İçeriğe geç

27 Ekim 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Ay Uyarısı
Bugün 23:00 PDT’ye (yarın sabah 2:00 EDT) kadar alışveriş veya önemli kararlar için herhangi bir kısıtlama yoktur. Ay Yengeç burcunda.
Koç (21 Mart-19 Nisan)
Bugün evinizde kalma ve çevrenizdeki dünyanın günlük iş yoğunluğundan saklanma şansını memnuniyetle karşılıyorsunuz. Nefesini tutman ve dinlenmen gerekiyor. Bir kadın akraba ile konuşmak önemli olabilir.
Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)
Bugün sizin için huzursuz bir gün, bu yüzden dışarı çıkıp başkalarıyla konuşmanız gerekiyor. Fikir ve görüşlerinizi paylaşarak insanları bilgilendirmek ve aydınlatmak istiyorsunuz. Kısa yolculuklar çekici olacaktır. Akrabalar, kardeşler ve komşularla iletişim halinde olmayı deneyin.
İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
“Bana parayı göster!” Bugün aklınız para ve mülk üzerinde. Sahip olduğunuz bir şey hakkında sahiplenici hissediyorsunuz ve onu kimseye ödünç vermek istemiyorsunuz. (“Kıymetlim!”) Alışveriş yapıyorsanız, pratik alışverişler yerine “duygusal” alışverişler yapmanız daha olasıdır. Bunun farkında olun. (Makbuzlarınızı ve kutuyu kaydedin.)
Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Bugün Ay sizin burcunuzda ve her ay iki gün oluyor. Bu gerçekleştiğinde, etrafınızdaki her şeye yüksek bir duygusal tepki verirsiniz. Ancak iyi haber şu ki, Ay burcunuzdayken şansınız artıyor! (Sanki evrenin sana bir iyilik borcu var.) Yaşasın!
Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos)
Bugün işleri alçakgönüllü tutmak istiyorsunuz çünkü yalnız veya perde arkasında çalışmaktan mutlusunuz. Bir ebeveyn ve aile sorunlarına normalden daha fazla dahil olabilirsiniz. Kesin olan bir şey var: susma arzuna rağmen çok ikna edicisin!
Başak (23 Ağustos-22 Eylül)
Gelecekle ilgili umutlarınızı ve hayallerinizi birisiyle, belki de bir kadın arkadaşınızla tartışmak için mükemmel bir gün. Bunun nedeni, başka birinin geri bildiriminin size yardımcı olacağıdır. Hedeflerinizi genişletmenin veya düzeltmenin yollarını görebilir misiniz? Kim bilir?
Terazi (23 Eylül-22 Ekim)
Bugün yüksek birçekim gücünüz var yani insanlar sizi normalden daha fazla fark ediyor. Aslında, bazı insanlar özel hayatınız hakkında kişisel detayları tartışıyorlar. (Bunun nesi var?) Bu, finansal konularla da ilgili olabilir. Ayrıca yakın zamanda söylediğin bir şeyle de ilgili olabilir, çünkü şu anda burcunda Merkür varken konuşkansın!
Akrep (23 Ekim-21 Kasım)
Bugün farklı bir şey yapmak istiyorsunuz. Maceraya aç olduğunuz için ortalığı biraz karıştırmak istiyorsunuz. İdeal olarak, seyahat etmek için iyi bir gün. Seyahat edemiyorsanız, farklı geçmişlerden insanlarla konuşun ve yeni bir şeyler öğrenin.
Yay (22 Kasım-21 Aralık)
Miraslar, vergiler, ortak mülk ve sigorta ile ilgili mali konuları göz ardı etmeyin çünkü bu konular bugün imzanız için vurgulanmıştır. Gevşek detayları düzeltin. Banka hesaplarını kontrol edin. Hiçbir şey varsaymayın ve neler olduğunu bilin. Para söz konusu olduğunda, bilgi güçtür.
Oğlak (22 Aralık-19 Ocak)
Bugün Ay, her ay iki gün boyunca gerçekleşen burcunuzun karşısında. Bu olduğunda, başkalarıyla uğraşırken yolun yarısından fazlasına gitmeniz gerekir, ki bu çok da önemli değildir. Sadece sabır ve biraz dostça işbirliği gerektirir.
Kova (20 Ocak-18 Şubat)
Başkalarının gözünde harika görünmeye devam ediyorsunuz çünkü Güneş, haritanızın en üstünde yer alıyor ve sizi gurur verici bir spot ışığı altında tutuyor. Bu arada, bugün Ay sizi işte ve evde daha iyi organize olmaya çağırıyor. Sağlığınızı iyileştirmenin yollarını da görebilirsiniz.
Balık (19 Şubat-20 Mart)
Bu, oynamak ve eğlenmek için harika bir gün! Sosyal geziler, öğle yemekleri, akşam yemekleri ve başkalarıyla eğlenceli zamanlar için tüm davetleri kabul edin. Çocuklarla spor etkinliklerinin ve eğlenceli aktivitelerin tadını çıkarın. Saçınızı aşağı bırakın ve keyfini çıkarın!
Doğum günün bugün ise
Aktris Inbar Lavi (1986) bugün doğum gününüzü paylaşıyor. Pratik, mantıklı ve zekisiniz. Aynı zamanda bilgili ve modern düşünceli birisin. İnsanlar size güvenebileceklerini biliyorlar. Bu yıl başkalarına ve aileye hizmet etmeye odaklanmanız güçlü olacak. Buna ek olarak, kendinize bir ölçüde hizmet edeceksiniz, hatta muhtemelen bu yıl kendiniz için makyaj yapacaksınız. Daha iyisi için değişiklikler yapmak istiyorsunuz!
Kategori:Burclar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETUS.NET