’a kadarının törenleri ve işlerin mükemmel gitmesiyle ilgili rüyalar gördüğünü göstermiştir.

Noel Baba’nın düğününüze katıldığını rüyada görmek, neşeli bir olayı vurgular.  

* Lütfen ayrıca bkz . Evlilik . Eylemdeki Anlamı Görün: ” Kara Düğün “

Düğün pastası

Rüyada düğün pastası görmek ya da kesmek, uyumu ve aile mutluluğunu sembolize eder. Hayattan zevk alıyorsunuz ve önünüzde parlak, mutlu bir gelecek var. 

Rüyada düğün pastası yemek, duygusallığınızı ifade eder.  

Düğün elbisesi

Rüyada gelinlik giymek , kişisel ilişkinizi değerlendirdiğinize ve değerlendirdiğinize işarettir.

Siz ya da birileri uygunsuz bir durumda gelinlik giyiyorsa, kendinizi değersiz ya da değersiz hissettiğinizi gösterir.  

Evlilik yüzüğü

Rüyada alyans görmek, bütünlüğü ve sonsuz aşkı temsil eder. Evli değilseniz ve bir alyans bulursanız, kişisel ilişkinizin yeni bir seviyeye ulaştığı anlamına gelir.

Rüyada alyans kaybettiğinizi görmek, evliliğinizde bir soruna ya da çözülmemiş bir soruna işarettir. 

Rüyada eşini görmek, anlaşmazlıklara ve çözülmemiş sorunlara işarettir. Uyanık yaşamınızda ifade etmediğiniz duyguları vurgulayabileceğinden, rüyada nasıl hissettiğinize dikkat edin. Eğer gerçekten bir karınız yoksa, o zaman rüyada görmeknizdeki eş, kendinizin kadınsı yönlerini sembolize eder. Belki de kararlı bir ilişki içinde olma arzusunu ifade ediyor olursunuz. Veya rüya sadece uyanık hayatınızın bir yansıması olabilir ve gerçek bir önemi olmayabilir.

Rüyada kocanızın ölen karısını görmek, sizin de kocanızla, onun onunla bağ kurduğu gibi bağlantı kurmaya çalıştığınızı gösterir. Kendini onunla karşılaştırmadan edemezsin. 

Kategori:Ruyalar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET